• Odjazdy
  • Przyjazdy
Godzina przyjazduKierunekPrzezStanowisko PrzewoźnikOznaczenia
09:05 Monachium Regensburg - Praha - Brno - Olomouc - Ostrava Flixbus 1;2;6;7;Int.
08:30 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
20:20 Kijów Lwów - Równe 11 Ewe-Trans A;6;7
01:50 Bolesławiec 8 Kantol Anatlii Kantor A;6;7
18:50 Cherson Lwów - Tarnopol - Chmielnicki - Winnica - Uman - Perwomajsk - Mikołajów 9 Ideal Travel A;6;7;Int
12:50 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
20:30 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
17:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
01:25 Berlin Wrocław 4 Flixbus 1;5;6;7
16:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;g
05:00 Kraków 4 Flixbus 1;2
06:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V
14:00 Charków Lwów - Równe - Kijów - Połtawa - 11 East West Help Desk PR;
08:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c
12:25 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7d;+;
11:15 Berlin Wrocław - Olszyna Flixbus 4;5;6;7;
12:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c
12:50 Chmielnicki Lwów - Tarnopol - 8 Kantol Anatlii Kantor A;6;7
19:30 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7d;+;
12:20 Wrocław Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;j;p;o
19:15 Ustronie Morskie Opole - Wrocław - Dziwnów - Dziwnówek - Trzęsacz - Rewal Mokrzycki E;7;P
11:10 Wrocław East West Help Desk 1;5
18:15 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
20:00 Chersoń Lwów - Tarnopol - Chmielnicki - Winnica - Umań - Odessa - Mikołajów 9 Ideal Travel A;6;7
22:00 Charków Lwów - Równe - Żytomierz - Kijów - Połtawa 10 Agat Bryntsov Avtotranzyt A;6;7;Int.
23:50 Praga Hradec Kralove 10 Agat West Travel 2;6;Int.
07:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
20:45 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
11:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
05:40 Świebodzin 10 Agat Kaznatrans A;6;7;Int.
05:20 Poznań 11 Ewe-Trans A;6;7;
19:00 Czerniowce Lwów - Ivanofrankowsk - Kołomyja - Śniatyń 12 Modultrans A;6;7
19:00 Cieszyn Żory - Jastrzębie Zdrój - 4 Flixbus 4;P
15:30 Cherson Chmielnicki - Winnica - Uman - Odessa 11 Lux-Reisen PR;Int.
10:10 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
06:45 Wodzisław Ślaski Żory - Rybnik - Radlin Mokrzycki E;7;P
16:50 Czerniowce Lwów - Stryj - Dolina - Kalusz - Iwano Frankowsk - Kołomyja 10 Agat Przykarpacki Expres A;6;7;Int.
13:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
18:50 Racibórz Gliwice - Sośnicowice - Trachy - Bargłówka - Rudy - Kuźnia Raciborska - Nędza - Babice 19 PKS Racibórz D;n;V
12:10 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
19:15 Ustronie Morskie Opole - Wrocław - Dziwnów - Dziwnówek - Trzęsacz - Rewal Mokrzycki 5;6;P
16:40 Kropivnitsky Lwów - Dubno - Żytomyr - Kijów - Czerkasy 11 L. A. T. Lines A;6;7;Int.
09:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
12:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V
22:40 Zaporoże Lwów - Równe - Żytomierz - Kijów - Czerkasy 10 Logo Trans A;6;7
16:10 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b;g
08:15 AUTOBUS WYCIECZKOWY AUTOBUS WYCIECZKOWY 7 Rainbow Tours 5
08:30 Wrocław Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;i;j;p;o
08:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
15:55 Zielona Góra 10 Ecolines A;6;7
05:20 Cieszyn Bielsko-Biała - Skoczów - Ustroń Wispol P;L;7;2
10:15 Sanok Kraków Airport - Kraków MDA - Rzeszów - 3 Neobus A;6;7;a;P;i;j;p;o
16:45 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
03:26 Zakopane Kraków - Myślenice - Rabka Zdrój - Nowy Targ - Biały Dunajec - Poronin 3 Telesfor P;A;6;7,a,h,l
20:10 Mielno Rawicz - Poznań - Dziwnów - Pobierowo - Mrzeżyno - Kołobrzeg - Sarbinowo Lider Mielno 5;P
06:30 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
06:00 Zawoja Policzne Oświęcim - Zator - Wadowice - Sucha Beskidzka - Skawica Wójtowicz Beata L;7
18:00 Nadwórna Lwów - Sambor - Stryj - Dolyna - Kalusz - Iwano - Frankowsk 10 Ewe-Trans Nadwórna A;6;7
14:50 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
07:25 Praga Hradec Kralowe Agat Vasilkivtransavto NP;Int.
20:40 Ustka Łódź - Włocławek - Toruń - Bydgoszcz - Chojnice - Bytów - Kołczygłowy - Słupsk 3 AD Euro Trans P;6;7;m;d
09:05 Wałbrzych 8 Fanlogic Nasz Bus A;6;7
18:00 Siewerodonieck Równe - Żytomierz - Kijów - Charków 8 Kantol Anatlii Kantor A;6;7
20:10 Mielno Rawicz - Poznań - Dziwnów - Pobierowo - Mrzeżyno - Kołobrzeg - Sarbinowo 12 Lider Mielno 5;P
06:05 Wrocław 9 P-Trans A;6;7
19:35 Kołobrzeg Częstochowa - Wieluń - Konin - Ostrów Wielkopolski - Kalisz - Poznań - Piła 3 Telesfor P;A;6;7,a,h,l
15:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
15:15 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
15:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c
16:30 Kijów Lwów - Równe - Żytomyr - 8 EET A;6;7;Int.
13:30 Busko Zdrój Olkusz - Miechów - Pińczów 19 Mat-Bus A;6;d;V
17:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
14:20 Sanok Myślenice - Mszana Dolna - Limanowa - Nowy Sącz - Grybów - Gorlice - Biecz - Jasło - Krosno 12 Sindbad A;6;7
06:15 Wiedeń Ostrava - Ołomouc - Brno - 12 Asik A;6;7
05:40 Zakopane Kraków - Nowy Targ - Sand-bus P;L;A;6;7
07:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c
08:30 Kielce Szczekociny - Moskorzew - Chlewice - Jędrzejów - 19 Łach Łukasz 6;7;s;V
08:45 Wiedeń Ostrava - Olomouc - Brno Flixbus 1;2;Int.
19:15 Kamieniec Podolski Lwów - Tarnopol - Chortkiv 11 Ewe-Trans A;6;7
22:20 Wiedeń Brno - Olomouc - Ostrava Flixbus 3;Int.
12:40 Zaporoże Łuck - Równo - Zytomier - Kijów - Kremenchuk - Kamyansky - Dnepro 9 Marcyniuk Teresa A;6;7;
10:30 Medyka Kraków - Rzeszów Flixbus 3;
01:20 Praga Hradec Kralowe 10 Agat Vova 3;5;7
05:35 Zakopane Kraków - Myślenice - Nowy Targ Flixbus 1;5;6;7;
16:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c;g
08:25 Zator Oświęcim Buzzbus 5;6;7;G;V
08:25 Zator Oświęcim Buzzbus A;C;L;V
06:45 Wodzisław Ślaski Żory - Rybnik - Radlin Mokrzycki 7;1;P
20:10 Mielno Rawicz - Poznań - Dziwnów - Pobierowo - Mrzeżyno - Kołobrzeg - Sarbinowo Lider Mielno 5;6;P
21:30 Kraków 12 Asik A;6;7
10:30 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
14:35 Mariupol Lwów - Złoczów - Tarnopol - Winnica - Umań - Kropywnycki - Krzywy Róg - Zaporoże 9 Forsage auto 2;4;6
07:25 Praga Hradec Kralowe 10 Agat Vasilkivtransavto PR;
21:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c;g
01:00 Sanok Kraków Airport - Kraków MDA - Rzeszów - 3 Neobus A;6;7;a;P;i;j;p;o
23:05 Plzen Bohumin - Ostrava - Brno - Praga 10 Ewe-Trans Nadwórna A;6;7
16:00 Zaporoże Lwów - Chmielnicki - Uman - Kropywnycki - Dnipro 11 Betelgeize NP;
21:15 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
06:40 Gliwice Zabrze 3 Unibus - Gliwice A;6;7;V
09:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
11:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c
20:30 Winnica Lwów - Tarnopol - Podwołoczyska - Wołoczyska - Chmielnicki 9 Agat Ostapczuk A;6;7
20:15 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
06:45 Wodzisław Śląski Żory - Rybnik - Radlin 8 Mokrzycki 7;P
13:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
16:50 Bytom 19 travelPL A;6;7;P;c;n
12:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
05:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c
07:50 Wrocław 9 Agat Ostapczuk A;6;7
07:10 Praga Ostrava - Ołomouc - Brno 12 Musil Tour 1;2;3;5;6
20:50 Charków Lwów - Równe - Żytomierz 10 Agat Vasilkivtransavto NP;
11:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Karol NP;
16:00 Cherson Tarnopol - Winnica - Uman - Woznesensk - Mikołajów 12 Betelgeize A;6;7
19:15 Ustronie Morskie Opole - Wrocław - Dziwnów - Dziwnówek - Trzęsacz - Rewal Mokrzycki 5;6;P
11:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr PR;
14:00 Charków Lwów - Równe - Kijów - Połtawa - East West Help Desk 3
05:00 Zakopane Kraków - Myślenice - Nowy Targ 4 Flixbus 6;7
21:00 Praga Ołomouc - Brno 10 Agat ATP Mikołajewskie 2;Int.
01:50 Wrocław 11 Ewe-Trans A;6;7
03:45 Zakopane Kraków - Myślenice - Rabka Zdrój - Nowy Targ - 3 AD Euro Trans P;A;6;7;a;n;X
10:50 Kijów Lwów - Równo - Żytomierz 8 Lwowskie ATP A;6;7
12:50 Amsterdam Duisburg - Dusseldorf - Leverkusen - Giessen - Dresden - Wrocław Flixbus 1;2;6;7;Int.
03:45 Zakopane Kraków - Myślenice - Rabka Zdrój - Nowy Targ - 3 AD Euro Trans P;6;7;a;n;X
06:25 Mielno-Kraków Inter Mielno A;6;7;L;P
09:45 Busko Zdrój Olkusz - Miechów - Pińczów 19 Mat-Bus A;d;V
18:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c;g
22:10 Melitopol Lwów - Tarnopol - Chmielnicki - Umań - Odessa - Mikołajów - Chersoń - Kropywnycki - Aleksandria - Krzemieńczuk - Połtawa - Charków - Dnipro - Zaporoże - 9 Bus Trans A;6;7;
21:10 Kołobrzeg Poznań - Piła - Wałcz - Czaplinek - Połczyn-Zdrój - Koszalin - Mielno - Sarbinowo Wispol P;L;5;7
17:10 Busko Zdrój Olkusz - Miechów - Pińczów 19 Mat-Bus 7;a;m;V
07:20 Praga Hradec Kralove 13 Gdamaler Tour 6;1;Int.
14:00 Charków Lwów - Równe - Kijów - Połtawa - East West Help Desk 2;6
12:50 Amsterdam Duisburg - Dusseldorf - Leverkusen - Giessen - Dresden - Wrocław Flixbus 1;2;6;7;Int.
11:10 Wrocław East West Help Desk 2
07:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Karol NP;
18:40 Zamość Kraków - Tarnów - Jarosław - Oleszyce - Lubaczów - Cieszanów - Narol - Tomaszów Lubelski 18 Woś Grzegorz 1;5;d;n;P
09:35 Kazimierza Wielka Olkusz - Wolbrom - Miechów - Działoszyce - Skalbmierz 19 Marek Łach 1;d;V
09:05 Monachium Regensburg - Praha - Brno - Olomouc - Ostrava Flixbus A;6;7;Int.
14:15 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
12:45 Iwano Frankowsk Lwów - Rogatiń - 11 Ewe-Trans A;6;7
03:30 Żywiec 8 Kantol Anatlii Kantor A;6;7
23:10 Iwano Frankowsk Lwów - Stryj - Kalusz 11 Ewe-Trans A;6;7
09:40 Częstochowa 9 Marcyniuk Teresa A;6;7;
13:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c
20:15 Monachium Ostrava - Olomouc - Brno - Praha - Regensburg Flixbus A;6;7;Int.
14:00 Charków Lwów - Równe - Kijów - Połtawa - 11 East West Help Desk 1;5
16:40 Chmielnik Jędrzejów - Wodzisław - Żarnowiec - Pilice - Ogrodzieniec 19 Mat-Bus 7;T;a;V
23:10 Poznań 9 Forsage auto 2;4;6
11:15 Berlin Wrocław - Olszyna Flixbus 2;
17:15 Mariupol Lwów - Winnica - Umań - Odessa - Melitopol 13 Gdamaler Tour A;6;7
10:00 Przewóz pracowników Przewóz pracowników 9 Nowa Itaka 7;
21:30 Rowy Częstochowa - Łódz - Gdynia - Władysławowo - Karwia - Łeba Wójtowicz Beata L;5
19:15 Ustronie Morskie Opole - Wrocław - Dziwnów - Dziwnówek - Trzęsacz - Rewal 8 Mokrzycki 5;P
18:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Karol PR;
06:10 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
14:00 Chmielnik Jędrzejów - Wodzisław - Żarnowiec - Pilice - Ogrodzieniec 19 Mat-Bus 1;5;T;d;V
14:40 Sanok Kraków Airport - Kraków MDA - Rzeszów 3 Neobus A;6;7;a;P;i;j;p;o
13:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
10:10 Kraków Jastrzębie Zdrój - Żory 4 Flixbus 1;P
20:00 Łeba Piotrków Trybunalski - Łódz - Płock - Włocławek - Gdynia - Władysławowo - Karwia - Sand-bus P;L;A;6;7
07:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
14:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c
17:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c;g
06:40 Kraków Lider Mielno 7;1;P
21:30 Kraków 3 Unibus - Gliwice A;6;7;V;g
08:50 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
21:30 Rowy Częstochowa - Łódz - Gdynia - Władysławowo - Karwia - Łeba Wójtowicz Travel L;6
19:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
11:10 Wrocław 11 East West Help Desk 6;3
18:00 Kazimierza Wielka Olkusz - Wolbrom - Miechów - Działoszyce - Skalbmierz 19 Marek Łach 5;7;d;V
02:20 Praga Hradec Kralove 13 Gdamaler Tour 6;1;Int.
05:00 Jelenia Góra 8 Kozak Express A;6;7
09:00 Medyka 9 Sandra 5;6;1;2
21:55 Szczecin 11 Lux-Reisen PR;Int.
09:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c
10:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
07:00 Busko Zdrój Olkusz - Miechów - Działoszyce - Kazimierza Wielka - 19 Łach Łukasz E;7;V
15:00 Racibórz Gliwice - Sośnicowice - Trachy - Bargłówka - Rudy - Kuźnia Raciborska - Nędza - Babice 19 PKS Racibórz D;n;V
21:35 Kraków-Mielno Międzyzdroje - Pobierowo - Niechorze - Mrzeżyno - Kołobrzeg - Sarbinowo Inter Mielno A;6;7;L;P
16:50 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b;g
15:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Karol NP;
18:40 Zamość Kraków - Tarnów - Jarosław - Oleszyce - Lubaczów - Cieszanów - Narol - Tomaszów Lubelski 18 Woś Grzegorz 2;d;n;P
19:00 Rzeszów Kraków - Tarnów Flixbus 4;
17:45 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
16:40 Racibórz Gliwice - Sośnicowice - Trachy - Bargłówka - Rudy - Kuźnia Raciborska - Nędza - Babice 19 PKS Racibórz D;n;V
15:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr PR;
19:10 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
11:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
08:45 Wiedeń Ostrava - Olomouc - Brno Flixbus 4;5;6;7;Int.
01:45 Poznań 12 Fortuna Travel A;6;7;Int.
19:15 Bremen Berlin - Hamburg Flixbus 4;5;6;7;
06:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c
18:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;g
18:50 Cherson Lwów - Tranopol - Chmielnicki - Winnica - Uman - 13 Gdamaler Tour 2;Int.
15:10 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
09:25 Szczecin 8 Lux-reisen bis NP;Int.
19:15 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
08:45 Wiedeń Ostrava - Olomouc - Brno - Flixbus 3;Int.
21:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b;g
10:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
06:30 Wrocław 10 Agat Przykarpacki Expres A;6;7;Int.
08:45 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;d;
08:25 Zator Oświęcim Buzzbus A;C;e;F;V
07:10 Wrocław 11 L. A. T. Lines A;6;7;Int.
05:30 Ustrzyki Górne Jasło - Krosno - Iwonicz - Sanok - Solina - Polańczyk - Kalnica - Wetlina Inter Ustrzyki P;L;A;6;7
17:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b;g
15:30 Zaporoże Lwów - Chmielnicki - Winnica - Uman - OdessaCherson 12 Musil Tour 2;3;5;6;7
05:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
05:00 Kraków Inter Łeba A;6;7;L;P
14:45 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
07:50 Wrocław 10 Global Trans Tour 5
00:40 Czerkasy Lwów - Zhytomyr - Kijów - Myroniwka 12 Ewe Trans Czerkasy A;6;7
20:20 Turka Lwów - Sambir - Staryj Sambir 10 Agat West Travel 1;4;Int.
05:00 Wrocław Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;i;j;p;o
22:40 Kijów Jaworów - Lwów - Żytomierz - 8 I Travel Bus 1;5
14:10 Wierzchowina Lwów - Iwano-Frankowsk - Kołomyja - Kosów - 9 P-Trans A;6;7
20:40 Czerniowce Lwów - Iwano-Frankowsk - Kołomyja - Śniatyn - 10 Agat Przykarpacki Expres 5;6
11:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
08:45 Polańczyk Olkusz - Kraków - Bochnia - Tarnów - Krosno - Sanok - Solina 19 travelPL A;6;7;P;d;j
12:55 Siewierodonieck Nowowołyńsk - Łuck - Równe - Żytomierz - Kijów - Połtawa - Charków - Kramatorsk - Bahmut 13 Fara Interprise 2;3;4;6;7
17:15 Amsterdam Wrocław - Dresden - Giessen - Leverkusen - Dusseldorf - Duisburg Flixbus A;6;7;Int.
11:10 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
21:50 Szczecin 9 Bus Trans A;6;7;
10:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c
01:45 Zielona Góra 10 Ecolines A;6;7
09:10 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
18:10 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b;g
22:40 Praga Liberec - Mlada Bolesław 11 Ewe-Trans A;6;7
18:45 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
12:30 Racibórz Gliwice - Sośnicowice - Trachy - Bargłówka - Rudy - Kuźnia Raciborska - Nędza - Babice 19 PKS Racibórz D;V
19:00 Rzeszów Kraków - Tarnów Flixbus 1;5;6;7;
21:10 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
21:30 Wrocław Nowy Targ - Myślenice - Kraków 4 Flixbus 4;5;6;7;P
13:45 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
17:15 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
00:40 Kijów Lwów - Zhytomyr 11 Ewe-Trans A;6;7;
19:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr PR;
12:00 Poznań 11 Betelgeize PR;
18:00 Przewóz pracowników Przewóz pracowników 9 Nowa Itaka 1;
11:10 Wrocław 11 East West Help Desk 7;4
19:45 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
04:40 Zielona Góra 10 Agat Przykarpacki Expres 4;5
22:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c;g
15:30 Zaporoże Łuck - Równe - Żytomierz - Kijów - Pyriatyn - Kremenchuk - Kamianske - Dnipro - 10 Agat Kaznatrans A;6;7;Int.
05:30 Zielona Góra 9 P-Trans A;6;7
22:20 Wiedeń Brno - Olomouc - Ostrava Flixbus 4;5;6;7;Int.
12:45 Świecko Gliwice - Strzelce Opolskie - Opole - Zielona Góra 12 Sindbad A;6;7
10:10 Krynica Zdrój Kraków - Nowy Sącz 4 Flixbus 5;6;7
20:50 Charków Lwów - Równe - Żytomierz Agat Vasilkivtransavto PR;Int.
14:30 Winnica Lwów - Tarnopol - Chmielnicki 8 Kozak Express A;6;7
17:15 Amsterdam Wrocław - Dresden - Giessen - Leverkusen - Dusseldorf - Duisburg Flixbus 2;3;4;5;6;7;Int.
09:25 Wisła Mikołów - Żory - Skoczów - Ustroń 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
14:40 Czerniowce Lwów - Iwano -Frankowsk - Kołomyja 10 Sułtan travel A;6;7
18:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b;g
22:35 Mrzeżyno Wrocław - Poznań - Koszalin - Mielno - Kołobrzeg - Grzybowo Flixbus 1;5;6;7;
18:10 Wisła Mikołów - Żory - Skoczów - Ustroń 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
16:25 Wrocław Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;p
18:50 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b;g
20:10 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b;g
05:30 Szczecin 8 Fortuna Tour A;6;7
22:00 Wrocław Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;p
10:20 Sanok Myślenice - Mszana Dolna - Limanowa - Nowy Sącz - Grybów - Gorlice - Biecz - Jasło - Krosno 12 Sindbad A;6;7
06:40 Kraków Lider Mielno A;6;7
20:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b;g
04:45 Kielce 8 I Travel Bus 1;5
16:40 OMS INVENTUREN 13 Rawen A;6;7
17:10 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
19:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c;g
19:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
08:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V
07:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
12:50 Amsterdam Duisburg - Dusseldorf - Leverkusen - Gissen - Dresden - Wrocław Flixbus 5;Int.
06:40 Kraków 12 Lider Mielno 2;P
01:40 Szczecin 9 Ideal Travel A;6;7;Int
07:50 Racibórz Gliwice - Sośnicowice - Trachy - Bargłówka - Rudy - Kuźnia Raciborska - Nędza - Babice 19 PKS Racibórz D;V
10:50 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
16:30 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
01:15 Wrocław 12 Modultrans A;6;7
18:20 Chmielnik Lwów - Tarnopol - Chmielnicki - Winnica 10 Agat Vova 5;6;2
13:10 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
07:10 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
21:50 Winnica Lwów - Tarnopol - Chmielnicki - 8 Fortuna Tour A;6;7
12:00 Poznań 12 Betelgeize A;6;7
11:50 Czernichów Lwów - Równe - Żytomierz - Kijów 10 Global Trans Tour 6
14:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V
22:35 Mrzeżyno Wrocław - Poznań - Koszalin - Mielno - Kołobrzeg - Grzybowo Flixbus 1;5;6;7;
20:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c;g
00:25 Praga Brno 13 Gdamaler Tour A;6;7
14:10 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
19:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b;g
02:30 Świnoujście 10 Logo Trans A;6;7
07:00 Poznań 10 Agat Bryntsov Avtotranzyt A;6;7;Int.
22:20 Wiedeń Brno - Olomouc - Ostrava Flixbus 1;2;Int.
14:20 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7d;+;
14:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr NP;
18:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr NP;
15:10 Zielona Góra 13 Fara Interprise 1;2;3;5;6
17:15 Amsterdam Wrocław - Dresden - Giessen - Leverkusen - Dusseldorf - Duisburg Flixbus 4;5;6;7;Int.
15:55 Kamieniec Podolski Lwów - Iwano-Frankowsk - Kołomyja - Śniatyn - Czerniowce - 9 P-Trans A;6;7
14:00 Stąporków Siewierz - Częstochowa - Radomsko - Rzejowice - Przedbórz - Fałków - Końskie 18 Darjan P;A;
14:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Karol PR;
15:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
16:50 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7d;+;
20:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;g
08:45 Zakopane Kraków - Myślenice - Nowy Targ 4 Flixbus 4;5;6;7;P
15:30 Wrocław 8 Lwowskie ATP A;6;7
13:10 Kijów Lwów - Dubno - Równe - Żytomierz - 10 Ecolines A;6;7
17:15 Amsterdam Wrocław - Dresden - Giessen - Leverkusen - Dusseldorf - Duisburg Flixbus 3;Int.
15:50 Wisła Mikołów - Żory - Skoczów - Ustroń 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
08:05 Wisła Żory - Jastrzębie Zdrój - Pawłowice - Skoczów - Ustroń 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
17:15 Lwów 10 Agat ATP Mikołajewskie 4;Int.
08:10 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
14:45 Mariupol Lwów - Winnica - Umań - Odessa - Melitopol 13 Gdamaler Tour A;6;7
08:45 Legnica 8 EET A;6;7;Int.
23:40 Łeba Rumia - Władysławowo - Jastrzębia Góra - Karwia - Choczewo Inter Łeba A;6;7;L;P
05:35 Zakopane Kraków - Myślenice - Nowy Targ Flixbus 1;5;6;7;
20:15 Monachium Ostrava - Olomouc - Brno - Praha - Regensburg Flixbus 4;5;6;7;Int.
17:40 Wrocław 11 Ewe-Trans A;6;7
10:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Karol PR;
08:25 Zator Oświęcim Buzzbus 5;6;7;G;V
16:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b;g
06:30 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;d;
18:15 Sanok Kraków Airport - Kraków MDA - Rzeszów - 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;j;p;o
08:00 Lublin Zawiercie - Kielce - Ożarów - Annopol - Kraśnik 18 Omega-Bus A;6;7;d;j;o;o*
07:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr PR;
17:15 Opole Gliwice - Strzelce Opolskie 12 Sindbad A;6;7
04:10 Praga Brno 13 Gdamaler Tour A;6;7
16:15 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
09:50 Racibórz Gliwice - Sośnicowice - Trachy - Bargłówka - Rudy - Kuźnia Raciborska - Nędza - Babice 19 PKS Racibórz D;n;V
20:25 Kijów Lwów - Dubno - Równe - Żytomierz - 10 Ecolines A;6;7
09:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
17:30 Kijów Lwów - Równe - Zytomierz 8 Fanlogic Nasz Bus A;6;7
19:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Karol NP;
15:50 Cherson Lwów - Tranopol - Chmielnicki - Winnica - Uman - 13 Gdamaler Tour 2;Int.
19:15 Bremen Berlin - Hamburg Flixbus 2;
16:00 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7d;+;
14:30 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
04:05 Wrocław 11 Ewe-Trans A;6;7
20:10 Mielno Rawicz - Poznań - Dziwnów - Pobierowo - Mrzeżyno - Kołobrzeg - Sarbinowo Lider Mielno A;6;7
11:10 Wrocław 11 East West Help Desk NP;
20:50 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b;g
14:00 Charków Lwów - Równe - Kijów - Połtawa - 11 East West Help Desk 7;4
21:30 Częstochowa 10 Sułtan travel A;6;7
06:45 Wodzisław Śląski Żory - Rybnik - Radlin Mokrzycki 1;7;P
06:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
06:00 Zawoja Policzne Oświęcim - Zator - Wadowice - Sucha Beskidzka - Skawica Wójtowicz Travel L;1
13:40 Zaporoże Winnica - Uman - Krivoy Rog - Dnipro 11 Wezun A;6;7
12:50 Medyka Kraków - Rzeszów - Przemyśl Flixbus A;6;7;Int.
20:40 Ustka Łódź - Włocławek - Toruń - Bydgoszcz - Chojnice - Bytów - Kołczygłowy - Słupsk 3 AD Euro Trans P;A;6;7;a;n;X
09:05 Monachium Regensburg - Praha - Brno - Olomouc - Ostrava Flixbus 1;2;6;7;Int.
05:20 Poznań 12 Ewe Trans Czerkasy A;6;7
08:15 Inowrocław Częstochowa - Szczerców - Łask - Uniejów - Koło - Sompolno - Kruszwica 11 NKA Kruszwica A;6;7;P;b
06:50 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
15:45 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
13:10 Wisła Mikołów - Żory - Skoczów - Ustroń 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
17:55 Stebnik Lwów - Stryj - Drohobycz - Truskawiec 12 Fortuna Travel A;6;7;Int.
15:00 Lublin Zawiercie - Kielce - Ożarów - Annopol - Kraśnik 18 Omega-Bus A;6;7;d;n
14:20 Stuttgart Giessen - Bad Homburg - Frankfurt/Main - Darmstadt - Mannheim - Heidelberg - Karlsruhe - Pforzheim 9 Sandra 3;4;6;7
06:40 Kraków Lider Mielno 7;P
19:00 Cieszyn Żory - Jastrzębie Zdrój 4 Flixbus 5;6;7
12:30 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
20:15 Monachium Ostrava - Olomouc - Brno - Praha - Regensburg Flixbus 4;5;6;7;Int.
14:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
05:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
10:30 Medyka Kraków - Rzeszów Flixbus 1;2;6;7;
15:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
02:30 Kijów Lwów - Tarnopol - Chmielnicki - Winnica - Żytomierz 8 Lux-reisen bis NP;Int.
03:15 Poznań 11 Wezun A;6;7
10:00 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7d;+;
06:10 Sanok Kraków Airport - Kraków MDA - Rzeszów 3 Neobus A;6;7;a;P;i;j;p;o
18:30 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
10:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr NP;
Godzina odjazduKierunekPrzezStanowisko PrzewoźnikOznaczenia
01:35 Kijów Żytomierz - Równe - Dubno - Lwów 10 Ecolines A;6;7
21:20 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
23:00 Nadwórna Iwano-Frankowsk - Kalusz - Dolyna - Stryj - Sambor - Lwów 10 Ewe-Trans Nadwórna A;6;7
20:05 Kraków Lider Mielno 5;6;P
17:20 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
15:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V
17:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
20:05 Kraków 12 Lider Mielno 5;P
21:59 Rzeszów Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;p
15:20 Praga Brno - Ołomouc - Ostrava 12 Musil Tour 2;3;5;6;7
06:09 Wrocław Rzeszów - Kraków MDA - Kraków Aiport 3 Neobus A;6;7;a;P;i;j;p;o
22:30 Świnoujście 10 Logo Trans A;6;7
05:10 Czerkasy Myroniwka - Kijów - Zhytomyr - Lwów 12 Ewe Trans Czerkasy A;6;7
05:15 Kołobrzeg Sarbinowo - Mielno - Koszalin - Połczyn-Zdrój - Czaplinek - Wałcz - Piła - Poznań Wispol P;L;7;2
12:15 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
08:55 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
08:35 Kijów Żytomyr - Równe - Lwów 8 EET A;6;7;Int.
08:59 Stuttgart Pforzheim - Karlsruhe - Heidelberg - Mannheim - Darmstadt - Frankfurt/Main - Bad Homburg - Giessen 9 Sandra 5;6;1;2
19:14 Wodzisław Ślaski Radlin - Rybnik - Żory Mokrzycki E;7;P
00:59 Wrocław Rzeszów - Kraków MDA - Kraków Aiport 3 Neobus A;6;7;a;P;i;j;p;o
08:55 Kijów Żytomierz - Równe - Lwów 8 Fanlogic Nasz Bus A;6;7
08:15 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
11:21 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr PR;
18:19 Praga Hradec Kralowe 10 Agat Vova 5;6;2
07:40 Winnica Chmielnicki - Wołoczyska - Podwołoczyska - Tarnopol - Lwów 9 Agat Ostapczuk A;6;7
10:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
22:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c;g
07:00 Kropivnitsky Czerkasy - Kijów - Żytomyr - Dubno - Lwów 11 L. A. T. Lines A;6;7;Int.
07:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c
20:05 Kraków Lider Mielno 5;P
15:00 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
18:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
20:49 Praga Hradec Kralowe 10 Agat Vasilkivtransavto NP;
20:45 Lublin Kraśnik - Kielce - Jędrzejów - Zawiercie 18 Omega-Bus A;6;7;d;n
06:44 Ustronie Morskie Rewal - Trzęsacz - Dziwnówek - Dziwnów - Wrocław - Opole Mokrzycki 7;1;P
13:50 Wrocław 11 East West Help Desk 1;5
19:14 Wodzisław Ślaski Radlin - Rybnik - Żory Mokrzycki 5;6;P
08:29 Rzeszów Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;i;j;p;o
06:55 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
09:00 Kraków Flixbus 1;2;6;7;Int.
21:45 Szczecin 8 Fortuna Tour A;6;7
08:40 Kraków Flixbus 1;2;Int.
19:40 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
06:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c
20:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
18:14 Wrocław Rzeszów - Kraków MDA - Kraków Aiport 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;j;p;o
21:34 Kraków-Mielno Inter Mielno A;6;7;L;P
05:30 Zaporoże Dnipro - Kamianske - Kremenchuk - Pyriatyn - Kijów - Żytomierz - Równe - Łuck 10 Agat Kaznatrans A;6;7;Int.
21:29 Zawoja Policzne Skawica - Sucha Beskidzka - Wadowice - Zator - Oświęcim Wójtowicz Beata L;5
18:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c;g
06:24 Mielno-Kraków Sarbinowo - Kołobrzeg - Mrzeżyno - Niechorze - Pobierowo - Miedzyzdroje Inter Mielno A;6;7;L;P
13:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V
17:41 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Karol PR;
07:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V
21:25 Ustrzyki Górne Wetlina - Kalnica - Polańczyk - Solina - Sanok - Iwonicz - Krosno - Jasło Inter Ustrzyki P;L;A;6;7
08:44 Bytom 19 travelPL A;6;7;P;d;j
11:15 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
05:59 Rowy Łeba - Karwia - Władysławowo - Gdynia - Łódz - Częstochowa Wójtowicz Beata L;7
21:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
12:45 Medyka Kraków - Rzeszów - Przemyśl Flixbus 1;2;6;7;Int.
17:15 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b;g
12:00 Cieszyn Pawłowice - Żory 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7d;+;
04:39 Czerniowce Śniatyn - Kołomyja - Iwano-Frankows - Lwów 10 Agat Przykarpacki Expres 4;5
20:55 Cieszyn Ustroń - Skoczów - Bielsko-Biała Wispol P;L;5;7
11:21 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Karol NP;
09:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
18:21 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr NP;
07:24 Charków Żytomierz - Równe - Lwów Agat Vasilkivtransavto NP;Int.
11:40 Wrocław 10 Global Trans Tour 6
08:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
17:00 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
21:55 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b;g
16:25 Cieszyn Pawłowice - Żory 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7d;+;
06:44 Ustronie Morskie Rewal - Trzęsacz - Dziwnówek - Dziwnów - Wrocław - Opole Mokrzycki E;7;P
18:40 Szczecin 9 Ideal Travel A;6;7;Int
17:02 Kazimierza Wielka Skalbmierz - Działoszyce - Miechów - Wolbrom - Olkusz 19 Marek Łach 5;7;d;V
04:50 Berlin Wrocław 4 Flixbus 6;7
12:19 Rzeszów Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;j;p;o
14:45 Racibórz Babica - Nędza - Kuźnia Raciborska - Rudy - Bargłówka - Trachy - Sośnicowice - Gliwice 19 PKS Racibórz D;n;V
15:20 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
22:30 Kielce 8 I Travel Bus 1;5
21:29 Zawoja Policzne Skawica - Sucha Beskidzka - Wadowice - Zator - Oświęcim Wójtowicz Travel L;6
16:48 Polańczyk Solina - Sanok - Krosno - Tarnów - Bochnia - Kraków - Olkusz 19 travelPL A;6;7;P;c;n
19:25 Zator Oświęcim Buzzbus 5;6;7;G;V
15:10 Wisła Ustroń - Skoczów - Żory - Mikołów 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
09:15 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
17:55 Plzen Praga - Brno - Ostrava - Bohumin 10 Ewe-Trans Nadwórna A;6;7
15:21 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr PR;
07:00 Chersoń Uman - Winnica - Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 13 Gdamaler Tour 6;1;Int.
07:15 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
11:00 Charków Połtawa - Kijów - Równe - Lwów 11 East West Help Desk NP;
09:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V
10:21 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr NP;
12:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
20:20 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
06:35 Mielno Sarbinowo - Kołobrzeg - Mrzeżyno - Pobierowo - Dziwnów - Poznań - Rawicz 12 Lider Mielno 2;P
16:30 Wrocław 11 L. A. T. Lines A;6;7;Int.
17:10 Medyka Przemyśl - Rzeszów - Kraków Flixbus 3;Int.
02:20 Szczecin 8 Lux-reisen bis NP;Int.
16:49 Wrocław 10 Agat Przykarpacki Expres A;6;7;Int.
15:55 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
14:35 Praga Brno 13 Gdamaler Tour A;6;7
05:25 Mrzeżyno Grzybowo - Kołobrzeg - Mielno - Koszalin - Poznań - Wrocław Flixbus 1;5;6;7;
06:00 Wierzchowina Kosów - Kołomyja - Iwano-Frankowsk - Lwów 9 P-Trans A;6;7
12:55 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
06:29 Cieszyn Pawłowice - Żory 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;d;
17:40 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
22:10 Kraków Flixbus 3;Int.
17:40 Wisła Ustroń - Skoczów - Żory - Mikołów 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
15:15 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
06:44 Ustronie Morskie Rewal - Trzęsacz - Dziwnówek - Dziwnów - Wrocław - Opole Mokrzycki 1;7;P
16:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c;g
13:55 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
11:10 Rzeszów Tarnów - Kraków Flixbus 2;
14:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
19:50 Zakopane Nowy Targ - Kraków - Sand-bus P;L;A;6;7
13:50 Wrocław East West Help Desk 2;6
19:25 Zator Oświęcim Buzzbus 5;6;7;G;V
08:40 Kraków Flixbus 4;5;6;7;Int.
19:21 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr PR;
08:40 Kazimierza Wielka Skalbmierz - Działoszyce - Miechów - Wolbrom - Olkusz 19 Marek Łach 1;d;V
13:15 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
21:50 Cherson Odessa - Uman - Winnica - Chmielnicki 11 Lux-Reisen PR;Int.
15:20 Świebodzin 10 Agat Kaznatrans A;6;7;Int.
12:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
04:50 Berlin 4 Flixbus 1;2
22:10 Kraków Flixbus 4;5;6;7;Int.
18:30 Praga Hradec Kralove 13 Gdamaler Tour 2;Int.
23:49 Turka Staryj Sambir - Sambir - Lwów 10 Agat West Travel 2;6;Int.
14:15 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
09:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c
06:50 Zaporoże Cherson - Odessa - Uman - Winnica - Chmielnicki - Lwów 12 Musil Tour 1;2;3;5;6
11:20 Racibórz Babica - Nędza - Kuźnia Raciborska - Rudy - Bargłówka - Trachy - Sośnicowice - Gliwice 19 PKS Racibórz D;V
05:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c
15:29 Inowrocław Kruszwica - Sompolno - Koło - Uniejów - Łask - Szczerców - Częstochowa 11 NKA Kruszwica A;6;7;P;b
17:10 Amsterdam Wrocław - Dresden - Giessen - Leverkusen - Dusseldorf - Duisburg Flixbus A;6;7;Int.
18:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b;g
14:21 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr NP;
17:55 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b;g
12:40 Bolesławiec 8 Kantol Anatlii Kantor A;6;7
01:19 Chmielnik Winnica - Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 10 Agat Vova 3;5;7
17:10 Praga Brno - Ołomouc 10 Agat ATP Mikołajewskie 4;Int.
22:10 Kraków Flixbus 1;2;Int.
15:40 Kielce Jędrzejów - Chlewice - Moskorzew - Szczekociny - 19 Łach Łukasz 6;7;s;V
15:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
22:20 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
19:00 Cieszyn Pawłowice - Żory 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7d;+;
05:15 Kamieniec Podolski Czerniowce - Śniatyn - Kołomyja - Iwano-Frankowsk - Lwów - 9 P-Trans A;6;7
13:50 Wrocław 11 East West Help Desk 7;4
22:35 Kamieniec Podolski Chortkiv - Tarnopol - Lwów 11 Ewe-Trans A;6;7
09:15 Kijów Żytomierz - Winnica - Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 8 Lux-reisen bis NP;Int.
20:15 Zielona Góra 10 Ecolines A;6;7
19:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;g
08:40 Kraków Flixbus 3;Int.
15:21 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Karol NP;
10:55 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
03:25 Siewerodonieck Charków - Kijów - Żytomierz - Równe 8 Kantol Anatlii Kantor A;6;7
05:10 Kijów Zhytomyr - Lwów 11 Ewe-Trans A;6;7;
22:30 Zakopane Nowy Targ - Myślenice - Kraków Flixbus 1;5;6;7;
14:00 Wrocław 9 P-Trans A;6;7
05:20 Winnica Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 8 Fortuna Tour A;6;7
10:35 Wrocław 8 Lwowskie ATP A;6;7
19:34 Zakopane Poronin - Biały Dunajec - Nowy Targ - Rabka Zdrój - Myślenice - Kraków 3 Telesfor P;A;6;7,a,h,l
10:51 Stąporków Końskie - Fałków - Przedbórz - Rzejowice - Radomsko - Częstochowa - Siewierz 18 Darjan P;A;
11:00 Charków Połtawa - Kijów - Równe - Lwów 11 East West Help Desk 7;4
22:30 Zakopane Nowy Targ - Myślenice - Kraków Flixbus 1;5;6;7;
19:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b;g
10:15 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
12:40 Sanok Krosno - Jasło - Biecz - Gorlice - Grybów - Nowy Sącz - Limanowa - Mszana Dolna - Myślenice 12 Sindbad A;6;7
13:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
18:55 Kraków Żory - Jastrzębie Zdrój - 4 Flixbus 4;P
21:00 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
03:40 Ustka Słupsk - Kołczygłowy - Bytów - Chojnice - Bydgoszcz - Toruń - Włocławek - Łodź 3 AD Euro Trans P;A;6;7;a;n;X
17:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;g
06:35 Mielno Sarbinowo - Kołobrzeg - Mrzeżyno - Pobierowo - Dziwnów - Poznań - Rawicz Lider Mielno A;6;7
05:25 Mrzeżyno Grzybowo - Kołobrzeg - Mielno - Koszalin - Poznań - Wrocław Flixbus 1;5;6;7;
07:35 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
19:55 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b;g
19:10 Praga Mlada Bolesław - Liberec - 11 Ewe-Trans A;6;7
21:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c;g
19:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
23:00 Wrocław 11 Ewe-Trans A;6;7
18:20 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
16:20 Legnica 8 EET A;6;7;Int.
19:40 Cheb Karlowe Wary - Pilzno - Praga - Brno - 9 Ideal Travel A;6;7
06:44 Ustronie Morskie Rewal - Trzęsacz - Dziwnówek - Dziwnów - Wrocław - Opole 8 Mokrzycki 7;P
11:50 Zaporoże Dnipro - Kropywnycki - Uman - Chmielnicki - Lwów 11 Betelgeize PR;
07:40 Czernichów Kijów - Żytomierz - Równe - Lwów 10 Global Trans Tour 5
16:24 Rzeszów Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;p
07:24 Charków Żytomierz - Równe - Lwów 10 Agat Vasilkivtransavto PR;
09:00 Kraków Flixbus A;6;7;Int.
16:15 Racibórz Babica - Nędza - Kuźnia Raciborska - Rudy - Bargłówka - Trachy - Sośnicowice - Gliwice 19 PKS Racibórz D;n;V
14:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c
06:10 Kraków 12 Asik A;6;7
18:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
20:10 Kraków Flixbus 4;5;6;7;Int.
13:30 Poznań 11 Wezun A;6;7
00:35 Poznań 11 Ewe-Trans A;6;7;
13:50 Wrocław East West Help Desk 3
20:39 Zielona Góra 10 Agat Przykarpacki Expres 5;6
08:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
11:00 Charków Połtawa - Kijów - Równe - Lwów East West Help Desk 2
17:10 Medyka Przemyśl - Rzeszów - Kraków Flixbus 4;5;6;7;Int.
20:10 Kraków Flixbus 4;5;6;7;Int.
10:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c
10:34 Wisła Ustroń - Skoczów - Pawłowice - Jastrzębie Zdrój - Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
09:21 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Karol PR;
10:25 Bremen Hamburg - Berlin Flixbus 3;
01:35 Stebnik Truskawiec - Drohobycz - Stryj - Lwów 12 Fortuna Travel A;6;7;Int.
09:00 Zamość Tomaszów Lubelski - Narol - Cieszanów - Lubaczów - Oleszyce - Jarosław - Tarnów - Kraków 18 Woś Grzegorz 2;d;n;P
09:30 Cieszyn Pawłowice - Żory 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;d;+;
13:30 Cieszyn Pawłowice - Żory 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7d;+;
12:40 Zielona Góra 13 Fara Interprise 2;3;4;6;7
17:20 Wałbrzych 8 Fanlogic Nasz Bus A;6;7
20:49 Praga Hradec Kralowe Agat Vasilkivtransavto PR;Int.
18:55 Berlin Olszyna - Wrocław Flixbus 4;
19:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c;g
13:41 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Karol PR;
14:15 Świecko Zielona Góra - Opole - Strzelce Opolskie - Gliwice 12 Sindbad A;6;7
14:19 Medyka 9 Sandra 3;4;6;7
20:35 Zakopane Nowy Targ - Rabka Zdrój - Myślenice - Kraków 3 AD Euro Trans P;6;7;m;d
09:55 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
06:35 Mielno Sarbinowo - Kołobrzeg - Mrzeżyno - Pobierowo - Dziwnów - Poznań - Rawicz Lider Mielno 7;P
20:05 Kraków Lider Mielno A;6;7
21:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b;g
19:10 Medyka Rzeszów - Kraków Flixbus 4;5;6;7;
05:30 Łeba Karwia - Władysławowo - Gdynia - Włocławek - Płock - Łódz - Piotrków Trybunalski Sand-bus P;L;A;6;7
09:15 Racibórz Babica - Nędza - Kuźnia Raciborska - Rudy - Bargłówka - Trachy - Sośnicowice - Gliwice 19 PKS Racibórz D;n;V
18:50 Wrocław 12 Modultrans A;6;7
23:05 Mariupol Zaporoże - Krzywy Róg - Kropywnycki - Umań - Winnica - Tarnopol - Złoczów - Lwów 9 Forsage auto 2;4;6
02:00 Chersoń Uman - Winnica - Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 13 Gdamaler Tour 6;1;Int.
04:00 Mariupol Melitopol - Odessa - Umań - Winnica - Lwów 13 Gdamaler Tour A;6;7
10:14 Wrocław Rzeszów - Kraków MDA - Kraków Aiport 3 Neobus A;6;7;a;P;i;j;p;o
11:00 Charków Połtawa - Kijów - Równe - Lwów 11 East West Help Desk 6;3
06:50 Charków Połtawa - Kijów - Żytomierz - Równe - Lwów 10 Agat Bryntsov Avtotranzyt A;6;7;Int.
10:25 Bremen Hamburg - Berlin Flixbus 1;2;6;7;
15:40 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
14:25 Poznań 9 Forsage auto 2;4;6
20:19 Praga Hradec Kralove 10 Agat West Travel 1;4;Int.
20:10 Kraków Flixbus A;6;7;Int.
21:40 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
08:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c
12:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c
15:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c
20:10 Wrocław 11 Ewe-Trans A;6;7
08:40 Wrocław Kraków - Myślenice - Nowy Targ 4 Flixbus 4;5;6;7;P
14:30 Częstochowa 10 Sułtan travel A;6;7
18:20 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
19:15 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b;g
22:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b;g
18:55 Krynica Zdrój Nowy Sącz - Kraków 4 Flixbus 5;6;7
05:59 Rowy Łeba - Karwia - Władysławowo - Gdynia - Łódz - Częstochowa Wójtowicz Travel L;1
15:50 Poznań 12 Betelgeize A;6;7
14:50 Busko Zdrój Kazimierza Wielka - Działoszyce - Miechów - Olkusz 19 Łach Łukasz E;7;V
16:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
16:20 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
19:14 Wodzisław Śląski Radlin - Rybnik - Żory Mokrzycki 5;6;P
20:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c;g
15:25 Szczecin 11 Lux-Reisen PR;Int.
11:55 Cherson Mikołajów - Woznesensk - Uman - Winnica - Tarnopol 12 Betelgeize A;6;7
19:20 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
10:05 Cieszyn Jastrzębie Zdrój - Żory 4 Flixbus 1;P
03:10 Zaporoże Dnipro - Krivoy Rog - Uman - Winnica 11 Wezun A;6;7
19:21 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Karol NP;
11:10 Wisła Ustroń - Skoczów - Żory - Mikołów 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
22:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
17:00 Praga Brno 13 Gdamaler Tour A;6;7
20:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b;g
14:10 Lublin Kraśnik - Kielce - Jędrzejów - Zawiercie 18 Omega-Bus A;6;7;d;n
21:15 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b;g
17:30 Iwano Frankowsk Rogatiń - Lwów 11 Ewe-Trans A;6;7
20:35 Zakopane Nowy Targ - Rabka Zdrój - Myślenice - Kraków 3 AD Euro Trans P;A;6;7;a;n;X
15:50 Kijów Żytomierz - Równe - Dubno - Lwów 10 Ecolines A;6;7
07:45 Racibórz Babica - Nędza - Kuźnia Raciborska - Rudy - Bargłówka - Trachy - Sośnicowice - Gliwice 19 PKS Racibórz D;V
21:20 Czerniowce Kołomyja - Iwano-Frankowsk - Lwów 10 Sułtan travel A;6;7
07:55 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
22:00 Szczecin 9 Bus Trans A;6;7;
12:45 Medyka Kraków - Rzeszów - Przemyśl Flixbus 1;2;6;7;Int.
17:10 Medyka Przemyśl - Rzeszów - Kraków Flixbus 2;3;4;5;6;7;Int.
12:35 Wrocław 11 Ewe-Trans A;6;7
12:45 Medyka Kraków - Rzeszów - Przemyśl Flixbus A;6;7;Int.
17:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c;g
12:10 Częstochowa 9 Marcyniuk Teresa A;6;7;
07:35 Cieszyn Pawłowice - Żory 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;d;+;
15:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
03:55 Iwano Frankowsk Kalusz - Stryj - Lwów 11 Ewe-Trans A;6;7
23:39 Kraków Inter Łeba A;6;7;L;P
09:00 Zamość Tomaszów Lubelski - Narol - Cieszanów - Lubaczów - Oleszyce - Jarosław - Tarnów - Kraków 18 Woś Grzegorz 1;5;d;n;P
13:00 Zielona Góra 10 Ecolines A;6;7
01:20 Zakopane Nowy Targ - Myślenice - Kraków 4 Flixbus 1;5;6;7
06:56 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
15:35 Zielona Góra 9 P-Trans A;6;7
14:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
16:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
19:10 Medyka Rzeszów - Kraków Flixbus 2;
04:59 Rzeszów Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;i;j;p;o
16:20 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
09:00 Kraków Flixbus 1;2;6;7;Int.
11:35 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
00:15 Mariupol Melitopol - Odessa - Umań - Winnica - Lwów 13 Gdamaler Tour A;6;7
02:20 Zaporoże Czerkasy - Kijów - Żytomierz - Równe - Lwów 10 Logo Trans A;6;7
14:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
16:35 OMS INVENTUREN 13 Rawen A;6;7
14:20 Jelenia Góra 8 Kozak Express A;6;7
19:14 Wodzisław Śląski Radlin - Rybnik - Żory 8 Mokrzycki 5;P
13:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c
01:40 Kijów Równe - Lwów 11 Ewe-Trans A;6;7
09:30 Zaporoże Dnepro - Kamyansky - Kremenchuk - Kijów - Zytomier - Równo - Łuck 9 Marcyniuk Teresa A;6;7;
21:25 Zator Oświęcim Buzzbus A;C;L;V
09:58 Przewóz pracowników Przewóz pracowników 9 Nowa Itaka 7;
00:35 Poznań 12 Ewe Trans Czerkasy A;6;7
10:43 Chmielnik Ogrodzieniec - Pilice - Żarnowiec - Wodzisław - Jędrzejów 19 Mat-Bus 1;5;d;T;V
19:25 Zator Oświęcim Buzzbus A;C;e;F;V
04:40 Kijów Żytomierz - Lwów - Jaworów - 8 I Travel Bus 1;5
13:35 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
16:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
08:32 Wisła Ustroń - Skoczów - Żory - Mikołów 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
07:21 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Karol NP;
17:45 Żywiec 8 Kantol Anatlii Kantor A;6;7
12:45 Medyka Kraków - Rzeszów - Przemyśl Flixbus 5;Int.
11:55 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
20:45 Lwów 10 Agat ATP Mikołajewskie 2;Int.
21:50 Poznań 10 Agat Bryntsov Avtotranzyt A;6;7;Int.
01:10 Czerniowce Śniatyń - Kołomyja - Ivanofrankowsk - Lwów 12 Modultrans A;6;7
13:50 Wrocław 11 East West Help Desk PR;
11:00 Charków Połtawa - Kijów - Równe - Lwów East West Help Desk 1;5
16:08 Chmielnik Ogrodzieniec - Pilice - Żarnowiec - Wodzisław - Jędrzejów 19 Mat-Bus 7;T;a;V
09:35 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
04:50 Winnica Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 8 Kozak Express A;6;7
03:40 Ustka Słupsk - Kołczygłowy - Bytów - Chojnice - Bydgoszcz - Toruń - Włocławek - Łodź 3 AD Euro Trans P;6;7;a;n;X
10:05 Cieszyn Jastrzębie Zdrój - Żory 4 Flixbus 5;6;7
15:20 Kijów Żytomierz - Równo - Lwów 8 Lwowskie ATP A;6;7
01:40 Chmielnicki Tarnopol - Lwów - 8 Kantol Anatlii Kantor A;6;7
20:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
10:15 Opole Strzelce Opolskie - Gliwice 12 Sindbad A;6;7
08:05 AUTOBUS WYCIECZKOWY AUTOBUS WYCIECZKOWY 7 Rainbow Tours 5
07:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
21:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;g
03:25 Kołobrzeg Piła - Poznań - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Konin - Wieluń - Częstochowa 3 Telesfor P;A;6;7,a,h,l
21:25 Wiedeń Brno - Ołomouc - Ostrava 12 Asik A;6;7
06:29 Czerniowce Kołomyja - Iwano Frankowsk - Kalusz - Dolina - Stryj - Lwów 10 Agat Przykarpacki Expres A;6;7;Int.
14:55 Siewierodonieck Bahmut - Kramatorsk - Charków - Połtawa - Kijów - Żytomierz - Równe - Łuck - Nowowołyńsk 13 Fara Interprise 1;2;3;5;6
12:39 Busko Zdrój Pińczów - Miechów - Olkusz 19 Mat-Bus A;6;d;V
17:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b;g
20:20 Wrocław 9 Agat Ostapczuk A;6;7
11:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
20:20 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
07:21 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr PR;
21:40 Melitopol Zaporoże - Dnipro - Charków - Połtawa - Krzemieńczuk - Aleksandria - Kropywnycki - Chersoń - Mikołajów - Odessa - Umań - Chmielnicki - Tarnopol - Lwów - 9 Bus Trans A;6;7;
11:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter Rybnik A;6;7;V;c
18:45 Racibórz Babica - Nędza - Kuźnia Raciborska - Rudy - Bargłówka - Trachy - Sośnicowice - Gliwice 19 PKS Racibórz D;n;V
11:10 Rzeszów Tarnów - Kraków Flixbus 4;5;6;7;
14:39 Wrocław Rzeszów - Kraków MDA - Kraków Aiport 3 Neobus A;6;7;a;P;i;j;p;o
19:00 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
09:14 Busko Zdrój Pińczów - Miechów - Olkusz 19 Mat-Bus A;d;V
16:19 Busko Zdrój Pińczów - Miechów - Olkusz 19 Mat-Bus 7;a;m;V
15:50 Poznań 11 Betelgeize NP;
04:59 Łeba Choczewo - Karwia - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Rumia Inter Łeba A;6;7;L;P
17:10 Sanok Myślenice - Mszana Dolna - Limanowa - Nowy Sącz - Grybów - Gorlice - Biecz - Jasło - Krosno 12 Sindbad A;6;7
21:25 Zakopane Nowy Targ - Myślenice - Kraków 4 Flixbus 4;5;6;7;P
18:55 Berlin Olszyna - Wrocław Flixbus 1;5;6;7;
06:35 Mielno Sarbinowo - Kołobrzeg - Mrzeżyno - Pobierowo - Dziwnów - Poznań - Rawicz Lider Mielno 7;1;P
10:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
17:58 Przewóz pracowników Przewóz pracowników 9 Nowa Itaka 1;
17:45 Poznań 12 Fortuna Travel A;6;7;Int.
01:35 Cherson Mikołajów - Perwomajsk - Uman - Winnica - Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 9 Ideal Travel A;6;7;Int
11:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V
15:30 Praga Hradec Kralove 13 Gdamaler Tour 2;Int.

Legenda:

* – kursuje także 02.01;07.01;02.11;12.11;
+ – kursuje w dni wolne od pracy w (niedziele i święta)
1 – kursuje w poniedziałki
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartki
5 – kursuje w piątki
6 – kursuje w soboty
7 – kursuje w niedzielę
1/2 – kursuje z poniedziałku na wtorek
1-4 – kursuje od poniedziałku do czwartku
A – kursuje od poniedziałku do piątku
a – nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.12
a1 – kursuje w relacji Kraków-Mrzeżyno-Kraków codziennie w okresie 27.04-6.05,1.06-30.09
a2 – kursuje w relacji Kraków-Mrzeżyno-Kraków codziennie wokresie od 01.10-26.04 i 07.05-31.05 dniach 4-7 w relacji skróconej Kraków-Poznań-Kraków
B – kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę
b – nie kursuje w dniu 01.01 w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i 25.12
C – kursuje w soboty, niedziele i święta
c – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.12
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 grudzień
E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
e – nie kursuje w okresie ferii letnich
Ex – kurs ekspresowy
F – kursuje od kwietnia do czerwca oraz we wrześniu
f – nie kursuje w okresie letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
F1 – kursuje w dniach 06.01;05.04;03.05;03.06;11.11
G – kursuje w październiku i grudniu
g – nie kursuje w dniu 24.12
H – kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
h – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
i – nie kursuje w dniu 26.12
Int. – Kurs międzynarodowy
j – nie kursuje w dniu 27.12
k – nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 26.12
L – kursuje w okresie ferii letnich
l – nie kursuje w dniu 31.12
m – nie kursuje w dniach 24 i 31 grudzień
n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24.12.i 31.12
NP – kursuje w dni nieparzyste
o – nie kursuje 02.01
p – nie kursuje dnia 01.01
P – pospieszny
PR – kursuje w dni parzyste
r – nie kursuje w okresie ferii zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
S – kursuje w dni nauki szkolnej
s – nie kursuje w święta​
T – nie kursuje 01.11
t – nie kursuje w okresie szkolnych przerw świątecznych
u – kursuje także 2.01, 07.01 , 4.05, piątek po Bożym Ciele, 2.11, 12.11.
u1 – kursuje także 05.01,10.11
V – kurs przyspieszony
w – nie kursuje w dzień Bożego Ciała
x – kursuje także 6.01; 01.-03.05; Boże ciało, 01.11; 11.11
x1 – kursuje codziennie w czasie zimowych ferii szkolnych, w okresie przerw świątecznych, w okresie 1.04-1.11
Y – nie kursuje do 30.06
y1 – kursuje także 5.01, 30.04, środa przed Bożym Ciałem, 31.10, 10.11.
y2 – kursuje także 06.01;11.11
z – nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała