MDA Katowice - Międzynarodowy Dworzec Autobusowy Katowice
Strefa pasażera

Infolinia: 703 302 555
Koszt: 2,08 PLN z VAT/min., dostępna w godzinach 7.00-21.00, 7 dni w tygodniu, z wyłączeniem dni świątecznych (tylko do godziny 15.00).

 UWAGA: oferta może ulec zmianie w zależności od zawieszania, wznawiania i modyfikowania kursów przez poszczególnych przewoźników. Aby poznać szczegóły należy dokładnie zapoznać się z LEGENDĄ.

Rozkład jazdy linii na lotnisko w Pyrzowicach znajdziesz TUTAJ.

  • Odjazdy
  • Przyjazdy
Godzina odjazduKierunekPrzezStanowisko PrzewoźnikOznaczenia
05:00 Jelenia Góra 8 Kozak Express A;6;7
10:00 Krynica Zdrój Kraków - Nowy Sącz 4 Flixbus 1;5;6;7
15:15 Aalborg Wrocław - Berlin - Hamburg - Flensburg - Kolding - Aarhus 6 Flixbus A;6;7;
17:15 Amsterdam Wrocław - Dresden - Giessen - Leverkusen - Dusseldorf - Duisburg 5 Flixbus A;6;7;
01:25 Berlin Wrocław 4 Flixbus A;6;7;
06:50 Berlin Wrocław 5 Flixbus A;6;7;
11:15 Berlin Wrocław - Olszyna 5 Flixbus A;6;7;
12:15 Berlin Gliwice - Opole - Brzeg - Wrocław - Iłowa 5 Flixbus 1;4;5;6;7;
22:25 Berlin Opole - Brzeg - Wrocław 6 Flixbus A;6;7;
19:15 Bremen Berlin - Hamburg 5 Flixbus A;6;7;
02:20 Budapeszt Gorzyczki /Vernovice - Bratislava - Gyor 5 Flixbus 4;5;6;7;1;
05:05 Budapeszt Bielsko-Biała - Żywiec - Zwardoń - Zilina - Banska Bistrica - Zvolen - Sahy 6 Flixbus 1;4;5;6;7
07:00 Busko Zdrój Olkusz - Miechów - Działoszyce - Kazimierza Wielka - 19 Łach Łukasz A;6;7;d;V
13:30 Busko Zdrój Olkusz - Miechów - Pińczów 20 Mat-Bus A;6;d;V
17:10 Busko Zdrój Olkusz - Miechów - Pińczów 19 Mat-Bus 7;a;m;V
11:50 Bydgoszcz Częstochowa - Łódź - Ciechocinek - Toruń - 6 Flixbus 1396 1;5;6;7
16:40 Bytom 20 TravelPL A;6;7;P;c;n
18:45 Charków Żytomierz - Kijów - Połtawa 8 Easttrans A;6;7;
22:00 Charków Lwów - Równe - Żytomierz - Kijów - Połtawa 10 Agat Avtotranzyt NP;
15:45 Chełm Balice - Kraków - Dębica - Rzeszów - Stalowa Wola - Lublin 4 Flixbus 4;5;6;7
12:45 Chersoń Lwów - Tarnopol - Chmielnicki - Winnica - - Umań - Odessa - Mikołajów 11 Zesen Trans A;6;7;
16:00 Cherson Tarnopol - Winnica - Uman - Woznesensk - Mikołajów 12 Betelgeize A;6;7;Int.;
18:50 Cherson Lwów - Tarnopol - Chmielnicki - Winnica - Uman - Perwomajsk - Mikołajów 9 Ideal Travel A;6;7;Int
18:20 Chmielnik Lwów - Tarnopol - Chmielnicki - Winnica 10 Agat Vova 2;4;6;
06:30 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;d;
08:45 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;d;
10:00 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;d;+;
12:25 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;d;+;
14:20 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;d;+;
16:00 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;d;+;
16:50 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7d;+;
19:30 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;d;+;
19:40 Cieszyn Żory - Jastrzębie Zdrój 4 Flixbus 4;5;6;7
09:40 Częstochowa 9 Marcyniuk Teresa NP;
21:30 Częstochowa 10 Sułtan travel 2;4;5;6;7;
00:40 Czerkasy Lwów - Zhytomyr - Kijów - Myroniwka 12 Ewe Trans A;6;7
11:50 Czernichów Lwów - Równe - Żytomierz - Kijów 10 Global Trans Tour 1;4;5;6;7;
14:40 Czerniowce Lwów - Iwano -Frankowsk - Kołomyja 10 Sułtan travel 3;5;6;7;1;
16:50 Czerniowce Lwów - Stryj - Dolina - Kalusz - Iwano Frankowsk - Kołomyja 10 Agat Przykarpacki Expres A;6;7;Int.
19:00 Czerniowce Lwów - Ivanofrankowsk - Kołomyja - Śniatyń 12 Modultrans A;6;7
21:25 Czerniowce Lwów - Stryj - Dolyna - Kalusz - Ivano-Frankivsk - Kolomyja - Horodenka - Sniatyn 8 Awtokombinat-1 A;6;7;
21:40 Czerniowce Kraków - Lviv - Stryj - Ivano-Frankivsk - Kołomyja 12 Modultrans 2;6;
23:10 Czerniowce Lwów - Stryj - Dolyna - Kalusz - Iwano - Frankowsk 12 Ewe Trans A;6;7
03:10 Czeskie Budziejowice Nachod - Hradec Kralove - Pardubice - Praga - Piasek 12 Modultrans 5;7;
02:30 Gdynia Łódź - Toruń - Gdańsk - Sopot 6 Flixbus 1;2;6;7
08:15 Gdynia Częstochowa - Łódź - Ciechocinek - Toruń - Grudziądz - Gdańsk - Sopot 6 Flixbus 1;4;5;6;7;
23:59 Gdynia Pyrzowice - Łódź - Toruń - Gdańsk - Sopot 6 Flixbus 1;4;5;6;7
06:50 Gliwice Zabrze 1 Inter A;6;7;V;b
08:10 Gliwice Zabrze 1 Inter A;6;7;V;b
09:30 Gliwice Zabrze 1 Inter A;6;7;V;b
10:50 Gliwice Zabrze 1 Inter A;6;7;V;b
14:50 Gliwice Zabrze 1 Inter A;6;7;V;b
16:50 Gliwice Zabrze 1 Inter A;6;7;V;b;g
18:50 Gliwice Zabrze 1 Inter A;6;7;V;b;g
21:30 Gliwice Zabrze 1 Inter A;6;7;V;b;g
15:30 Gubin 12 Iks Bas A;6;7
01:00 Heinz Reisen 7 Heinz Reisen A;6;7;
07:05 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;a;V
07:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;a;
08:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;a;
09:05 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;a;V
10:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
11:05 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
11:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
12:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;a;
13:05 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
14:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
15:05 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
15:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
16:05 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;a;V
16:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;a;
17:05 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
18:05 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
18:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
19:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr 6;7;a;
20:05 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
02:25 Jelenia Góra 11 Pol Sv Lines 1;4;
15:45 Jelenia Góra 13 Fara Interprise A;6;7;
15:05 Kamieniec Podolski Lwów - Tarnopol - Buczacz - Czortków - Borszczów 9 Tarnopolskie pts A;6;7;
15:55 Kamieniec Podolski Lwów - Ivano Frankowsk - Kolomyja - Śniatyn - Czerniowce - 9 P-Trans A;6;7
18:00 Kamieniec Podolski Lwów - Rohatyń - Ivano-Frankiwsk - Kołomyja - Czerniowce 9 Fox-Trans Lys A;6;7
19:15 Kamieniec Podolski Lwów - Tarnopol - Chortkiv 11 Ewe-Trans A;6;7
20:40 Kamieniec Podolski Lwów - Stryj - Dolina - Kałusz - Iwano-Frankiwsk - Kołomyja - Horodenka - Śniatyn - Czerniowce 11 Bus Trans International 1;2;4;6;7;
22:25 Kamieniec Podolski Lwów - Stryj - Dolina - Kałusz - Iwano-Frankowsk - Kołomyja - Czerniowce - Chocin 13 MV Logistic A;6;7;
07:30 Karlovy Vary Praha Florenc 8 Openline A;6;7
23:40 Karlowe Wary Liberec - Mlada Boleslav - Praga 13 MV Logistic A;6;7;
13:10 Karpacz Wrocław - Jelenia Góra 4 Flixbus 1;4;5;6;7
23:45 Katowice 4 Flixbus 1;4;5;6;7;
09:35 Kazimierza Wielka Olkusz - Wolbrom - Miechów - Działoszyce - Skalbmierz 19 Łach Marek A;d;V
18:00 Kazimierza Wielka Olkusz - Wolbrom - Miechów - Działoszyce - Skalbmierz 19 Łach Marek 5;7;d;V
22:45 Kdyne Chałupki/Bogumin - Ostrava - Ołomuniec - Brno - Praga - Pilzno - Tachov - Bor - Horsovsky Tyn - Domazlice 13 Forsage auto 4;6
21:30 Kielce 9 I Travel Bus A;6;7;
00:35 Kijów Lwów - Równe - Żytomierz - 5 Global Trans Tour 1;2;4;5;6;7;
00:40 Kijów Lwów - Zhytomyr 11 Ewe-Trans A;6;7;
02:10 Kijów Lwów - Równe - Żytomir 10 Transtempo A;6;7;Int.
02:35 Kijów Lwów - Tarnopol - Chmielnicki - Winnica - Żytomierz 8 Lux-Reisen Bis A;6;7;
10:50 Kijów Lwów - Równo - Żytomierz 8 Lwowskie ATP 2;5;
17:30 Kijów Lwów - Równe - Zytomierz 8 Fanlogic A;6;7
17:50 Kijów Lwów - Dubne - Równe - Żytomierz - 13 Ecolines A;6;7;
19:20 Kijów Lwów - Równo - Nowograd-Wołyński - Żytomierz 11 Pavluks - Trans A;6;7;
19:20 Kijów Jaworów - Lwów - Żytomierz - 9 I Travel Bus A;6;7;
20:20 Kijów Lwów - Równe 11 Ewe-Trans A;6;7
22:55 Kijów Kraków - Korczowa - Lwów - Riwne - Żytomierz 4 Fanlogic A;6;7;
22:55 Kijów Lwów - Równe - Żytomierz 8 Fanlogic A;6;7
00:55 Kołobrzeg Wrocław - Poznań - Koszalin - Mielno 4 Flixbus 1;2;5;6;7;
19:35 Kołobrzeg Częstochowa - Wieluń - Kępno - Ostrów Wielkopolski - Kalisz - Poznań - Piła 3 Telesfor P;A;6;7;a;h;l
11:45 Kołomyja Lwów - Rohatyn - Iwano Frankiwsk - Nadwórna - 11 Ewe-Trans A;6;7;
21:15 Kopenhaga Wrocław - Olszyna - Berlin - Lubeck - Puttgarden - Rodbyhavn - Nykobing F. 6 Flixbus A;6;7;Int.;
05:00 Koszyce Kraków - Myślenice - Nowy Targ - Zakopane - Bukowina Tatrzańska - Poprad - Presov AS - 4 Flixbus A;6;7;
04:50 Kraków 5 Flixbus A;6;7;
05:35 Kraków 8 Studency Agency A;6;7;
05:40 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
06:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
06:20 Kraków 1 Inter A;6;7;V;b
06:40 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
07:00 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
07:20 Kraków 6 Flixbus 1;4;5;6;7
07:20 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
07:40 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
08:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
08:20 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
08:40 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
09:00 Kraków 4 Flixbus A;6;7;
09:00 Kraków 1 Inter A;6;7;V;b
09:20 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
09:40 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
10:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
10:20 Kraków 1 Inter A;6;7;V;b
10:20 Kraków 6 Flixbus 1;2;5;6;7
10:40 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
11:00 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
11:20 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
11:40 Kraków 1 Inter A;6;7;V;b
12:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
12:20 Kraków 6 Flixbus A;6;7;Int.;
12:20 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
12:40 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
13:00 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
13:20 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
13:25 Kraków 4 Flixbus A;6;7;Int.;
13:40 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
14:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
14:20 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
14:40 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
15:00 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
15:20 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
15:40 Kraków 1 Inter A;6;7;V;b
16:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
16:20 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b;g
16:40 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
17:00 Kraków 1 Inter A;6;7;V;b;g
17:20 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
17:40 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b;g
18:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
18:20 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b;g
18:35 Kraków 5 Flixbus N1309 1;2;6;7;
18:40 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
19:00 Kraków 1 Inter A;6;7;V;b;g
19:20 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
19:40 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b;g
20:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
20:20 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b;g
20:40 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
21:00 Kraków 1 Inter A;6;7;V;b;g
21:00 Kraków 4 Flixbus A;6;7;Int.;
21:20 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
21:30 Kraków 6 Flixbus 3;4;5;6;7;
21:40 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b;g
22:15 Kraków 4 Flixbus A;6;7;
23:05 Kraków 5 Flixbus A;6;7;
16:40 Kropivnitsky Lwów - Dubno - Żytomyr - Kijów - Czerkasy 11 L. A. T. Lines 1;2;4;6;
21:25 Krzemieńczuk Kraków - Korczowa/Medyka - Krakowiec/Szeginie - Lwów - Brody - Dubno - Równe - Nowogród Wołyński - Żytomierz - Kijów - Chmielnicki - Złotonosza - Czerkasy - Smiła - Znamianka Druga - Aleksandria 13 Forsage auto 6;1
03:30 Żywiec 8 Kantol Anatlii Kantor A;6;7;Int.;
07:20 Świdnik Kraków - Tarnów - Mielec - Tarnobrzeg - Sandomierz - Kraśnik - Lublin 4 Flixbus 1;4;5;6;7;
05:40 Świebodzin 10 Agat Kaznatrans A;6;7;
11:45 Świecko Gliwice - Opole - Wrocław - Legnica - Nowa Sól - Zielona Góra 12 Sindbad 3;6;
02:30 Świnoujście 10 Logo Trans A;6;7
11:25 Lwów 4 Flixbus 2;4;6
08:15 Lyon Gliwice - Kłodzko - Kudowa Zdrój - Praha - Plzen - Nurnberg - Strasburg - Belfort 4 Flixbus A;6;7;
17:15 Mariupol Lwów - Winnica - Umań - Odessa - Melitopol 13 Gdamaler Tour 1;4;5;6;7
19:50 Mariupol Lwów - Tarnopol - Winnytsa - Umań - Krzywy Róg - Zaporoże - Melitopol 12 Royall-Company 4;7;
12:55 MDA Katowice 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
14:36 MDA Katowice 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
05:42 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c
06:15 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;a;V
06:42 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c
06:53 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;a;
07:07 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
07:07 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
07:27 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
07:36 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;d;+;
07:42 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c
07:43 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;a;
07:47 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
08:15 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;a;V
08:27 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
08:33 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
08:42 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c
08:47 MDA Katowice Sądowa 19 Łach Marek A;d;V
08:47 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
08:55 MDA Katowice Sądowa 18 Woś Grzegorz 1;5;d;n;P
09:07 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
09:16 MDA Katowice Sądowa 19 PKS Racibórz D;m;V
09:23 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
09:31 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;d;+;
09:42 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c
09:47 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
10:07 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
10:15 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
10:27 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
10:42 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c
10:50 MDA Katowice Sądowa 18 Darjan s;A;
10:53 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
11:07 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
11:11 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
11:21 MDA Katowice Sądowa 19 PKS Racibórz D;6;V;
11:27 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
11:42 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c
11:47 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
11:53 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;a;
12:01 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;d;+;
12:07 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
12:15 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
12:27 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
12:40 MDA Katowice Sądowa 20 Mat-Bus A;6;d;V
12:42 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c
12:47 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
13:07 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
13:27 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
13:31 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;d;+;
13:42 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c
13:43 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
13:47 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
14:05 MDA Katowice Sądowa 8 Savchenko Hryhorii 3;5
14:07 MDA Katowice Sądowa 4 Flixbus 4
14:07 MDA Katowice Sądowa 4 Flixbus 5;6;7
14:07 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
14:15 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
14:27 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
14:42 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c
14:51 MDA Katowice Sądowa 19 Łach Łukasz A;6;7;d;V
14:53 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
15:07 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
15:11 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
15:15 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;a;V
15:27 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
15:42 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c
15:47 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
15:53 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;a;
16:07 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
16:15 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
16:16 MDA Katowice Sądowa 19 PKS Racibórz D;6;n;m;V
16:20 MDA Katowice Sądowa 19 Mat-Bus 7;a;m;V
16:26 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;d;+;
16:27 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V;g
16:42 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c;g
17:04 MDA Katowice Sądowa 19 Łach Marek 5;7;d;V
17:07 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V;g
17:15 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
17:27 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b;g
17:41 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
17:42 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c;g
17:43 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
17:47 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V;g
18:07 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b;g
18:27 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V;g
18:42 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c;g
18:53 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr 6;7;a;
19:01 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;d;+;
19:07 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V;g
19:15 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
19:27 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b;g
19:42 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c;g
19:47 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V;g
20:07 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b;g
20:25 MDA Katowice Sądowa 13 Buzzbus M Choice 6;7
20:27 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V;g
20:35 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
20:42 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c;g
20:46 MDA Katowice Sądowa 18 Omega-Bus 4;5;6;7;d;n
20:47 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b;g
21:07 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V;g
21:42 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c;g
21:46 MDA Katowice Sądowa 5 Flixbus 1;2;5;6;7;
21:47 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V;g
22:07 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b;g
22:27 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V;g
22:37 MDA Katowice Sądowa 5 Flixbus 1;4;5;6;7;
22:42 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c;g
22:47 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b;g
18:55 Mediolan Ostrava - Ołomuniec - Brno - Wien - Klagenfurt - Villach - Venezia Airport - Padova 6 Flixbus 3;4;5;6;7
02:15 Medyka Kraków - Tarnów - Rzeszów - Przemyśl 6 Flixbus 1;2;5;6;7
06:45 Medyka Kraków - Rzeszów - Przemyśl 6 Flixbus A;6;7;
07:50 Medyka Kraków - Rzeszów 6 Flixbus A;6;7;
10:30 Medyka Kraków - Rzeszów 5 Flixbus A;6;7;
12:50 Medyka Kraków - Rzeszów - Przemyśl 5 Flixbus A;6;7;
13:40 Medyka Kraków - Tarnów - Rzeszów 6 Flixbus 1;4;5;6;7
15:00 Medyka Aarhus - Kolding - Flensburg - Hamburg - Berlin - Wrocław 5 Flixbus A;6;7;
17:10 Medyka Kraków - Rzeszów - Przemyśl 4 Flixbus 3;4;5;6;7
21:45 Melitopol Lwów - Tarnopol - Chmielnicki - Umań - Odessa - Mikołajów - Chersoń - Kropywnycki - Aleksandria - Krzemieńczuk - Połtawa - Charków - Dnipro - Zaporoże - 9 Bus Trans A;6;7;
13:30 Mikołajów Włodzimierz Wołyński - Łuck - Równe - Żytomierz - Kijów - Uman - Odesa 8 Savchenko Hryhorii 4;6
15:10 Mińsk Brest - Baranovichi 8 EET 4;5;7;2;
20:25 Monachium Ostrava - Olomouc - Brno - Praha - Regensburg 4 Flixbus A;6;7;
18:00 Nadwórna Lwów - Sambor - Stryj - Dolyna - Kalusz - Iwano - Frankowsk 10 Ewe-Trans A;6;7
00:20 Nadwirna Lwów - Stryj - Dolina - Kalusz - Ivano-Frankiwsk 9 Fox-Trans Lys 6;7;2;
00:20 Nadwirna Lwów - Stryj - Dolina - Kalusz - Ivano-Frankiwsk 9 Fox-Trans Lys 1;
11:45 Odessa Lwów - Tarnopol - Chmielnicki - Winnica - Umań - 13 Ewe-Trans A;6;7;
17:15 Opole 12 Sindbad A;6;7;
18:35 Opole Zabrze - Gliwice - Strzelce Opolskie 6 Flixbus 1;4;5;6;7;
23:59 Ostrava Gorzyczki - Dolni Lutyne 8 Studency Agency A;6;7;
07:35 Pardubice Brno - Praga - Hradec Kralove 9 Easttrans A;6;7;
11:55 Paryż Jastrzębie Zdrój - Ostrava - Ołomuniec - Brno - Praga - Nurnberg - Mannheim 5 Flixbus N1309 4;5;6;7;
09:25 Piła 8 Lux-Reisen Bis A;6;7;
23:10 Pilzno Ostrawa - Brno - Praga 11 Bus Trans International 1;3;5;6;7;
23:05 Plzen Bohumin - Ostrava - Brno - Praga 10 Ewe-Trans A;6;7
20:00 Pokrovsk Lwów - Kijów - Charkiv - Kramatorsk - Bachmut 8 Openline A;6;7
05:10 Polańczyk Tarnów - Jasło - Krosno - Iwonicz-Zdrój - Sanok - Lesko - Solina 19 Barbara A;6;7;
08:45 Polańczyk Olkusz - Kraków - Bochnia - Tarnów - Krosno - Sanok - Solina 20 TravelPL A;6;7;P;d;j;j*
08:45 Poprad Kraków - Myślenice - Nowy Targ - Zakopane - Bukowina Tatrzańska - Jurgów-Podspády - Tatranska Javorina - Tatranska Lomnica - Stary Smokoviec 4 Flixbus A;6;7;Int.;
00:05 Poznań 12 Cherskyi Ihor-Trigor 1;4;6;
01:45 Poznań 12 Fortuna Travel 1;5;
02:30 Poznań Borszczów - Czortków - Buczacz - Tranopol - Lwów 9 Tarnopolskie pts A;6;7;
05:20 Poznań 12 Ewe Trans A;6;7
05:20 Poznań 11 Ewe-Trans A;6;7;
07:00 Poznań 10 Agat Avtotranzyt PR
12:00 Poznań 12 Betelgeize A;6;7;Int.;
16:00 Poznań Częstochowa - Łódź - Konin 5 Flixbus 3;4;5;6;7;
19:10 Poznań 9 Ideal Travel A;6;7;
23:10 Poznań 9 Forsage auto 3;5;7
00:30 Praga Brno 13 Gdamaler Tour 3;4;5;6;
00:30 Praga Ostrava - Olomouc - Brno 8 Awtokombinat-1 A;6;7;
01:20 Praga Hradec - Karlove Vary 10 Agat Vova 3;5;7;
04:15 Praga Ostrava 5 Global Trans Tour 1;3;4;5;6;7;
05:50 Praga Ostrava - Ołomouc - Brno 6 Flixbus N1301 A;6;7;
08:45 Praga Ostrava - Olomouc - Brno 6 Flixbus 1;2;4;5;7
09:30 Praga Ołomuc - Brno 10 Transtempo A;6;7;Int.
10:30 Praga Ostrava - Ołomouc - Brno 12 Musil Tour 1;2;3;5;6;7
11:50 Praga Ostrava - Brno 8 EET 3;4;6;1;
22:40 Praga Liberec - Mlada Bolesław 11 Ewe-Trans A;6;7
23:45 Praga Gorzyczki - Ostrava - Olomouc - Brno 5 Flixbus A;6;7;
23:50 Praga Hradec Kralove 12 Agat West Travel 2;4;6;
10:00 Przemyśl Kraków - Rzeszów - Przeworsk - Jarosław - 12 Sindbad A;6;7;
15:20 Przemyśl Kraków - Tarnów - Dębica - Rzeszów - Przeworsk - Jarosław - 12 Sindbad 4;7;
06:50 Przewóz Pracowników 18 Feniks V D;
21:55 Pula Ostrava - Brno - Wiedeń - Graz - Malibor - Ljubljana - Trieste 6 Flixbus 1;4;5;6;7
00:20 Pyrzowice Chorzów - Bytom 19 Barbara A;6;7;
03:45 Pyrzowice 2 Matuszek A;6;7;
07:30 Pyrzowice 2 Matuszek A;6;7;
09:30 Pyrzowice 2 Matuszek A;6;7;
11:00 Pyrzowice 2 Matuszek A;6;7;
13:30 Pyrzowice 2 Matuszek A;6;7;
15:00 Pyrzowice 2 Matuszek A;6;7;
15:50 Pyrzowice Chorzów - Bytom 19 Barbara A;6;7;
19:30 Pyrzowice 2 Matuszek A;6;7;
07:50 Racibórz Gliwice - Sośnicowice - Trachy - Bargłówka - Rudy - Kuźnia Raciborska - Nędza - Babice 19 PKS Racibórz D;6;V
09:50 Racibórz Gliwice - Sośnicowice - Trachy - Bargłówka - Rudy - Kuźnia Raciborska - Nędza - Babice 19 PKS Racibórz D;mV;
12:30 Racibórz Gliwice - Sośnicowice - Trachy - Bargłówka - Rudy - Kuźnia Raciborska - Nędza - Babice 19 PKS Racibórz D;6;V;
15:00 Racibórz Gliwice - Sośnicowice - Trachy - Bargłówka - Rudy - Kuźnia Raciborska - Nędza - Babice 19 PKS Racibórz D;m;V
16:40 Racibórz Gliwice - Sośnicowice - Trachy - Bargłówka - Rudy - Kuźnia Raciborska - Nędza - Babice 19 PKS Racibórz D;6;n;m;V
18:50 Racibórz Gliwice - Sośnicowice - Trachy - Bargłówka - Rudy - Kuźnia Raciborska - Nędza - Babice 19 PKS Racibórz D;7;d;V;m
21:45 Rotterdam Żory - Jastrzębie Zdrój - Ostrava - Olomouc - Praha - Furth - Erlangen - Koblenz - Aachen - Brussels - Antwerpen 6 Flixbus A;6;7;
05:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c
06:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c
07:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c
08:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c
09:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c
10:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c
11:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c
12:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c
13:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c
14:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c
15:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c
16:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c;g
17:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c;g
18:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c;g
19:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c;g
20:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c;g
21:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c;g
22:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c;g
19:00 Rzeszów Kraków - Brzesko - Tarnów 5 Flixbus A;6;7;
06:11 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8;S8*
07:26 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8
08:15 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8*
08:19 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8
09:37 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8
10:37 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8;S8*
12:40 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8;S8*
14:35 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8;S8*
16:13 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8
17:13 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8*
17:17 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8
18:09 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8
19:03 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8;S8*
20:03 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8
20:56 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8*
20:59 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8
22:31 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8;S8*
05:03 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8;S8*
05:59 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8
06:57 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8
07:05 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8*
09:25 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8;S8*
11:05 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8;S8*
12:43 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8
13:47 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8;S8*
14:43 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8
15:36 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8
15:43 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8*
16:36 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8
17:37 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8;S8*
19:25 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8;S8*
20:44 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8
21:38 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8;S8*
06:29 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8;S8*
07:43 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8
08:40 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8;S8*
10:00 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8
11:00 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8;S8*
13:03 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8;S8*
14:57 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8;S8*
16:34 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8
17:38 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8;S8*
18:32 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8
19:26 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8;S8*
20:26 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8
21:14 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8*
21:17 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8
22:49 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8;S8*
04:41 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Bytom - Nakło Śląskie 17 Kol Śl S8;S8*
05:41 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Bytom - Nakło Śląskie 17 Kol Śl S8
06:31 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Bytom - Nakło Śląskie 17 Kol Śl S8
06:34 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Bytom - Nakło Śląskie 17 Kol Śl S8*
08:58 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Bytom - Nakło Śląskie 17 Kol Śl S8;S8*
10:38 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Bytom - Nakło Śląskie 17 Kol Śl S8;S8*
12:16 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Bytom - Nakło Śląskie 17 Kol Śl S8
13:20 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Bytom - Nakło Śląskie 17 Kol Śl S8;S8*
14:07 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Bytom - Nakło Śląskie 17 Kol Śl S8
15:07 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Bytom - Nakło Śląskie 17 Kol Śl S8
15:16 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Bytom - Nakło Śląskie 17 Kol Śl S8*
16:12 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Bytom - Nakło Śląskie 17 Kol Śl S8
17:10 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Bytom - Nakło Śląskie 17 Kol Śl S8;S8*
18:58 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Bytom - Nakło Śląskie 17 Kol Śl S8;S8*
20:22 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Bytom - Nakło Śląskie 17 Kol Śl S8
21:16 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Bytom - Nakło Śląskie 17 Kol Śl S8;S8*
01:00 Sanok Kraków Airport - Kraków MDA - Rzeszów - 3 Neobus A;6;7;a;P;i;p;
06:10 Sanok Kraków Airport - Kraków MDA - Rzeszów 3 Neobus A;6;7;a;P;i;p;
10:15 Sanok Kraków Airport - Kraków MDA - Rzeszów - 3 Neobus A;6;7;a;P;i;p;
14:40 Sanok Kraków Airport - Kraków MDA - Rzeszów 3 Neobus A;6;7;a;P;i;p;
18:15 Sanok Kraków Airport - Kraków MDA - Rzeszów - 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;p;
18:15 Sanok Tarnów - Jasło - Krosno - Iwonicz-Zdrój - Sanok 19 Barbara A;6;7;
18:00 Siewerodonieck Równe - Żytomierz - Kijów - Charków 8 Kantol Anatlii Kantor A;6;7;Int.;
13:30 Siewierodonieck Nowowołyńsk - Łuck - Równe - Żytomierz - Kijów - Połtawa - Charków - Kramatorsk - Bahmut 13 Fara Interprise A;6;7;
13:35 Skadowsk Lwów - Tarnopol - Chmielnicki - Winnica - Uman - Odessa - Cherson 8 Ideal Travel A;6;7;
21:50 Skadowsk Lwów - Tarnopol - Chmielnicki - Winnica - Umań - Mykolaiv - Cherson 8 Fortuna Tour A;6;7
14:00 Stąporków Siewierz - Częstochowa - Radomsko - Rzejowice - Przedbórz - Fałków - Końskie 18 Darjan s;A;
17:55 Stebnik Lwów - Stryj - Drohobycz - Truskawiec 12 Fortuna Travel 2;6;
17:45 Sumy Lwów - Równe - Kijów - 10 Pan Bus A;6;7;
20:25 Sumy Lwów - Równe - Żytomierz - Kijów - Boryspol - Romny - 13 Ecolines A;6;7;
00:09 Szczecin 9 Fox-Trans Lys 4;5;7;
00:09 Szczecin 9 Fox-Trans Lys 6;
01:40 Szczecin 9 Ideal Travel A;6;7;Int
02:45 Szczecin 9 Fox-Trans Lys A;6;7
03:15 Szczecin Wrocław - Lubin - Polkowice - Zielona Góra - Świebodzin - Gorzów Wielkopolski 4 Inter A;6;7
04:00 Szczecin 8 Fanlogic A;6;7
04:20 Szczecin 10 Pan Bus A;6;7;
06:15 Szczecin 12 Royall-Company 3;6;
09:50 Szczecin 8 Fortuna Tour A;6;7
21:50 Szczecin 9 Bus Trans A;6;7;
21:55 Szczecin 11 Lux-Reisen PR;
23:45 Tallinn Pyrzowice - Warszawa - Białystok - Augustów - Ogrodniki - Vilnius - Riga 6 Flixbus N1301 A;6;7;
03:55 Toruń Częstochowa - Łódź - Ciechocinek 6 Flixbus 1;4;5;6;7
16:45 Toruń Częstochowa - Łódź - Ciechocinek 6 Flixbus 3;4;5;6;7
20:05 Trembowla Lwów - Złoczów - Tarnopol 11 Pol Sv Lines 2;5;
20:20 Turka Lwów - Sambir - Staryj Sambir 12 Agat West Travel 1;4;6;
09:05 Wałbrzych 8 Fanlogic A;6;7
03:30 Warszawa 5 Flixbus A;6;7;Int.;
05:45 Warszawa 5 Flixbus 2;5;6;7;1;
15:10 Warszawa Częstochowa 5 Flixbus A;6;7;Int.;
01:25 Wiedeń Ostrava - Olomouc - Brno 5 Flixbus A;6;7;Int.;
03:15 Wiedeń Ostrava - Olomouc - Brno 6 Flixbus 1;5;6;7
08:35 Wiedeń Gorzyczki - Ostrava - Olomouc - Brno - Mikulow / Drasenhopfen 5 Flixbus A;6;7;Int.;
13:10 Wiedeń Ostrava - Olomouc - Brno - 5 Flixbus A;6;7;Int.;
16:20 Wiedeń Gorzyczki - Ostrava - Olomouc - Brno - Mikulow / Drasenhopfen 5 Flixbus A;6;7;Int.;
14:10 Wierzchowina Lwów - Iwano-Frankowsk - Kołomyja - Kosów - 10 P-Trans A;6;7
10:55 Winnica Lwów - Tarnopol - Chmielnicki 11 Połoniny 2;3;4;5;6;7;
14:30 Winnica Lwów - Tarnopol - Chmielnicki 9 Kozak Express A;6;7
20:20 Winnica Lwów - Tarnopol - Chmielnicki 6 Flixbus 1;2;4;5;6
20:30 Winnica Lwów - Tarnopol - Podwołoczyska - Wołoczyska - Chmielnicki 9 Agat Ostapczuk A;6;7
08:05 Wisła Żory - Jastrzębie Zdrój - Pawłowice - Skoczów - Ustroń 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
09:25 Wisła Mikołów - Żory - Skoczów - Ustroń 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
12:05 Wisła Żory - Pawłowice - Skoczów - Ustroń 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
13:10 Wisła Mikołów - Żory - Skoczów - Ustroń 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
14:05 Wisła Żory - Pawłowice - Skoczów - Ustroń 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
15:50 Wisła Mikołów - Żory - Skoczów - Ustroń 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
18:10 Wisła Mikołów - Żory - Skoczów - Ustroń 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
01:15 Wrocław 12 Modultrans A;6;7
01:50 Wrocław 11 Ewe-Trans A;6;7
04:00 Wrocław 4 Fanlogic A;6;7;
04:10 Wrocław 12 Ewe Trans A;6;7
05:00 Wrocław Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;i;p;
06:05 Wrocław 9 P-Trans A;6;7
06:30 Wrocław 10 Agat Przykarpacki Expres A;6;7;Int.
07:10 Wrocław 11 L. A. T. Lines 1;3;5;7;
07:50 Wrocław 10 Global Trans Tour 3;4;5;6;7;
07:50 Wrocław 11 Agat Ostapczuk A;6;7
08:30 Wrocław Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;i;p;
09:25 Wrocław 12 Ecolines A;6;7;
12:20 Wrocław Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;p;
15:30 Wrocław 8 Lwowskie ATP 4;7;
16:10 Wrocław 4 Flixbus 1;3;5
16:25 Wrocław Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;p
16:50 Wrocław 13 Ewe-Trans A;6;7;
17:25 Wrocław 11 Ewe-Trans A;6;7;
17:40 Wrocław 11 Zesen Trans A;6;7;
18:00 Wrocław 11 Połoniny A;6;
21:30 Wrocław 4 Flixbus A;6;7;Int.;
22:00 Wrocław Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;p
23:30 Wrocław 11 Pavluks - Trans A;6;7;
02:55 Zakopane Kraków - Myślenice - Nowy Targ 4 Inter A;6;7
03:26 Zakopane Kraków - Myślenice - Rabka Zdrój - Nowy Targ - Biały Dunajec - Poronin 3 Telesfor P;A;6;7;a;h;l
05:25 Zakopane Kraków - Myślenice - Nowy Targ 4 Flixbus 1;4;5;6;7;
07:05 Zakopane Kraków - Rabka Zdrój - Chochołów - Kościelisko 5 Flixbus 3;4;5;6;7;
09:30 Zakopane Kraków - Rabka Zdrój - Nowy Targ - 6 Flixbus 1;4;5;6;7;
12:35 Zakopane Chrzanów - Kraków - Rabka-Zdrój - Nowy Targ 5 Flixbus 1;4;5;6;7;
17:50 Zakopane Kraków - Rabka - Nowy Targ 6 Flixbus 1396 4;5;6;7
18:40 Zamość Kraków - Tarnów - Jarosław - Oleszyce - Lubaczów - Cieszanów - Narol - Tomaszów Lubelski 18 Woś Grzegorz 1;5;d;n;P
12:40 Zaporoże Łuck - Równo - Zytomier - Kijów - Kremenchuk - Kamyansky - Dnepro 9 Marcyniuk Teresa PR;
14:00 Zaporoże Lwów - Złoczów - Tarnopol - Winnica - Umań - Kropywnycki - Krzywy Róg 9 Forsage auto 2;4;6
14:35 Zaporoże Lwów - Chmielnicki - Winnica - Uman - Dnipro - 12 Cherskyi Ihor-Trigor 3;5;7;
15:30 Zaporoże Lwów - Chmielnicki - Winnica - Uman - Odessa - Cherson 13 Musil Tour 2;3;4;5;6;7;
15:30 Zaporoże Łuck - Równe - Żytomierz - Kijów - Pyriatyn - Kremenchuk - Kamianske - Dnipro - 10 Agat Kaznatrans A;6;7;
16:45 Zaporoże Lwów - Tarnopol - Chmielnicki - Winnica - Umań - Kropywnicki - Dnipro 8 EET A;6;7;
22:40 Zaporoże Lwów - Równe - Żytomierz - Kijów - Czerkasy 10 Logo Trans A;6;7
18:00 Zatoka Lwów - Równe - Żytomierz - Kijów - Odessa - Czarnomorsk 12 Iks Bas A;6;7
09:25 Zator Energylandia Oświęcim 13 Buzzbus M Choice 6;7
01:25 Zielona Góra 13 Ecolines A;6;7;
05:30 Zielona Góra 9 P-Trans A;6;7
08:05 Zielona Góra 8 EET A;6;7;
Godzina przyjazduKierunekPrzezStanowisko PrzewoźnikOznaczenia
19:35 Krynica Zdrój Nowy Sącz - Kraków 4 Flixbus 4;5;6;7
14:50 Aalborg Kraków 5 Flixbus A;6;7;
12:45 Amsterdam Duisburg - Dusseldorf - Leverkusen - Giessen - Dresden - Wrocław 5 Flixbus A;6;7;
04:50 Berlin Wrocław 4 Flixbus A;6;7;
07:45 Berlin Wrocław - Brzeg - Opole 6 Flixbus A;6;7;
18:55 Berlin Olszyna - Wrocław 5 Flixbus A;6;7;
21:45 Berlin Iłowa - Wrocław - Brzeg - Opole - Gliwice 5 Flixbus 1;2;5;6;7;
23:00 Berlin Wrocław 5 Flixbus A;6;7;
10:25 Bremen Hamburg - Berlin 5 Flixbus A;6;7;
05:40 Budapeszt - Gyor - Bratislava - Gorzyczki / Vernovice 5 Flixbus 2;5;6;7;1;
23:55 Budapeszt Sahy - Zvolen - Banska Bistrica - Zilina - Zwardoń - Żywiec - Bielsko-Biała 6 Flixbus 1;4;5;6;7
12:39 Busko Zdrój Pińczów - Miechów - Olkusz 20 Mat-Bus A;6;d;V
14:50 Busko Zdrój Kazimierza Wielka - Działoszyce - Miechów - Olkusz 19 Łach Łukasz A;6;7;d;V
16:19 Busko Zdrój Pińczów - Miechów - Olkusz 19 Mat-Bus 7;a;m;V
17:40 Bydgoszcz Toruń - Ciechocinek - Łódź - Częstochowa 6 Flixbus 1396 4;5;6;7
08:44 Bytom 20 TravelPL A;6;7;P;d;j;j*
06:50 Charków Połtawa - Kijów - Żytomierz - Równe - Lwów 10 Agat Avtotranzyt PR
07:30 Charków Połtawa - Kijów - Żytomierz 9 Easttrans A;6;7;
14:05 Chełm Lublin - Stalowa Wola - Rzeszów - Dębica - Kraków - Balice 4 Flixbus 5;6;7
17:30 Chersoń Mikołajów - Odessa - Umań - Winnica - Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 11 Zesen Trans A;6;7;
01:35 Cherson Mikołajów - Perwomajsk - Uman - Winnica - Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 9 Ideal Travel A;6;7;Int
11:55 Cherson Mikołajów - Woznesensk - Uman - Winnica - Tarnopol 12 Betelgeize A;6;7;Int.;
21:50 Cherson Odessa - Uman - Winnica - Chmielnicki 11 Lux-Reisen PR;
01:18 Chmielnik Winnica - Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 10 Agat Vova 3;5;7;
07:35 Cieszyn Pawłowice - Żory 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;d;+;
09:30 Cieszyn Pawłowice - Żory 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;d;+;
09:55 Cieszyn Jastrzębie Zdrój - Żory 4 Flixbus 1;5;6;7
12:00 Cieszyn Pawłowice - Żory 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;d;+;
13:30 Cieszyn Pawłowice - Żory 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;d;+;
16:25 Cieszyn Pawłowice - Żory 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;d;+;
19:00 Cieszyn Pawłowice - Żory 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;d;+;
12:10 Częstochowa 9 Marcyniuk Teresa PR;
14:30 Częstochowa 10 Sułtan travel 3;5;6;7;1;
05:10 Czerkasy Myroniwka - Kijów - Zhytomyr - Lwów 12 Ewe Trans A;6;7
07:40 Czernichów Kijów - Żytomierz - Równe - Lwów 10 Global Trans Tour 3;4;5;6;7;
00:20 Czerniowce Sniatyn - Horodenka - Kolomyja - Ivano-Frankivsk - Kalusz - Dolyna - Stryj - Lwów 8 Awtokombinat-1 A;6;7;
01:10 Czerniowce Śniatyń - Kołomyja - Ivanofrankowsk - Lwów 12 Modultrans A;6;7
03:05 Czerniowce Kołomyja - Ivano-Frankivsk - Kalusz - Stryj - Lviv - Kraków 12 Modultrans 5;7;
04:05 Czerniowce Iwano-Frankowsk - Kalusz - Dolyna - Stryj - Lwów 12 Ewe Trans A;6;7
06:29 Czerniowce Kołomyja - Iwano Frankowsk - Kalusz - Dolina - Stryj - Lwów 10 Agat Przykarpacki Expres A;6;7;Int.
21:20 Czerniowce Kołomyja - Iwano-Frankowsk - Lwów 10 Sułtan travel 2;4;5;6;7;
21:35 Czeskie Budziejowice Piasek - Praga - Pardubice - Hradec Kralove - Nachod 12 Modultrans 2;6;
03:05 Gdynia Sopot - Gdańsk - Toruń - Łódź 6 Flixbus 1;5;6;7
05:00 Gdynia Sopot - Gdańsk - Toruń - Łódź - Pyrzowice 6 Flixbus 1;4;5;6;7
21:25 Gdynia Sopot - Gdańsk - Grudziądz - Toruń - Ciechocinek - Łódź - Częstochowa 6 Flixbus 3;4;5;6;7;
06:15 Gliwice Zabrze 1 Inter A;6;7;V;b
08:55 Gliwice Zabrze 1 Inter A;6;7;V;b
10:15 Gliwice Zabrze 1 Inter A;6;7;V;b
11:35 Gliwice Zabrze 1 Inter A;6;7;V;b
15:35 Gliwice Zabrze 1 Inter A;6;7;V;b
16:55 Gliwice Zabrze 1 Inter A;6;7;V;b;g
18:55 Gliwice Zabrze 1 Inter A;6;7;V;b;g
20:55 Gliwice Zabrze 1 Inter A;6;7;V;b;g
17:40 Gubin 12 Iks Bas A;6;7
00:40 Heinz Reisen 7 Heinz Reisen A;6;7;
06:14 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;a;V
06:51 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;a;
07:41 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;a;
08:14 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;a;V
09:21 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
10:14 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
10:51 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
11:51 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;a;
12:14 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
13:41 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
14:14 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
14:51 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
15:14 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;a;V
15:51 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;a;
16:14 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
17:14 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
17:41 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
18:51 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr 6;7;a;
19:14 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
20:34 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
13:00 Jelenia Góra 13 Fara Interprise A;6;7;
14:20 Jelenia Góra 9 Kozak Express A;6;7
19:55 Jelenia Góra 11 Pol Sv Lines 2;5;
02:25 Kamieniec Podolski 9 Tarnopolskie pts A;6;7;
02:35 Kamieniec Podolski Czerniowce - Kołomyja - Ivano-Frankiwsk - Rohatyń - Lwów 9 Fox-Trans Lys A;6;7
05:15 Kamieniec Podolski Czerniowce - Śniatyn - Kolomyja - Ivano Frankowsk - Lwów - 9 P-Trans A;6;7
22:35 Kamieniec Podolski Mlada Bolesław - Liberec - 11 Ewe-Trans A;6;7
23:00 Kamieniec Podolski Czerniowce - Śniatyn - Horodenka - Kołomyja - Iwano-Frankiwsk - Kałusz - Dolina - Stryj - Lwów 11 Bus Trans International 1;3;5;6;7;
23:30 Kamieniec Podolski Chocin - Czerniowce - Kołomyja - Iwano-Frankowsk - Kałusz - Dolina - Stryj - Lwów 13 MV Logistic A;6;7;
19:50 Karlovy Vary Praha Florenc 8 Openline A;6;7
22:15 Karlowe Wary Praga - Mlada Boleslav - Liberec 13 MV Logistic A;6;7;
17:05 Karpacz Jelenia Góra - Wrocław 4 Flixbus 3;4;5;6;7
07:10 Katowice 4 Flixbus 1;4;5;6;7;
08:45 Kazimierza Wielka Skalbmierz - Działoszyce - Miechów - Wolbrom - Olkusz 19 Łach Marek A;d;V
17:02 Kazimierza Wielka Skalbmierz - Działoszyce - Miechów - Wolbrom - Olkusz 19 Łach Marek 5;7;d;V
21:15 Kdyne Domazlice - Horsovsky Tyn - Bor - Tachov - Pilzno - Praga - Brno - Ołomuniec - Ostrava - Bogumin/Chałupki 13 Forsage auto 6;1
19:11 Kielce 9 I Travel Bus A;6;7;
01:40 Kijów Równe - Lwów 11 Ewe-Trans A;6;7
03:55 Kijów Żytomierz - Równe - Lwów 8 Fanlogic A;6;7
03:55 Kijów Żytomierz - Riwne - Lwów - Korczowa - Kraków 4 Fanlogic A;6;7;
04:10 Kijów Żytomierz - Równe - Lwów 5 Global Trans Tour 1;3;4;5;6;7;
05:10 Kijów Zhytomyr - Lwów 11 Ewe-Trans A;6;7;
08:55 Kijów Żytomierz - Równe - Lwów 8 Fanlogic A;6;7
09:05 Kijów Żytomierz - Równe - Dubne - Lwów 13 Ecolines A;6;7;
09:10 Kijów Żytomir - Równe - Lwów 10 Transtempo A;6;7;Int.
09:15 Kijów Żytomierz - Winnica - Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 8 Lux-Reisen Bis A;6;7;
15:20 Kijów Żytomierz - Równo - Lwów 8 Lwowskie ATP 4;7;
21:25 Kijów Żytomierz - Lwów - Jaworów - 9 I Travel Bus A;6;7;
23:25 Kijów Żytomierz - Nowograd-Wołyński - Równo - Lwów 11 Pavluks - Trans A;6;7;
03:25 Kołobrzeg Piła - Poznań - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Kępno - Wieluń - Częstochowa 3 Telesfor P;A;6;7;a;h;l
05:20 Kołobrzeg Mielno - Koszalin - Poznań - Wrocław 4 Flixbus 1;4;5;6;7;
17:15 Kołomyja Nadwórna - Iwano Frankiwsk - Rohatyn - Lwów 11 Ewe-Trans A;6;7;
12:10 Kopenhaga Nykobing F. - Rodbyhavn - Puttgarden - Lubeck - Berlin - Olszyna - Wrocław 6 Flixbus A;6;7;Int.;
01:20 Koszyce Presov AS - Poprad - Bukowina Tatrzańska - Zakopane - Nowy Targ - Myślenice - Kraków 4 Flixbus A;6;7;
06:45 Kraków 5 Flixbus A;6;7;
06:45 Kraków 1 Inter A;6;7;V;b
07:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
07:25 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
07:45 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
08:05 Kraków 4 Flixbus A;6;7;
08:05 Kraków 1 Inter A;6;7;V;b
08:10 Kraków 6 Flixbus 1;4;5;6;7;
08:25 Kraków 5 Flixbus A;6;7;Int.;
08:25 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
08:45 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
09:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
09:25 Kraków 1 Inter A;6;7;V;b
09:45 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
10:05 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
10:25 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
10:45 Kraków 1 Inter A;6;7;V;b
11:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
11:25 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
11:45 Kraków 5 Flixbus N1309 4;5;6;7;
11:45 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
12:05 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
12:25 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
12:45 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
13:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
13:25 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
13:45 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
14:05 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
14:25 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
14:45 Kraków 1 Inter A;6;7;V;b
15:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
15:25 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
15:45 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
16:05 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
16:10 Kraków 5 Flixbus A;6;7;Int.;
16:25 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
16:45 Kraków 1 Inter A;6;7;V;b;g
17:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
17:25 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b;g
17:45 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
18:05 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b;g
18:25 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
18:45 Kraków 1 Inter A;6;7;V;b;g
18:50 Kraków 6 Flixbus 3;4;5;6;7
19:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
19:25 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b;g
19:45 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
20:05 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b;g
20:20 Kraków 4 Flixbus A;6;7;
20:25 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
20:45 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b;g
21:05 Kraków 6 Flixbus A;6;7;Int.;
21:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
21:25 Kraków 1 Inter A;6;7;V;b;g
21:45 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
21:50 Kraków 6 Flixbus 1;4;5;6;7
22:05 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b;g
22:25 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
22:45 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b;g
23:40 Kraków 5 Flixbus A;6;7;
23:54 Kraków 8 Studency Agency A;6;7;
07:00 Kropivnitsky Czerkasy - Kijów - Żytomyr - Dubno - Lwów 11 L. A. T. Lines 1;3;5;7;
22:35 Krzemieńczuk - Aleksandria - Znamianka Druga - Smiła - Czerkasy - Złotonosza - Chmielnicki - Kijów - Żytomierz - Nowogród Wołyński - Równe - Dubno - Brody - Lwów - Krakowiec/Szeginie - Korczowa/Medyka - Kraków 13 Forsage auto 4;6
17:45 Żywiec 8 Kantol Anatlii Kantor A;6;7;Int.;
23:40 Świdnik Lublin - Kraśnik - Sandomierz - Tarnobrzeg - Mielec - Tarnów - Kraków 4 Flixbus 1;4;5;6;7;
15:20 Świebodzin 10 Agat Kaznatrans A;6;7;
15:15 Świecko Zielona Góra - Nowa Sól - Legnica - Wrocław - Opole - Gliwice 12 Sindbad 4;7;
22:30 Świnoujście 10 Logo Trans A;6;7
20:45 Lublin Kraśnik - Annopol - Ożarów - Kielce - Jędrzejów - Zawiercie 18 Omega-Bus 4;5;6;7;d;n
16:05 Lwów 4 Flixbus 1;3;5
22:10 Lyon Belfort - Strasburg - Nurnberg - Plzen - Praha - Kudowa Zdrój - Kłodzko - Gliwice 4 Flixbus A;6;7;
00:15 Mariupol Melitiopol - Odessa - umań - winnica - lwów 13 Gdamaler Tour 3;4;5;6;
06:05 Mariupol Melitopol - Zaporoże - Krzywy Róg - Umań - Winnytsa - Tranopol - Lwów 12 Royall-Company 3;6;
03:40 MDA Katowice 2 Matuszek A;6;7;
07:25 MDA Katowice 2 Matuszek A;6;7;
09:25 MDA Katowice 2 Matuszek A;6;7;
10:55 MDA Katowice 2 Matuszek A;6;7;
13:25 MDA Katowice 2 Matuszek A;6;7;
14:55 MDA Katowice 2 Matuszek A;6;7;
19:25 MDA Katowice 2 Matuszek A;6;7;
12:04 MDA Katowice 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
14:04 MDA Katowice 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
05:13 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c
05:38 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
05:58 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
06:13 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c
06:29 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;d;
06:38 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
06:58 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
06:59 MDA Katowice Sądowa 19 Łach Łukasz A;6;7;d;V
07:03 MDA Katowice Sądowa 5 Flixbus 3;4;5;6;7;
07:04 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;a;V
07:13 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c
07:18 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
07:32 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;a;
07:38 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
07:58 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
08:04 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
08:13 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c
08:18 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
08:32 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;a;
08:38 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
08:44 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;d;
09:04 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;a;V
09:13 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c
09:18 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
09:24 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
09:24 MDA Katowice Sądowa 13 Buzzbus M Choice 6;7
09:33 MDA Katowice Sądowa 19 Łach Marek A;d;V
09:38 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
09:49 MDA Katowice Sądowa 19 PKS Racibórz D;m;V
09:58 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
09:59 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;d;+;
10:13 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c
10:32 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
10:38 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
10:58 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
11:04 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
11:13 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c
11:18 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
11:32 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
11:58 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
12:13 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c
12:14 MDA Katowice Sądowa 5 Flixbus 1;4;5;6;7;
12:18 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
12:24 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;d;+;
12:29 MDA Katowice Sądowa 19 PKS Racibórz D;6;V
12:32 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;a;
12:38 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
12:58 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
13:04 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
13:09 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
13:13 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c
13:18 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
13:29 MDA Katowice Sądowa 9 Savchenko Hryhorii 4;6
13:29 MDA Katowice Sądowa 20 Mat-Bus A;6;d;V
13:38 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
13:58 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
13:59 MDA Katowice Sądowa 18 Darjan s;A;
14:13 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c
14:18 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
14:19 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;d;+;
14:32 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
14:38 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
14:58 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
15:04 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
15:13 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c
15:18 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
15:32 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
15:43 MDA Katowice Sądowa 4 Flixbus 4;5;6;7
15:49 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
15:58 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V;g
15:59 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;d;+;
16:04 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;a;V
16:13 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c;g
16:18 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b;g
16:32 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;a;
16:38 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V;g
16:39 MDA Katowice Sądowa 19 PKS Racibórz D;6;n;m;V
16:49 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7d;+;
17:04 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
17:09 MDA Katowice Sądowa 19 Mat-Bus 7;a;m;V
17:13 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c;g
17:18 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V;g
17:38 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b;g
17:58 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V;g
17:58 MDA Katowice Sądowa 19 Łach Marek 5;7;d;V
18:04 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
18:09 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
18:13 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c;g
18:18 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b;g
18:32 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
18:38 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V;g
18:39 MDA Katowice Sądowa 18 Woś Grzegorz 1;5;d;n;P
19:13 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c;g
19:18 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V;g
19:29 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;d;+;
19:32 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr 6;7;a;
19:38 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b;g
19:58 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V;g
20:04 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
20:13 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c;g
20:18 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b;g
20:38 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V;g
21:13 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c;g
21:18 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V;g
21:38 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b;g
22:13 MDA Katowice Sądowa 2 Inter A;6;7;V;c;g
10:15 Mediolan Padova - Venezia Airport - Villach - Klagenfurt - Wien - Brno - Ołomuniec - Ostrava 6 Flixbus 1;2;5;6;7
03:40 Medyka Przemysl - Rzeszów - Tarnów - Kraków 6 Flixbus 1;4;5;6;7
13:05 Medyka Przemyśl - Rzeszów - Kraków 4 Flixbus 1;4;5;6;7
15:05 Medyka Kraków 6 Flixbus A;6;7;
16:40 Medyka Rzeszów - Tarnów - Kraków 6 Flixbus 3;4;5;6;7
17:10 Medyka Przemyśl - Rzeszów - Kraków 5 Flixbus A;6;7;
19:10 Medyka Rzeszów - Kraków 5 Flixbus A;6;7;
21:40 Medyka Przemyśl - Rzeszów - Kraków 6 Flixbus A;6;7;
22:20 Medyka Rzeszów - Kraków 6 Flixbus A;6;7;
21:40 Melitopol Zaporoże - Dnipro - Charków - Połtawa - Krzemieńczuk - Aleksandria - Kropywnycki - Chersoń - Mikołajów - Odessa - Umań - Chmielnicki - Tarnopol - Lwów - 9 Bus Trans A;6;7;
14:04 Mikołajów Odesa - Uman - Kijów - Żytomierz - Równe - Łuck - Włodzimierz Wołyński 8 Savchenko Hryhorii 3;5
11:40 Mińsk Baranovichi - Brest 8 EET 3;4;6;1
08:55 Monachium Regensburg - Praha - Brno - Olomouc - Ostrava 4 Flixbus A;6;7;
23:00 Nadwórna Iwano-Frankowsk - Kalusz - Dolyna - Stryj - Sambor - Lwów 10 Ewe-Trans A;6;7
00:01 Nadwirna Ivano-Frankiwsk - Kalusz - Dolina - Stryj - Lwów 9 Fox-Trans Lys 6;
00:01 Nadwirna Ivano-Frankiwsk - Kalusz - Dolina - Stryj - Lwów 9 Fox-Trans Lys 4;5;7;
16:45 Odessa Umań - Winnica - Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 13 Ewe-Trans A;6;7;
09:25 Opole Strzelce Opolskie - Gliwice - Zabrze 6 Flixbus 1;4;5;6;7;
09:55 Opole 12 Sindbad A;6;7;
05:30 Ostrava Dolni Lutyne - Gorzyczki 8 Studency Agency A;6;7;
18:40 Pardubice Hradec Kralowe - Praga - Brno 8 Easttrans A;6;7;
18:30 Paryż Mannheim - Nurnberg - Praga - Brno - Ołomuniec - Ostrava - Jastrzębie Zdroj 5 Flixbus N1309 1;2;6;7;
02:20 Piła 8 Lux-Reisen Bis A;6;7;
20:30 Pilzno Praga - Brno - Ostrawa 11 Bus Trans International 1;2;4;6;7;
17:55 Plzen Praga - Brno - Ostrava - Bohumin 10 Ewe-Trans A;6;7
07:20 Pokrovsk Bachmut - Kramatorsk - Charkiv - Kijów - Lwów 8 Openline A;6;7
00:18 Polańczyk Solina - Lesko - Sanok - Iwonicz-Zdrój - Krosno - Jasło - Tarnów 19 Barbara A;6;7;
15:48 Polańczyk Solina - Lesko - Sanok - Iwonicz-Zdrój - Krosno - Jasło - Tarnów 19 Barbara A;6;7;
16:38 Polańczyk Solina - Sanok - Krosno - Tarnów - Bochnia - Kraków - Olkusz 20 TravelPL A;6;7;P;c;n
21:25 Poprad - Stary Smokoviec - Tatranska Lomnica - Tatranska Javorina - Podspády -Jurgów - Bukowina Tatrzańska - Zakopane - Nowy Targ - Myślenice - Kraków 4 Flixbus A;6;7;Int.;
00:35 Poznań 11 Ewe-Trans A;6;7;
00:35 Poznań 12 Ewe Trans A;6;7
12:25 Poznań - Konin - Łódź - Częstochowa 5 Flixbus 1;4;5;6;7;
13:30 Poznań 8 Ideal Travel A;6;7;
13:50 Poznań 9 Forsage auto 2;4;6
14:30 Poznań 12 Cherskyi Ihor-Trigor 3;5;7;
15:00 Poznań 9 Tarnopolskie pts A;6;7;
15:50 Poznań 12 Betelgeize A;6;7;Int.;
17:45 Poznań 12 Fortuna Travel 2;6;
21:50 Poznań 10 Agat Avtotranzyt NP;
00:30 Praga Ostrava 5 Global Trans Tour 1;2;4;5;6;7;
02:00 Praga Brno - Ołomouc 10 Transtempo A;6;7;Int.
04:45 Praga Brno - Olomouc - Ostrava - Gorzyczki 5 Flixbus A;6;7;
15:05 Praga Brno - Ostrava 8 EET 4;5;7;2;
15:20 Praga Brno - Ołomouc - Ostrava 13 Musil Tour 2;3;4;5;6;7;
17:00 Praga Brno 13 Gdamaler Tour 1;4;5;6;7
18:18 Praga Karlove Vary - Hradec 10 Agat Vova 2;4;6;
19:10 Praga Chortkiv - Tarnopol - Lwów 11 Ewe-Trans A;6;7
20:10 Praga Brno - Olomouc - Ostrava 6 Flixbus 1;2;4;5;6
20:19 Praga Hradec Kralove 12 Agat West Travel 1;4;6;
21:20 Praga Brno - Olomouc - Ostrava 8 Awtokombinat-1 A;6;7;
23:35 Praga Brno - Ołomouc - Ostrava 6 Flixbus N1301 A;6;7;
11:40 Przemyśl Jarosław - Przeworsk - Rzeszów - Dębica - Tarnów - Kraków 12 Sindbad 3;6;
17:10 Przemyśl Krosno - Jasło - Biecz - Gorlice - Grybów - Nowy Sącz - Limanowa - Mszana Dolna - Myślenice 12 Sindbad A;6;7;
06:40 Przewóz Pracowników 18 Feniks V D;
07:15 Pula Trieste - Ljubljana - Malibor - Graz - Wiedeń - Brno - Ostrava 6 Flixbus 1;4;5;6;7
05:08 Pyrzowice Bytom - Chorzów 19 Barbara A;6;7;
18:13 Pyrzowice Bytom - Chorzów 19 Barbara A;6;7;
07:45 Racibórz Babica - Nędza - Kuźnia Raciborska - Rudy - Bargłówka - Trachy - Sośnicowice - Gliwice 19 PKS Racibórz D;6;V
09:15 Racibórz Babica - Nędza - Kuźnia Raciborska - Rudy - Bargłówka - Trachy - Sośnicowice - Gliwice 19 PKS Racibórz D;V,m
11:20 Racibórz Babica - Nędza - Kuźnia Raciborska - Rudy - Bargłówka - Trachy - Sośnicowice - Gliwice 19 PKS Racibórz D;6;V;
14:45 Racibórz Babica - Nędza - Kuźnia Raciborska - Rudy - Bargłówka - Trachy - Sośnicowice - Gliwice 19 PKS Racibórz D;m;V
16:15 Racibórz Babica - Nędza - Kuźnia Raciborska - Rudy - Bargłówka - Trachy - Sośnicowice - Gliwice 19 PKS Racibórz D;6;n;m;V
18:45 Racibórz Babica - Nędza - Kuźnia Raciborska - Rudy - Bargłówka - Trachy - Sośnicowice - Gliwice 19 PKS Racibórz D;7;d;V;m
06:40 Rotterdam Antwerpen - Brussels - Aachen - Koblenz - Erlangen - Furth - Praha - Olomouc - Ostrava - Jastrzębie Zdrój - Żory 6 Flixbus A;6;7;
05:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c
06:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c
07:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c
08:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c
09:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c
10:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c
11:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c
12:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c
13:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c
14:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c
15:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c
16:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c;g
17:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c;g
18:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c;g
19:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c;g
20:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c;g
21:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c;g
22:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c;g
04:59 Rzeszów Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;i;p;
08:29 Rzeszów Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;i;p;
11:10 Rzeszów Tarnów - Brzesko - Kraków 5 Flixbus A;6;7;
12:19 Rzeszów Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;p;
14:05 Rzeszów Dębica - Kraków - Balice 4 Flixbus 4
16:24 Rzeszów Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;p
21:59 Rzeszów Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;p
05:00 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8;S8*
05:56 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8
06:54 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8
07:03 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8*
09:22 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8;S8*
11:02 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8;S8*
12:39 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8
13:44 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8;S8*
14:40 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8
15:33 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8
15:40 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8*
16:33 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8
17:34 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8;S8*
19:22 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8;S8*
20:41 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8
21:35 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8;S8*
06:09 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8;S8*
07:24 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8
08:13 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8*
08:17 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8
09:35 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8
10:34 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8;S8*
12:38 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8;S8*
14:32 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8;S8*
16:11 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8
17:11 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8*
17:15 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8
18:07 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8
19:01 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8;S8*
20:01 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8
20:54 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8*
20:57 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8
22:29 S8 Tarnowskie Góry 17 Kol Śl S8;S8*
04:38 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8;S8*
05:38 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8
06:28 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8
06:31 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8*
08:55 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8;S8*
10:35 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8;S8*
12:13 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8
13:17 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8;S8*
14:04 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8
15:04 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8
15:13 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8*
16:09 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8
17:07 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8;S8*
18:55 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8;S8*
20:19 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8
21:10 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl S8;S8*
06:27 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Bytom - Chorzów 17 Kol Śl S8;S8*
07:41 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Bytom - Chorzów 17 Kol Śl S8
08:38 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Bytom - Chorzów 17 Kol Śl S8;S8*
09:58 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Bytom - Chorzów 17 Kol Śl S8
10:58 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Bytom - Chorzów 17 Kol Śl S8;S8*
13:01 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Bytom - Chorzów 17 Kol Śl S8;S8*
14:55 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Bytom - Chorzów 17 Kol Śl S8;S8*
16:32 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Bytom - Chorzów 17 Kol Śl S8
17:35 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Bytom - Chorzów 17 Kol Śl S8;S8*
18:30 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Bytom - Chorzów 17 Kol Śl S8
19:23 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Bytom - Chorzów 17 Kol Śl S8;S8*
20:24 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Bytom - Chorzów 17 Kol Śl S8
21:12 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Bytom - Chorzów 17 Kol Śl S8*
21:13 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Bytom - Chorzów 17 Kol Śl S8
22:47 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Bytom - Chorzów 17 Kol Śl S8;S8*
03:25 Siewerodonieck Charków - Kijów - Żytomierz - Równe 8 Kantol Anatlii Kantor A;6;7;Int.;
15:35 Siewierodonieck Bahmut - Kramatorsk - Charków - Połtawa - Kijów - Żytomierz - Równe - Łuck - Nowowołyńsk 13 Fara Interprise A;6;7;
09:40 Skadowsk Cherson - Mykolaiv - Umań - Winnica - Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 8 Fortuna Tour A;6;7
19:05 Skadowsk Cherson - Odessa - Uman - Winnica - Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 9 Ideal Travel A;6;7;
10:49 Stąporków Końskie - Fałków - Przedbórz - Rzejowice - Radomsko - Częstochowa - Siewierz 18 Darjan s;A;
01:35 Stebnik Truskawiec - Drohobycz - Stryj - Lwów 12 Fortuna Travel 1;5;
01:15 Sumy Romny - Boryspol - Kijów - Żytomierz - Równe - Lwów 13 Ecolines A;6;7;
04:11 Sumy Kijów - Równe - Lwów 10 Pan Bus A;6;7;
00:10 Szczecin 9 Fox-Trans Lys 1;
00:10 Szczecin 9 Fox-Trans Lys 6;7;2;
02:50 Szczecin Nowy Targ - Myślenice - Kraków 4 Inter A;6;7
17:35 Szczecin 10 Pan Bus A;6;7;
17:50 Szczecin 9 Fox-Trans Lys A;6;7
18:40 Szczecin 9 Ideal Travel A;6;7;Int
19:40 Szczecin 12 Royall-Company 4;7;
21:35 Szczecin 8 Fortuna Tour A;6;7
21:35 Szczecin 9 Bus Trans A;6;7;
22:45 Szczecin 8 Fanlogic A;6;7
05:40 Tallinn Riga - Vilnius - Ogrodniki - Augustów - Białystok - Warszawa - Pyrzowice 6 Flixbus N1301 A;6;7;
02:00 Toruń Ciechocinek - Łódź - Częstochowa 6 Flixbus 1;2;5;6;7
13:35 Toruń Ciechocinek - Łódź - Częstochowa 6 Flixbus 1;4;5;6;7
02:15 Trembowla Tarnopol - Złoczów - Lwów 11 Pol Sv Lines 1;4;
23:49 Turka Staryj Sambir - Sambir - Lwów 12 Agat West Travel 2;4;6;
17:20 Wałbrzych 8 Fanlogic A;6;7
01:20 Warszawa 5 Flixbus A;6;7;Int.;
02:15 Warszawa 5 Flixbus 4;5;6;7;1;
13:05 Warszawa Częstochowa 5 Flixbus A;6;7;Int.;
02:25 Wiedeń Brno - Olomouc - Ostrava 6 Flixbus 1;2;6;7
03:25 Wiedeń Brno - Olomouc - Ostrava 5 Flixbus A;6;7;Int.;
13:15 Wiedeń - Mikulow / Drasenhopfen / - Brno - Olomouc - Ostrava Gorzyczki 4 Flixbus A;6;7;Int.;
15:05 Wiedeń Brno - Olomouc - Ostrava 5 Flixbus A;6;7;Int.;
20:50 Wiedeń - Mikulow / Drasenhopfen / - Brno - Olomouc - Ostrava Gorzyczki 4 Flixbus A;6;7;Int.;
06:00 Wierzchowina Kosów - Kołomyja - Iwano-Frankowsk - Lwów 9 P-Trans A;6;7
07:40 Winnica Chmielnicki - Wołoczyska - Podwołoczyska - Tarnopol - Lwów 11 Agat Ostapczuk A;6;7
08:35 Winnica Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 6 Flixbus 1;2;4;5;7
17:50 Winnica Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 11 Połoniny A;6;
04:50 Winnica Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 8 Kozak Express A;6;7
07:06 Wisła Ustroń - Skoczów - Pawłowice - Jastrzębie Zdrój - Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
08:32 Wisła Ustroń - Skoczów - Żory - Mikołów 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
11:10 Wisła Ustroń - Skoczów - Żory - Mikołów 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
12:54 Wisła Ustroń - Skoczów - Pawłowice - Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
14:34 Wisła Ustroń - Skoczów - Pawłowice - Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
15:10 Wisła Ustroń - Skoczów - Żory - Mikołów 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
17:40 Wisła Ustroń - Skoczów - Żory - Mikołów 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
00:59 Wrocław Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;i;p;
06:09 Wrocław Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;i;p;
08:40 Wrocław 4 Flixbus A;6;7;Int.;
10:14 Wrocław Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;i;p;
10:35 Wrocław 8 Lwowskie ATP 2;5;
10:45 Wrocław 11 Połoniny 2;3;4;5;6;7;
11:20 Wrocław 4 Flixbus 2;4;6
11:30 Wrocław 13 Ewe-Trans A;6;7;
11:35 Wrocław 11 Ewe-Trans A;6;7;
11:40 Wrocław 10 Global Trans Tour 1;4;5;6;7;
12:30 Wrocław 11 Zesen Trans A;6;7;
14:00 Wrocław 10 P-Trans A;6;7
14:39 Wrocław Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;i;p;
16:30 Wrocław 11 L. A. T. Lines 1;2;4;6;
16:49 Wrocław 10 Agat Przykarpacki Expres A;6;7;Int.
17:45 Wrocław 13 Ecolines A;6;7;
18:14 Wrocław Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;p;
18:50 Wrocław 12 Modultrans A;6;7
19:00 Wrocław 11 Pavluks - Trans A;6;7;
20:10 Wrocław 11 Ewe-Trans A;6;7
20:20 Wrocław 9 Agat Ostapczuk A;6;7
22:45 Wrocław 4 Fanlogic A;6;7;
23:05 Wrocław 12 Ewe Trans A;6;7
00:50 Zakopane Nowy Targ - Myślenice - Kraków 4 Flixbus 1;2;5;6;7;
03:10 Zakopane Gorzów Wielkopolski - Świebodzin - Zielona Góra - Polkowice - Lubin - Wrocław 4 Inter A;6;7
11:40 Zakopane Nowy Targ - Rabka - Kraków 6 Flixbus 1396 1;5;6;7
15:50 Zakopane Nowy Targ - Rabka-Zdrój - Kraków - Kraków 5 Flixbus 3;4;5;6;7;
18:30 Zakopane Nowy Targ - Rabka Zdrój - Kraków 6 Flixbus 1;4;5;6;7;
19:34 Zakopane Poronin - Biały Dunajec - Nowy Targ - Rabka Zdrój - Myślenice - Kraków 3 Telesfor P;A;6;7;a;h;l
22:35 Zakopane Kościelisko - Chochołów - Rabka Zdrój - Kraków 5 Flixbus 1;4;5;6;7;
08:54 Zamość Tomaszów Lubelski - Narol - Cieszanów - Lubaczów - Oleszyce - Jarosław - Tarnów - Kraków 18 Woś Grzegorz 1;5;d;n;P
00:00 Zaporoże Dnipro - Uman - Winnica - Chmielnicki - Lwów - 12 Cherskyi Ihor-Trigor 1;4;6;
02:20 Zaporoże Czerkasy - Kijów - Żytomierz - Równe - Lwów 10 Logo Trans A;6;7
05:30 Zaporoże Dnipro - Kamianske - Kremenchuk - Pyriatyn - Kijów - Żytomierz - Równe - Łuck 10 Agat Kaznatrans A;6;7;
07:51 Zaporoże Dnipro - Kropywnicki - Umań - Winnica - Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 8 EET A;6;7;
09:30 Zaporoże Dnepro - Kamyansky - Kremenchuk - Kijów - Zytomier - Równo - Łuck 9 Marcyniuk Teresa NP;
10:20 Zaporoże Cherson - Odessa - Uman - Winnica - Chmielnicki - Lwów 12 Musil Tour 1;2;3;5;6;7
23:05 Zaporoże Krzywy Róg - Kropywnycki - Umań - Winnica - Tarnopol - Złoczów - Lwów 9 Forsage auto 3;5;7
15:25 Zatoka Czarnomorsk - Odessa - Kijów - Żytomierz - Równe - Lwów 12 Iks Bas A;6;7
20:24 Zator Energylandia Oświęcim 13 Buzzbus M Choice 6;7
15:35 Zielona Góra 9 P-Trans A;6;7
16:30 Zielona Góra 8 EET A;6;7;
20:15 Zielona Góra 13 Ecolines A;6;7;

Legenda:

* – kursuje także 02.01;07.01;02.11;12.11;
+ – kursuje w dni wolne od pracy w (niedziele i święta)
1 – kursuje w poniedziałki
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartki
5 – kursuje w piątki
6 – kursuje w soboty
7 – kursuje w niedzielę
1/2 – kursuje z poniedziałku na wtorek
1-4 – kursuje od poniedziałku do czwartku
A – kursuje od poniedziałku do piątku
a – nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.12
a1 – kursuje w relacji Kraków-Mrzeżyno-Kraków codziennie w okresie 27.04-6.05,1.06-30.09
a2 – kursuje w relacji Kraków-Mrzeżyno-Kraków codziennie wokresie od 01.10-26.04 i 07.05-31.05 dniach 4-7 w relacji skróconej Kraków-Poznań-Kraków
B – kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę
b – nie kursuje w dniu 01.01 w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i 25.12
C – kursuje w soboty, niedziele i święta
c – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.12
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 grudzień
E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
e – nie kursuje w okresie ferii letnich
Ex – kurs ekspresowy
F – kursuje od kwietnia do czerwca oraz we wrześniu
f – nie kursuje w okresie letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
F1 – kursuje w dniach 06.01;05.04;03.05;03.06;11.11
G – kursuje w październiku i grudniu
g – nie kursuje w dniu 24.12
H – kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
h – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
i – nie kursuje w dniu 26.12
Int. – Kurs międzynarodowy
j – nie kursuje w dniu 27.12
k – nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 26.12
L – kursuje w okresie ferii letnich
l – nie kursuje w dniu 31.12
m – nie kursuje w dniach 24 i 31 grudzień
n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24.12.i 31.12
NP – kursuje w dni nieparzyste
o – nie kursuje 02.01
p – nie kursuje dnia 01.01
P – pospieszny
PR – kursuje w dni parzyste
r – nie kursuje w okresie ferii zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
S – kursuje w dni nauki szkolnej
s – nie kursuje w święta​
T – nie kursuje 01.11
t – nie kursuje w okresie szkolnych przerw świątecznych
u – kursuje także 2.01, 07.01 , 4.05, piątek po Bożym Ciele, 2.11, 12.11.
u1 – kursuje także 05.01,10.11
V – kurs przyspieszony
w – nie kursuje w dzień Bożego Ciała
x – kursuje także 6.01; 01.-03.05; Boże ciało, 01.11; 11.11
x1 – kursuje codziennie w czasie zimowych ferii szkolnych, w okresie przerw świątecznych, w okresie 1.04-1.11
Y – nie kursuje do 30.06
y1 – kursuje także 5.01, 30.04, środa przed Bożym Ciałem, 31.10, 10.11.
y2 – kursuje także 06.01;11.11
z – nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała