MDA Katowice - Międzynarodowy Dworzec Autobusowy Katowice
Strefa pasażera

UWAGA: W związku z pandemią oferta może ulec zmianie w zależności od zawieszania, wznawiania i modyfikowania kursów przez poszczególnych przewoźników.

Aby poznać szczegóły należy dokładnie zapoznać się z LEGENDĄ.

 

  • Odjazdy
  • Przyjazdy
Godzina przyjazduKierunekPrzezStanowisko PrzewoźnikOznaczenia
03:45 Zakopane Kraków - Myślenice - Rabka Zdrój - Nowy Targ - 3 AD Euro Trans P;A;6;7;a;n;X
20:40 Ustka Łódź - Włocławek - Toruń - Bydgoszcz - Chojnice - Bytów - Kołczygłowy - Słupsk 3 AD Euro Trans P;A;6;7;a;n;X
17:15 Lwów 11 Agat ATP Mikołajewskie 4;Int.
21:00 Praga Ołomouc - Brno 11 Agat ATP Mikołajewskie 2;Int.
07:00 Poznań 10 Agat Bryntsov Avtotranzyt A;6;7;Int.
22:00 Charków Lwów - Równe - Żytomierz - Kijów - Połtawa 10 Agat Bryntsov Avtotranzyt A;6;7;Int.
05:40 Świebodzin 10 Agat Kaznatrans A;6;7;Int.
15:30 Zaporoże Łuck - Równe - Żytomierz - Kijów - Pyriatyn - Kremenchuk - Kamianske - Dnipro - 10 Agat Kaznatrans A;6;7;Int.
07:50 Wrocław 9 Agat Ostapczuk A;6;7
20:30 Winnica Lwów - Tarnopol - Podwołoczyska - Wołoczyska - Chmielnicki 9 Agat Ostapczuk A;6;7
04:40 Zielona Góra 10 Agat Przykarpacki Expres A;6;7
06:30 Wrocław 10 Agat Przykarpacki Expres A;6;7;Int.
16:50 Czerniowce Lwów - Stryj - Dolina - Kalusz - Iwano Frankowsk - Kołomyja 10 Agat Przykarpacki Expres A;6;7;Int.
20:40 Czerniowce Lwów - Iwano-Frankowsk - Kołomyja - Śniatyn 10 Agat Przykarpacki Expres A;6;7
07:25 Praga Hradec Kralowe 10 Agat Vasilkivtransavto NP;
20:50 Charków Lwów - Równe - Żytomierz 10 Agat Vasilkivtransavto PR;
01:20 Praga Hradec Kralowe 10 Agat Vova 3;5;7
18:20 Chmielnik Lwów - Tarnopol - Chmielnicki - Winnica 10 Agat Vova 5;6;2
20:20 Turka Lwów - Sambir - Staryj Sambir 10 Agat West Travel 1;4;Int.
23:50 Praga Hradec Kralove 10 Agat West Travel 2;6;Int.
12:00 Poznań 12 Betelgeize A;6;7
12:00 Poznań 11 Betelgeize NP;
16:00 Cherson Tarnopol - Winnica - Uman - Woznesensk - Mikołajów 12 Betelgeize A;6;7
16:00 Zaporoże Lwów - Chmielnicki - Uman - Kropywnycki - Dnipro 11 Betelgeize PR;
06:30 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;d;
08:45 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;d;
10:00 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7d;+;
12:25 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7d;+;
14:20 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7d;+;
16:00 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7d;+;
16:50 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7d;+;
19:30 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7d;+;
09:25 Wisła Mikołów - Żory - Skoczów - Ustroń 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
13:10 Wisła Mikołów - Żory - Skoczów - Ustroń 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
15:50 Wisła Mikołów - Żory - Skoczów - Ustroń 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
18:10 Wisła Mikołów - Żory - Skoczów - Ustroń 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
21:50 Szczecin 9 Bus Trans A;6;7;
22:10 Melitopol Lwów - Tarnopol - Chmielnicki - Umań - Odessa - Mikołajów - Chersoń - Kropywnycki - Aleksandria - Krzemieńczuk - Połtawa - Charków - Dnipro - Zaporoże - 9 Bus Trans A;6;7;
08:25 Zator Energylandia Oświęcim 13 Buzzbus A;C;e;F
14:00 Stąporków Siewierz - Częstochowa - Radomsko - Rzejowice - Przedbórz - Fałków - Końskie 18 Darjan P;A;6;7
07:05 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;a;V
08:05 Wisła Żory - Jastrzębie Zdrój - Pawłowice - Skoczów - Ustroń 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
09:05 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;a;V
11:05 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
12:05 Wisła Żory - Pawłowice - Skoczów - Ustroń 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
13:05 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
14:05 Wisła Żory - Pawłowice - Skoczów - Ustroń 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
15:05 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
16:05 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;a;V
17:05 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
17:35 Wisła Żory - Pawłowice - Skoczów - Ustroń 20 Drabas Marcin 5;6;7;a;V
18:05 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;a;V
19:05 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;a;V
20:05 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
07:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;
08:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;
10:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;
11:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;
12:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;
14:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;
15:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;
16:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;
18:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;
00:25 Wrocław 10 Ecolines A;6;7;
04:50 Mariupol Lwów - Równe - Żytomierz - Kijów - Boryspol - Dniepr - Zaporoże 10 Ecolines A;6;7;
13:10 Kijów Lwów - Dubno - Równe - Żytomierz - 10 Ecolines A;6;7
15:55 Zielona Góra 10 Ecolines A;6;7
08:45 Legnica 8 EET A;6;7;Int.
11:50 Praga Ostrava - Brno 8 EET 1;3;6;
15:10 Mińsk Brest - Baranovichi 8 EET 2;4;7;
16:30 Kijów Lwów - Równe - Żytomyr - 8 EET A;6;7;Int.
00:40 Czerkasy Lwów - Zhytomyr - Kijów - Myroniwka 12 Ewe Trans A;6;7
05:20 Poznań 12 Ewe Trans A;6;7
00:40 Kijów Lwów - Zhytomyr 11 Ewe-Trans A;6;7;
01:50 Wrocław 11 Ewe-Trans A;6;7
04:05 Wrocław 11 Ewe-Trans A;6;7
05:20 Poznań 11 Ewe-Trans A;6;7;
12:45 Iwano Frankowsk Lwów - Rogatiń - 11 Ewe-Trans A;6;7
17:40 Wrocław 11 Ewe-Trans A;6;7
19:15 Kamieniec Podolski Lwów - Tarnopol - Chortkiv 11 Ewe-Trans A;6;7
20:20 Kijów Lwów - Równe 11 Ewe-Trans A;6;7
22:40 Praga Liberec - Mlada Bolesław 11 Ewe-Trans A;6;7
23:10 Iwano Frankowsk Lwów - Stryj - Kalusz 11 Ewe-Trans A;6;7
18:00 Nadwórna Lwów - Sambor - Stryj - Dolyna - Kalusz - Iwano - Frankowsk 10 Ewe-Trans A;6;7
23:05 Plzen Bohumin - Ostrava - Brno - Praga 10 Ewe-Trans A;6;7
09:05 Wałbrzych 8 Fanlogic A;6;7
17:30 Kijów Lwów - Równe - Zytomierz 8 Fanlogic A;6;7
13:30 Siewierodonieck Nowowołyńsk - Łuck - Równe - Żytomierz - Kijów - Połtawa - Charków - Kramatorsk - Bahmut 13 Fara Interprise NP;
15:45 Jelenia Góra 13 Fara Interprise NP;
17:50 Zaporoże Równe - Korzec - Kijów - Boryspol - Czerkasy - Kropywnicky - Krzywy Róg 13 Fara Interprise PR;
17:55 Jelenia Góra 13 Fara Interprise PR;
00:15 Gdynia Łódź - Toruń - Gdańsk - Sopot 5 Flixbus 1;2;6;7
02:20 Budapeszt Bratislava - Gyor 5 Flixbus 1;5;6;7
02:30 Gdynia Łódź - Toruń - Gdańsk - Sopot 6 Flixbus 1;2;6;7;
03:15 Wiedeń Ostrava - Olomouc - Brno 6 Flixbus 1;5;6;7;
05:25 Budapeszt Bielsko-Biała - Żywiec - Zwardoń - Zilina - Banska Bistrica - Zvolen - Sahy 5 Flixbus 1;5;6;7
05:45 Warszawa Częstochowa 5 Flixbus 1;2;6;7
06:15 Kraków 5 Flixbus 6;1
07:40 Praga - Nysa - Złoty Stok - Kłodzko - Polanica Zdrój - Duszniki - Kudowa Zdrój - Nachod - Hradec Kralove - 4 Flixbus 4;5;6;7;
07:50 Medyka Kraków - Rzeszów - Przemyśl 6 Flixbus A;6;7
08:15 Gdynia Częstochowa - Łódź - Ciechocinek - Toruń - Grudziądz - Gdańsk - Sopot 6 Flixbus 1;4;5;6;7;
08:45 Wiedeń Ostrava - Olomouc - Brno 5 Flixbus A;6;7;
09:05 Kraków 4 Flixbus A;6;7;Int.
10:10 Krynica Zdrój Kraków - Nowy Sącz 4 Flixbus A;6;7
10:30 Medyka Kraków - Rzeszów 5 Flixbus A;6;7;
11:50 Kraków 4 Flixbus 1;2;6;7
12:20 Kraków 6 Flixbus 1;2;6;7
12:30 Praga Gorzyczki - Ostrava - Olomouc - Brno 4 Flixbus 5;7
12:50 Medyka Kraków - Rzeszów - Przemyśl 4 Flixbus A;6;7;Int.
13:15 Karpacz Wrocław - Jelenia Góra 4 Flixbus A;6;7;
13:50 Kraków 5 Flixbus A;6;7;
15:00 Medyka Kraków - Rzeszów - Przemyśl 5 Flixbus A;6;7;
15:15 Aalborg Wrocław - Berlin - Hamburg - Flensburg - Kolding - Aarhus 6 Flixbus A;6;7;
16:50 Rzeszów Kraków 4 Flixbus A;6;7;
17:15 Amsterdam Wrocław - Dresden - Giessen - Leverkusen - Dusseldorf - Duisburg 4 Flixbus A;6;7;Int.
17:45 Wiedeń Ostrava - Olomouc - Brno 5 Flixbus A;6;7;
18:15 Split Ostrava - Brno - Bratislava - Zadar - Vodice - Trogir - 4 Flixbus 4;5;6;7
18:30 Kraków 4 Flixbus 5;7
19:00 Cieszyn Żory - Jastrzębie Zdrój 4 Flixbus A;6;7
19:15 Bremen Berlin - Hamburg 5 Flixbus A;6;7;
20:15 Monachium Ostrava - Olomouc - Brno - Praha - Regensburg 4 Flixbus A;6;7;Int.
21:15 Kopenhaga Wrocław - Olszyna - Berlin - Lubeck - Puttgarden - Rodbyhavn - Nykobing F. 6 Flixbus 4;5;6;7
21:30 Kraków 6 Flixbus 3;4;5;6;7
22:15 Kraków 4 Flixbus 1;5;6;7;
22:20 Kraków 5 Flixbus A;6;7;
22:25 Berlin Opole - Brzeg - Wrocław 6 Flixbus A;6;7
23:30 Praga Gorzyczki - Ostrava - Olomouc - Brno 5 Flixbus 4;6
01:25 Berlin Wrocław 4 Flixbus 4;5;6;7
01:40 Wiedeń Ostrava - Olomouc - Brno 5 Flixbus A;6;7
03:20 Warszawa 5 Flixbus A;6;7
05:00 Zakopane Kraków - Myślenice - Nowy Targ 4 Flixbus 1;5;6;7
05:35 Zakopane Kraków - Myślenice - Nowy Targ 4 Flixbus A;6;7;
06:45 Medyka Kraków - Tarnów - Rzeszów - Przemyśl 6 Flixbus 1;2;3;6;7;Int.
06:50 Berlin Gliwice - Wrocław - Olszyna 4 Flixbus 1;5;6;7;
07:35 Kraków 6 Flixbus 1;5;4;7;
07:50 Zakopane Kraków - Rabka Zdrój - Chochołów - Kościelisko 4 Flixbus 5;6;7;P
08:00 Czerniowce Kraków - Lwów - Iwano-Frankwisk - Kołomyja 5 Flixbus 3;5;7;Int.
08:45 Zakopane Kraków - Myślenice - Nowy Targ 4 Flixbus 1;5;6;7
09:30 Zakopane Kraków - Rabka Zdrój - Nowy Targ - 5 Flixbus A;6;7;
11:15 Berlin Wrocław - Olszyna 5 Flixbus A;6;7;Int.
11:25 Lwów 4 Flixbus 2;6;
12:15 Berlin Gliwice - Opole - Brzeg - Wrocław - Iłowa 5 Flixbus 3;4;5;6;7;
14:10 Wiedeń Ostrava - Olomouc - Brno - 4 Flixbus 1;4;5;6;7;
14:50 Warszawa Częstochowa 4 Flixbus 1;4;5;6;7;
16:10 Wrocław 4 Flixbus 1;5;
18:35 Opole Zabrze - Gliwice - Strzelce Opolskie 5 Flixbus A;6;7;
19:00 Rzeszów Kraków - Tarnów 5 Flixbus A;6;7;Int.
21:20 Wrocław 5 Flixbus 2;4;6;Int.
21:30 Wrocław Nowy Targ - Myślenice - Kraków 4 Flixbus 1;5;6;7
21:45 Rotterdam Żory - Jastrzębie Zdrój - Ostrava - Olomouc - Praha - Furth - Erlangen - Koblenz - Aachen - Brussels - Antwerpen 6 Flixbus 3;4;5;6;7;Int.
21:55 Pula Ostrava - Brno - Wiedeń - Graz - Malibor - Ljubljana - Trieste 6 Flixbus 1;5;4;7;
22:35 Mrzeżyno Wrocław - Poznań - Koszalin - Mielno - Kołobrzeg - Grzybowo 4 Flixbus A;6;7;
23:05 Kraków 4 Flixbus 1;5;6;7;
14:35 Mariupol Lwów - Złoczów - Tarnopol - Winnica - Umań - Kropywnycki - Krzywy Róg - Zaporoże Forsage auto 2;4;6
23:10 Poznań Forsage auto 2;4;6
09:50 Szczecin 8 Fortuna Tour NP;
21:50 Skadowsk Lwów - Tarnopol - Chmielnicki - Winnica - Umań - Mykolaiv - Cherson 8 Fortuna Tour PR;
01:45 Poznań 12 Fortuna Travel A;6;7;Int.
17:55 Stebnik Lwów - Stryj - Drohobycz - Truskawiec 12 Fortuna Travel A;6;7;Int.
17:15 Mariupol Lwów - Winnica - Umań - Odessa - Melitopol 13 Gdamaler Tour 1;4;7
12:55 Warszawa Częstochowa - Wolbórz - 12 Glob Tourist 7;
14:30 Split Zagreb - Karlovac - Zadar - Sukosan - Biograd - Pirovac - Vodice - Sibenik - Primosten - Seget - Trogir 12 Glob Tourist 5;
00:35 Kijów Lwów - Równe - Żytomierz 5 Global Trans Tour 1;3;4;7;
04:15 Pilzno Ostrava - Ołomuniec - Brno - Praga 5 Global Trans Tour 2;3;6;7;
07:50 Wrocław 10 Global Trans Tour 3;5
11:50 Czernichów Lwów - Równe - Żytomierz - Kijów 10 Global Trans Tour 4;6
01:40 Szczecin 9 Ideal Travel A;6;7;Int
18:50 Cherson Lwów - Tarnopol - Chmielnicki - Winnica - Uman - Perwomajsk - Mikołajów 9 Ideal Travel A;6;7;Int
20:00 Chersoń Lwów - Tarnopol - Chmielnicki - Winnica - Umań - Odessa - Mikołajów 9 Ideal Travel A;6;7
02:55 Zakopane Kraków - Myślenice - Nowy Targ 4 Inter A;6;7;
03:15 Szczecin Wrocław - Lubin - Polkowice - Zielona Góra - Świebodzin - Gorzów Wielkopolski 4 Inter A;6;7;
05:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
06:30 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
07:10 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
07:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
08:30 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
09:10 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
09:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
10:30 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
11:10 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
11:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
12:30 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
13:10 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
13:45 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
13:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
14:15 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
14:30 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
14:45 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
15:10 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
15:15 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
15:45 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
15:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
16:15 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
16:30 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
16:45 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
17:10 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
17:15 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
17:45 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
17:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
18:15 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
18:30 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
18:45 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
19:10 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
19:15 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
19:45 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
19:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
20:15 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
20:30 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
20:45 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
21:10 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
21:15 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
05:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c
06:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c
07:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c
08:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c
09:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c
10:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c
11:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c
12:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c
13:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c
14:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c
15:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c
16:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c;g
17:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c;g
18:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c;g
19:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c;g
20:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c;g
21:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c;g
22:15 Rybnik Stanowice - Przegędza 2 Inter A;6;7;V;c;g
01:50 Bolesławiec 8 Kantol Anatlii Kantor A;6;7
03:30 Żywiec 8 Kantol Anatlii Kantor A;6;7
12:50 Chmielnicki Lwów - Tarnopol - 8 Kantol Anatlii Kantor A;6;7
18:00 Siewerodonieck Równe - Żytomierz - Kijów - Charków 8 Kantol Anatlii Kantor A;6;7
05:00 Jelenia Góra 8 Kozak Express A;6;7
14:30 Winnica Lwów - Tarnopol - Chmielnicki 8 Kozak Express A;6;7
07:10 Wrocław 11 L. A. T. Lines A;6;7;Int.
16:40 Kropivnitsky Lwów - Dubno - Żytomyr - Kijów - Czerkasy 11 L. A. T. Lines A;6;7;Int.
07:00 Busko Zdrój Olkusz - Miechów - Działoszyce - Kazimierza Wielka - 19 Łach Łukasz E;7;V
08:30 Kielce Szczekociny - Moskorzew - Chlewice - Jędrzejów - 19 Łach Łukasz 6;7;s;V
06:40 Kraków 12 Lider 7;P
20:10 Mielno Rawicz - Poznań - Dziwnów - Pobierowo - Mrzeżyno - Kołobrzeg - Sarbinowo 12 Lider 5;P
02:30 Świnoujście 10 Logo Trans A;6;7
22:40 Zaporoże Lwów - Równe - Żytomierz - Kijów - Czerkasy 10 Logo Trans A;6;7
15:30 Cherson Chmielnicki - Winnica - Uman - Odessa 11 Lux-Reisen NP;
21:55 Szczecin 11 Lux-Reisen NP;
02:35 Kijów Lwów - Tarnopol - Chmielnicki - Winnica - Żytomierz 8 Lux-reisen bis A;6;7
09:25 Piła 8 Lux-reisen bis A;6;7
10:50 Kijów Lwów - Równo - Żytomierz 8 Lwowskie ATP A;6;7
15:30 Wrocław 8 Lwowskie ATP A;6;7
09:40 Częstochowa 9 Marcyniuk Teresa A;6;7;
12:40 Zaporoże Łuck - Równo - Zytomier - Kijów - Kremenchuk - Kamyansky - Dnepro 9 Marcyniuk Teresa A;6;7;
09:35 Kazimierza Wielka Olkusz - Wolbrom - Miechów - Działoszyce - Skalbmierz 19 Marek Łach A;d;V
18:00 Kazimierza Wielka Olkusz - Wolbrom - Miechów - Działoszyce - Skalbmierz 19 Marek Łach 5;7;d;V
09:45 Busko Zdrój Olkusz - Miechów - Pińczów 19 Mat-Bus A;d;V
13:30 Busko Zdrój Olkusz - Miechów - Pińczów 19 Mat-Bus A;6;d;V
14:00 Chmielnik Jędrzejów - Wodzisław - Żarnowiec - Pilice - Ogrodzieniec 19 Mat-Bus 1;5;T;d;V
16:40 Chmielnik Jędrzejów - Wodzisław - Żarnowiec - Pilice - Ogrodzieniec 19 Mat-Bus 7;T;a;V
17:10 Busko Zdrój Olkusz - Miechów - Pińczów 19 Mat-Bus 7;a;m;V
01:15 Wrocław 12 Modultrans A;6;7
03:10 Czeskie Budziejowice Nachod - Hradec Kralove - Pardubice - Praga - Piasek 12 Modultrans 5;Int.
19:00 Czerniowce Lwów - Ivanofrankowsk - Kołomyja - Śniatyń 12 Modultrans A;6;7
21:40 Czerniowce Kraków - Lviv - Stryj - Ivano-Frankivsk - Kołomyja 12 Modultrans 6;Int.
06:45 Wodzisław Śląski Żory - Rybnik - Radlin 8 Mokrzycki 1;7;P
19:15 Ustronie Morskie Opole - Wrocław - Dziwnów - Dziwnówek - Trzęsacz - Rewal 8 Mokrzycki 5;6;P
07:10 Praga Ostrava - Ołomouc - Brno 13 Musil Tour 1;2;3;5;6
15:30 Zaporoże Lwów - Chmielnicki - Winnica - Uman - OdessaCherson 13 Musil Tour 2;3;5;6;7
01:00 Sanok Kraków Airport - Kraków MDA - Rzeszów - 3 Neobus A;6;7;a;P;i;j;p;o
05:00 Wrocław Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;i;j;p;o
06:10 Sanok Kraków Airport - Kraków MDA - Rzeszów 3 Neobus A;6;7;a;P;i;j;p;o
08:30 Wrocław Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;i;j;p;o
10:15 Sanok Kraków Airport - Kraków MDA - Rzeszów - 3 Neobus A;6;7;a;P;i;j;p;o
12:20 Wrocław Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;j;p;o
14:40 Sanok Kraków Airport - Kraków MDA - Rzeszów 3 Neobus A;6;7;a;P;i;j;p;o
16:25 Wrocław Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;p
18:15 Sanok Kraków Airport - Kraków MDA - Rzeszów - 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;j;p;o
22:00 Wrocław Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;p
08:15 Inowrocław Częstochowa - Szczerców - Łask - Uniejów - Koło - Sompolno - Kruszwica 11 NKA Kruszwica A;6;7;P;b
08:00 Lublin Zawiercie - Kielce - Ożarów - Annopol - Kraśnik 18 Omega-Bus A;6;7;d;j;o;
15:00 Lublin Zawiercie - Kielce - Ożarów - Annopol - Kraśnik 18 Omega-Bus A;6;7;d;n
14:30 Starachowice Zawiercie - Kroczyce - Jędrzejów - Radlin - Górno - Podgórze - Rzepin 19 Oparka-Łukasz Opara A;6;7;P;c
07:30 Karlovy Vary Praha Florenc 8 Openline 1;3;5
20:00 Pokrovsk Lwów - Kijów - Charkiv - Kramatorsk - Bachmut 8 Openline 2;4;6
09:05 Katowice 13 Orland 1;4;6;
14:20 St.Gallen Gliwice - Opole - Brzeg - Wrocław - Legnica - Zgorzelec - Dresden - Hof - Regensburg - Munchen - Lindau 13 Orland 2;4;6;
07:50 Racibórz Gliwice - Sośnicowice - Trachy - Bargłówka - Rudy - Kuźnia Raciborska - Nędza - Babice 19 PKS Racibórz A;6;n;
09:50 Racibórz Gliwice - Sośnicowice - Trachy - Bargłówka - Rudy - Kuźnia Raciborska - Nędza - Babice 19 PKS Racibórz D;n;V
12:30 Racibórz Gliwice - Sośnicowice - Trachy - Bargłówka - Rudy - Kuźnia Raciborska - Nędza - Babice 19 PKS Racibórz A;6;n;
15:00 Racibórz Gliwice - Sośnicowice - Trachy - Bargłówka - Rudy - Kuźnia Raciborska - Nędza - Babice 19 PKS Racibórz D;n;V
16:40 Racibórz Gliwice - Sośnicowice - Trachy - Bargłówka - Rudy - Kuźnia Raciborska - Nędza - Babice 19 PKS Racibórz A;6;n;
18:50 Racibórz Gliwice - Sośnicowice - Trachy - Bargłówka - Rudy - Kuźnia Raciborska - Nędza - Babice 19 PKS Racibórz A;n;7;
05:30 Zielona Góra 9 P-Trans A;6;7
06:05 Wrocław 9 P-Trans A;6;7
14:10 Wierzchowina Lwów - Iwano-Frankowsk - Kołomyja - Kosów - 9 P-Trans A;6;7
15:55 Kamieniec Podolski Lwów - Iwano-Frankowsk - Kołomyja - Śniatyn - Czerniowce - 9 P-Trans A;6;7
09:00 Medyka 9 Sandra 5;6;1;2
14:20 Stuttgart Giessen - Bad Homburg - Frankfurt/Main - Darmstadt - Mannheim - Heidelberg - Karlsruhe - Pforzheim 9 Sandra 3;4;6;7
10:00 Przemyśl Kraków - Rzeszów - Przeworsk - Jarosław - 12 Sindbad A;6;7;
11:45 Świecko Gliwice - Opole - Wrocław - Legnica - Nowa Sól - Zielona Góra 12 Sindbad 3;6;
15:20 Przemyśl Kraków - Tarnów - Dębica - Rzeszów - Przeworsk - Jarosław - 12 Sindbad 4;7;
17:15 Opole 12 Sindbad A;6;7;
14:40 Czerniowce Lwów - Iwano -Frankowsk - Kołomyja 10 Sułtan travel PR;
21:30 Częstochowa Sułtan travel NP;
02:30 Poznań Borszczów - Czortków - Buczacz - Tranopol - Lwów 9 Tarnopolskie pts A;6;7;
15:05 Kamieniec Podolski Lwów - Tarnopol - Buczacz - Czortków - Borszczów 9 Tarnopolskie pts A;6;7;
03:26 Zakopane Kraków - Myślenice - Rabka Zdrój - Nowy Targ - Biały Dunajec - Poronin 3 Telesfor P;A;6;7;a;h;l
19:35 Kołobrzeg Częstochowa - Wieluń - Kępno - Ostrów Wielkopolski - Kalisz - Poznań - Piła 3 Telesfor P;A;6;7;a;h;l
02:00 Praga Ołomouc - Brno - 9 Transtempo A;6;7;Int.
02:10 Kijów Lwów - Równe - Żytomir 10 Transtempo A;6;7;Int.
08:45 Polańczyk Olkusz - Kraków - Bochnia - Tarnów - Krosno - Sanok - Solina 19 TravelPL A;6;7;P;d;j
16:50 Bytom 19 TravelPL A;6;7;P;c;n
05:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
06:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
06:10 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
06:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V
06:40 Gliwice Zabrze 3 Unibus A;6;7;V
06:50 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
07:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
07:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
08:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
08:10 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
08:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V
08:50 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
09:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
09:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
10:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
10:10 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
10:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
10:50 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
11:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
11:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
12:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
12:10 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
12:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V
12:50 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
13:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
13:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
14:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
14:10 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
14:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V
14:50 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
15:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
15:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
16:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b;g
16:10 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b;g
16:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;g
16:50 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b;g
17:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b;g
17:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
18:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b;g
18:10 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b;g
18:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;g
18:50 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b;g
19:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b;g
19:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
20:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b;g
20:10 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b;g
20:30 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;g
20:50 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b;g
21:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b;g
21:30 Kraków 3 Unibus A;6;7;V;g
03:15 Poznań 11 Wezun A;6;7
13:40 Zaporoże Winnica - Uman - Krivoy Rog - Dnipro 11 Wezun A;6;7
18:40 Zamość Kraków - Tarnów - Jarosław - Oleszyce - Lubaczów - Cieszanów - Narol - Tomaszów Lubelski 18 Woś Grzegorz A;6;7;d;n;P
Godzina odjazduKierunekPrzezStanowisko PrzewoźnikOznaczenia
03:40 Ustka Słupsk - Kołczygłowy - Bytów - Chojnice - Bydgoszcz - Toruń - Włocławek - Łodź 3 AD Euro Trans P;A;6;7;a;n;X
20:35 Zakopane Nowy Targ - Rabka Zdrój - Myślenice - Kraków 3 AD Euro Trans P;A;6;7;a;n;X
17:10 Praga Brno - Ołomouc 11 Agat ATP Mikołajewskie 4;Int.
20:45 Lwów 11 Agat ATP Mikołajewskie 2;Int.
06:50 Charków Połtawa - Kijów - Żytomierz - Równe - Lwów 10 Agat Bryntsov Avtotranzyt A;6;7;Int.
21:50 Poznań 10 Agat Bryntsov Avtotranzyt A;6;7;Int.
05:30 Zaporoże Dnipro - Kamianske - Kremenchuk - Pyriatyn - Kijów - Żytomierz - Równe - Łuck 10 Agat Kaznatrans A;6;7;Int.
15:20 Świebodzin 10 Agat Kaznatrans A;6;7;Int.
07:40 Winnica Chmielnicki - Wołoczyska - Podwołoczyska - Tarnopol - Lwów 9 Agat Ostapczuk A;6;7
20:20 Wrocław 9 Agat Ostapczuk A;6;7
04:39 Czerniowce Śniatyn - Kołomyja - Iwano-Frankowsk - Lwów 10 Agat Przykarpacki Expres A;6;7
06:29 Czerniowce Kołomyja - Iwano Frankowsk - Kalusz - Dolina - Stryj - Lwów 10 Agat Przykarpacki Expres A;6;7;Int.
16:49 Wrocław 10 Agat Przykarpacki Expres A;6;7;Int.
20:39 Zielona Góra 10 Agat Przykarpacki Expres A;6;7
07:24 Charków Żytomierz - Równe - Lwów 10 Agat Vasilkivtransavto NP;
20:49 Praga Hradec Kralowe 10 Agat Vasilkivtransavto PR;
01:19 Chmielnik Winnica - Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 10 Agat Vova 3;5;7
18:19 Praga Hradec Kralowe 10 Agat Vova 5;6;2
20:19 Praga Hradec Kralove 10 Agat West Travel 1;4;Int.
23:49 Turka Staryj Sambir - Sambir - Lwów 10 Agat West Travel 2;6;Int.
11:50 Zaporoże Dnipro - Kropywnycki - Uman - Chmielnicki - Lwów 11 Betelgeize NP;
11:55 Cherson Mikołajów - Woznesensk - Uman - Winnica - Tarnopol 12 Betelgeize A;6;7
15:50 Poznań 12 Betelgeize A;6;7
15:50 Poznań 11 Betelgeize PR;
06:29 Cieszyn Pawłowice - Żory 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;d;
07:35 Cieszyn Pawłowice - Żory 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;d;+;
09:30 Cieszyn Pawłowice - Żory 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;d;+;
12:00 Cieszyn Pawłowice - Żory 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7d;+;
13:30 Cieszyn Pawłowice - Żory 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7d;+;
16:25 Cieszyn Pawłowice - Żory 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7d;+;
19:00 Cieszyn Pawłowice - Żory 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7d;+;
08:32 Wisła Ustroń - Skoczów - Żory - Mikołów 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
11:10 Wisła Ustroń - Skoczów - Żory - Mikołów 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
15:10 Wisła Ustroń - Skoczów - Żory - Mikołów 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
17:40 Wisła Ustroń - Skoczów - Żory - Mikołów 18 Bus Brothers Gabrowski Jarosław A;C;a;V
21:40 Melitopol Zaporoże - Dnipro - Charków - Połtawa - Krzemieńczuk - Aleksandria - Kropywnycki - Chersoń - Mikołajów - Odessa - Umań - Chmielnicki - Tarnopol - Lwów - 9 Bus Trans A;6;7;
22:00 Szczecin 9 Bus Trans A;6;7;
19:25 Zator Energylandia Oświęcim 13 Buzzbus A;C;e;F
10:51 Stąporków Końskie - Fałków - Przedbórz - Rzejowice - Radomsko - Częstochowa - Siewierz 18 Darjan P;A;6;7
06:14 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;a;V
08:14 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;a;V
10:14 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
10:34 Wisła Ustroń - Skoczów - Pawłowice - Jastrzębie Zdrój - Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
12:14 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
12:54 Wisła Ustroń - Skoczów - Pawłowice - Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
14:14 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
14:34 Wisła Ustroń - Skoczów - Pawłowice - Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
15:15 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;a;V
16:14 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
17:14 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;a;V
18:14 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;a;V
18:44 Wisła Ustroń - Skoczów - Pawłowice - Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
19:14 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
06:51 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;
07:41 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;
09:21 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;
10:51 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;
11:51 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;
13:41 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;
14:51 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;
15:51 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;
17:41 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;
00:05 Mariupol Zaporoże - Dniepr - Boryspol - Kijów - Żytomierz - Równe - Lwów 10 Ecolines A;6;7;
04:45 Wrocław 10 Ecolines A;6;7;
13:00 Zielona Góra 10 Ecolines A;6;7
15:50 Kijów Żytomierz - Równe - Dubno - Lwów 10 Ecolines A;6;7
08:35 Kijów Żytomyr - Równe - Lwów 8 EET A;6;7;Int.
11:40 Mińsk Baranovichi - Brest 8 EET 1;3;6;
15:05 Praga Brno - Ostrava 8 EET 2;4;7;
16:20 Legnica 8 EET A;6;7;Int.
00:35 Poznań 12 Ewe Trans A;6;7
05:10 Czerkasy Myroniwka - Kijów - Zhytomyr - Lwów 12 Ewe Trans A;6;7
00:35 Poznań 11 Ewe-Trans A;6;7;
01:40 Kijów Równe - Lwów 11 Ewe-Trans A;6;7
03:55 Iwano Frankowsk Kalusz - Stryj - Lwów 11 Ewe-Trans A;6;7
05:10 Kijów Zhytomyr - Lwów 11 Ewe-Trans A;6;7;
12:35 Wrocław 11 Ewe-Trans A;6;7
17:30 Iwano Frankowsk Rogatiń - Lwów 11 Ewe-Trans A;6;7
19:10 Praga Mlada Bolesław - Liberec - 11 Ewe-Trans A;6;7
20:10 Wrocław 11 Ewe-Trans A;6;7
22:35 Kamieniec Podolski Chortkiv - Tarnopol - Lwów 11 Ewe-Trans A;6;7
23:00 Wrocław 11 Ewe-Trans A;6;7
17:55 Plzen Praga - Brno - Ostrava - Bohumin 10 Ewe-Trans A;6;7
23:00 Nadwórna Iwano-Frankowsk - Kalusz - Dolyna - Stryj - Sambor - Lwów 10 Ewe-Trans A;6;7
08:55 Kijów Żytomierz - Równe - Lwów 8 Fanlogic A;6;7
17:20 Wałbrzych 8 Fanlogic A;6;7
13:00 Jelenia Góra 13 Fara Interprise NP;
15:35 Siewierodonieck Bahmut - Kramatorsk - Charków - Połtawa - Kijów - Żytomierz - Równe - Łuck - Nowowołyńsk 13 Fara Interprise NP;
17:40 Jelenia Góra 13 Fara Interprise PR;
17:45 Zaporoże Krzywy Róg - Kropywnicky - Czerkasy - Boryspol - Kijów - Korzec - Równe 13 Fara Interprise PR;
00:05 Budapeszt Sahy - Zvolen - Banska Bistrica - Zilina - Zwardoń - Żywiec - Bielsko-Biała 5 Flixbus 1;2;6;7
02:10 Warszawa Częstochowa 5 Flixbus 1;5;6;7
02:25 Wiedeń Brno - Olomouc - Ostrava 6 Flixbus 1;2;6;7;
03:10 Gdynia Sopot - Gdańsk - Toruń - Łódź 6 Flixbus 1;5;6;7;
05:15 Gdynia Sopot - Gdańsk - Toruń - Łódź 5 Flixbus 1;5;6;7
05:35 Budapeszt Gyor - Bratislava 5 Flixbus 1;2;6;7
06:10 Praga Brno - Olomouc - Ostrava - Gorzyczki 5 Flixbus 6;1
07:30 Kraków 4 Flixbus 4;5;6;7;
07:45 Berlin Wrocław - Brzeg - Opole 6 Flixbus A;6;7
08:10 Kraków 6 Flixbus 1;4;5;6;7;
08:40 Kraków 5 Flixbus A;6;7;
09:00 Monachium Regensburg - Praha - Brno - Olomouc - Ostrava 4 Flixbus A;6;7;Int.
10:05 Cieszyn Jastrzębie Zdrój - Żory 4 Flixbus A;6;7
10:25 Bremen Hamburg - Berlin 5 Flixbus A;6;7;
11:45 Split Trogir - Vodice - Zadar - Bratislava - Brno - Ostrava 4 Flixbus 1;2;6;7
12:10 Kopenhaga Nykobing F. - Rodbyhavn - Puttgarden - Lubeck - Berlin - Olszyna - Wrocław 6 Flixbus 1;2;6;7
12:25 Kraków 4 Flixbus 5;7
12:45 Amsterdam Duisburg - Dusseldorf - Leverkusen - Giessen - Dresden - Wrocław 4 Flixbus A;6;7;Int.
13:10 Rzeszów Kraków 4 Flixbus A;6;7;
13:45 Wiedeń Brno - Olomouc - Ostrava 5 Flixbus A;6;7;
14:50 Aalborg Aarhus - Kolding - Flensburg - Hamburg - Berlin - Wrocław 5 Flixbus A;6;7;
15:05 Medyka Przemyśl - Rzeszów - Kraków 6 Flixbus A;6;7;
16:45 Karpacz Jelenia Góra - Wroclaw 4 Flixbus A;6;7;
17:10 Medyka Przemyśl - Rzeszów - Kraków 4 Flixbus A;6;7;Int.
17:40 Kraków 5 Flixbus A;6;7;
18:10 Kraków 4 Flixbus 4;5;6;7
18:25 Praga Brno - Olomouc - Ostrava - Gorzyczki 4 Flixbus 5;7
18:55 Krynica Zdrój Nowy Sącz - Kraków 4 Flixbus A;6;7
19:10 Medyka Rzeszów - Kraków 5 Flixbus A;6;7;
20:10 Kraków 4 Flixbus A;6;7;Int.
21:05 Kraków 6 Flixbus 4;5;6;7
21:25 Gdynia Sopot - Gdańsk - Grudziądz - Toruń - Ciechocinek - Łódź - Częstochowa 6 Flixbus 3;4;5;6;7
22:05 Praga Hradec Kralove - Nachod - Kudowa Zdrój - Duszniki - Polanica Zdrój - Kłodzko - Złoty Stok - Nysa 4 Flixbus 1;5;6;7;
22:15 Wiedeń Brno - Olomouc - Ostrava 5 Flixbus A;6;7;
22:20 Medyka Przemyśl - Rzeszów - Kraków 6 Flixbus A;6;7
23:25 Kraków 5 Flixbus 4;6
01:20 Zakopane Nowy Targ - Myślenice - Kraków 4 Flixbus 4;5;6;7
01:35 Warszawa 5 Flixbus A;6;7
03:15 Wiedeń Brno - Olomouc - Ostrava 5 Flixbus A;6;7
04:50 Berlin Wrocław 4 Flixbus 1;5;6;7
05:25 Mrzeżyno Grzybowo - Kołobrzeg - Mielno - Koszalin - Poznań - Wrocław 4 Flixbus A;6;7;
06:35 Rotterdam Antwerpen - Brussels - Aachen - Koblenz - Erlangen - Furth - Praha - Olomouc - Ostrava - Jastrzębie Zdrój - Żory 6 Flixbus 1;2;3;6;7;Int.
06:45 Kraków 4 Flixbus 1;5;6;7;
07:30 Pula Trieste - Ljubljana - Malibor - Graz - Wiedeń - Brno - Ostrava 6 Flixbus 1;5;4;7;
07:55 Wrocław 5 Flixbus 3;5;7;Int.
08:40 Wrocław Kraków - Myślenice - Nowy Targ 4 Flixbus 1;5;6;7
09:25 Opole Strzelce Opolskie - Gliwice - Zabrze 5 Flixbus A;6;7;
11:10 Rzeszów Tarnów - Kraków 5 Flixbus A;6;7;Int.
11:15 Wrocław 4 Flixbus 2;6;
14:05 Warszawa Częstochowa 4 Flixbus 1;4;5;6;7;
14:45 Wiedeń Brno - Olomouc - Ostrava 4 Flixbus 1;4;5;6;7;
16:00 Lwów 4 Flixbus 1;5;
18:30 Zakopane Nowy Targ - Rabka Zdrój - Kraków 5 Flixbus A;6;7;
18:55 Berlin Olszyna - Wrocław 5 Flixbus A;6;7;Int.
20:40 Zakopane Kościelisko - Chochołów - Rabka Zdrój - Kraków 4 Flixbus 1;6;7;P
21:15 Czerniowce Kołomyja - Iwano-Frankiwsk - Lwów - Kraków 5 Flixbus 2;4;6;Int.
21:25 Zakopane Nowy Targ - Myślenice - Kraków 4 Flixbus 1;5;6;7
21:35 Medyka Przemyśl - Rzeszów - Tarnów - Kraków 6 Flixbus 3;4;5;6;7;Int.
21:45 Berlin Iłowa - Wrocław - Brzeg - Opole - Gliwice 5 Flixbus 1;4;5;6;7;
21:50 Kraków 6 Flixbus 1;5;4;7;
22:30 Zakopane Nowy Targ - Myślenice - Kraków 4 Flixbus A;6;7;
23:00 Berlin Olszyna - Wrocław - Gliwice 4 Flixbus 1;5;6;7;
14:25 Poznań Forsage auto 2;4;6
23:05 Mariupol Zaporoże - Krzywy Róg - Kropywnycki - Umań - Winnica - Tarnopol - Złoczów - Lwów Forsage auto 2;4;6
09:40 Skadowsk Cherson - Mykolaiv - Umań - Winnica - Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 8 Fortuna Tour NP;
21:35 Szczecin 8 Fortuna Tour PR;
01:35 Stebnik Truskawiec - Drohobycz - Stryj - Lwów 12 Fortuna Travel A;6;7;Int.
17:45 Poznań 12 Fortuna Travel A;6;7;Int.
17:00 Praga Brno 13 Gdamaler Tour 1;4;7
12:45 Split Trogir - Seget - Primosten - Sibenik - Vodice - Pirovac - Biograd - Sukosan - Zadar - Karlovac - Zagreb 12 Glob Tourist 7;
14:20 Warszawa Wolbórz - Częstochowa 12 Glob Tourist 5;
00:30 Pilzno Praga - Brno - Ołomuniec - Ostrava 5 Global Trans Tour 1;3;4;7;
04:10 Kijów Żytomierz - Równe - Lwów 5 Global Trans Tour 2;3;6;7;
07:40 Czernichów Kijów - Żytomierz - Równe - Lwów 10 Global Trans Tour 3;5
11:40 Wrocław 10 Global Trans Tour 4;6
01:35 Cherson Mikołajów - Perwomajsk - Uman - Winnica - Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 9 Ideal Travel A;6;7;Int
18:40 Szczecin 9 Ideal Travel A;6;7;Int
19:40 Cheb Karlowe Wary - Pilzno - Praga - Brno - 9 Ideal Travel A;6;7
02:50 Szczecin Nowy Targ - Myślenice - Kraków 4 Inter A;6;7;
03:10 Zakopane Gorzów Wielkopolski - Świebodzin - Zielona Góra - Polkowice - Lubin - Wrocław 4 Inter A;6;7;
06:55 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
06:56 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
07:35 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
08:15 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
08:55 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
09:35 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
10:15 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
10:55 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
11:35 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
12:15 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
12:55 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
13:35 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
14:15 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
14:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
15:00 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
15:20 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
15:40 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
15:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
16:20 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
16:20 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
16:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
17:00 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
17:20 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
17:40 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
17:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
18:20 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
18:20 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
18:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
19:00 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
19:20 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
19:40 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
19:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
20:20 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
20:20 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
20:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
21:00 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
21:20 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
21:40 Kraków Modlniczka 1 Inter 2;3;4
21:50 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
22:20 Kraków Modlniczka 1 Inter 5;7
05:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c
06:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c
07:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c
08:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c
09:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c
10:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c
11:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c
12:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c
13:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c
14:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c
15:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c
16:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c;g
17:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c;g
18:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c;g
19:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c;g
20:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c;g
21:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c;g
22:40 Rybnik Przegędza - Stanowice 2 Inter A;6;7;V;c;g
01:40 Chmielnicki Tarnopol - Lwów - 8 Kantol Anatlii Kantor A;6;7
03:25 Siewerodonieck Charków - Kijów - Żytomierz - Równe 8 Kantol Anatlii Kantor A;6;7
12:40 Bolesławiec 8 Kantol Anatlii Kantor A;6;7
17:45 Żywiec 8 Kantol Anatlii Kantor A;6;7
04:50 Winnica Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 8 Kozak Express A;6;7
14:20 Jelenia Góra 8 Kozak Express A;6;7
07:00 Kropivnitsky Czerkasy - Kijów - Żytomyr - Dubno - Lwów 11 L. A. T. Lines A;6;7;Int.
16:30 Wrocław 11 L. A. T. Lines A;6;7;Int.
14:50 Busko Zdrój Kazimierza Wielka - Działoszyce - Miechów - Olkusz 19 Łach Łukasz E;7;V
15:40 Kielce Jędrzejów - Chlewice - Moskorzew - Szczekociny - 19 Łach Łukasz 6;7;s;V
06:35 Mielno Sarbinowo - Kołobrzeg - Mrzeżyno - Pobierowo - Dziwnów - Poznań - Rawicz 12 Lider 7;P
20:05 Kraków 12 Lider 5;P
02:20 Zaporoże Czerkasy - Kijów - Żytomierz - Równe - Lwów 10 Logo Trans A;6;7
22:30 Świnoujście 10 Logo Trans A;6;7
15:25 Szczecin 11 Lux-Reisen NP;
21:50 Cherson Odessa - Uman - Winnica - Chmielnicki 11 Lux-Reisen NP;
02:20 Piła 8 Lux-reisen bis A;6;7
09:15 Kijów Żytomierz - Winnica - Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 8 Lux-reisen bis A;6;7
10:35 Wrocław 8 Lwowskie ATP A;6;7
15:20 Kijów Żytomierz - Równo - Lwów 8 Lwowskie ATP A;6;7
09:30 Zaporoże Dnepro - Kamyansky - Kremenchuk - Kijów - Zytomier - Równo - Łuck 9 Marcyniuk Teresa A;6;7;
12:10 Częstochowa 9 Marcyniuk Teresa A;6;7;
08:40 Kazimierza Wielka Skalbmierz - Działoszyce - Miechów - Wolbrom - Olkusz 19 Marek Łach A;d;V
17:02 Kazimierza Wielka Skalbmierz - Działoszyce - Miechów - Wolbrom - Olkusz 19 Marek Łach 5;7;d;V
09:14 Busko Zdrój Pińczów - Miechów - Olkusz 19 Mat-Bus A;d;V
10:43 Chmielnik Ogrodzieniec - Pilice - Żarnowiec - Wodzisław - Jędrzejów 19 Mat-Bus 1;5;d;T;V
12:39 Busko Zdrój Pińczów - Miechów - Olkusz 19 Mat-Bus A;6;d;V
16:08 Chmielnik Ogrodzieniec - Pilice - Żarnowiec - Wodzisław - Jędrzejów 19 Mat-Bus 7;T;a;V
16:19 Busko Zdrój Pińczów - Miechów - Olkusz 19 Mat-Bus 7;a;m;V
01:10 Czerniowce Śniatyń - Kołomyja - Ivanofrankowsk - Lwów 12 Modultrans A;6;7
03:05 Czerniowce Kołomyja - Ivano-Frankivsk - Kalusz - Stryj - Lviv - Kraków 12 Modultrans 5;Int.
18:50 Wrocław 12 Modultrans A;6;7
21:30 Czeskie Budziejowice Piasek - Praga - Pardubice - Hradec Kralove - Nachod 12 Modultrans 6;Int.
06:44 Ustronie Morskie Rewal - Trzęsacz - Dziwnówek - Dziwnów - Wrocław - Opole 8 Mokrzycki 1;7;P
19:14 Wodzisław Śląski Radlin - Rybnik - Żory 8 Mokrzycki 5;6;P
06:55 Zaporoże Cherson - Odessa - Uman - Winnica - Chmielnicki - Lwów 13 Musil Tour 1;2;3;5;6
15:20 Praga Brno - Ołomouc - Ostrava 13 Musil Tour 2;3;5;6;7
00:59 Wrocław Rzeszów - Kraków MDA - Kraków Aiport 3 Neobus A;6;7;a;P;i;j;p;o
04:59 Rzeszów Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;i;j;p;o
06:09 Wrocław Rzeszów - Kraków MDA - Kraków Aiport 3 Neobus A;6;7;a;P;i;j;p;o
08:29 Rzeszów Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;i;j;p;o
10:14 Wrocław Rzeszów - Kraków MDA - Kraków Aiport 3 Neobus A;6;7;a;P;i;j;p;o
12:19 Rzeszów Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;j;p;o
14:39 Wrocław Rzeszów - Kraków MDA - Kraków Aiport 3 Neobus A;6;7;a;P;i;j;p;o
16:24 Rzeszów Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;p
18:14 Wrocław Rzeszów - Kraków MDA - Kraków Aiport 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;j;p;o
21:59 Rzeszów Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;p
15:29 Inowrocław Kruszwica - Sompolno - Koło - Uniejów - Łask - Szczerców - Częstochowa 11 NKA Kruszwica A;6;7;P;b
14:10 Lublin Kraśnik - Kielce - Jędrzejów - Zawiercie 18 Omega-Bus A;6;7;d;n
20:45 Lublin Kraśnik - Kielce - Jędrzejów - Zawiercie 18 Omega-Bus A;6;7;d;n
11:55 Starachowice Rzepin - Podgórze - Górno - Radlin - Jędrzejów - Kroczyce - Zawiercie 19 Oparka-Łukasz Opara A;6;7;P;c
07:20 Pokrovsk Bachmut - Kramatorsk - Charkiv - Kijów - Lwów 8 Openline 1;3;5
19:50 Karlovy Vary Praha Florenc 8 Openline 2;4;6
09:00 St.Gallen Lindau - Munchen - Regensburg - Hof - Dresden - Zgorzelec - Legnica - Wrocław - Brzeg - Opole - Gliwice 13 Orland 1;4;6;
14:15 Katowice 13 Orland 2;4;6;
07:45 Racibórz Babica - Nędza - Kuźnia Raciborska - Rudy - Bargłówka - Trachy - Sośnicowice - Gliwice 19 PKS Racibórz A;6;n;
09:15 Racibórz Babica - Nędza - Kuźnia Raciborska - Rudy - Bargłówka - Trachy - Sośnicowice - Gliwice 19 PKS Racibórz D;n;V
11:20 Racibórz Babica - Nędza - Kuźnia Raciborska - Rudy - Bargłówka - Trachy - Sośnicowice - Gliwice 19 PKS Racibórz A;6;n;
14:45 Racibórz Babica - Nędza - Kuźnia Raciborska - Rudy - Bargłówka - Trachy - Sośnicowice - Gliwice 19 PKS Racibórz D;n;V
16:15 Racibórz Babica - Nędza - Kuźnia Raciborska - Rudy - Bargłówka - Trachy - Sośnicowice - Gliwice 19 PKS Racibórz A;6;n;
18:45 Racibórz Babica - Nędza - Kuźnia Raciborska - Rudy - Bargłówka - Trachy - Sośnicowice - Gliwice 19 PKS Racibórz A;n;7;
05:15 Kamieniec Podolski Czerniowce - Śniatyn - Kołomyja - Iwano-Frankowsk - Lwów - 9 P-Trans A;6;7
06:00 Wierzchowina Kosów - Kołomyja - Iwano-Frankowsk - Lwów 9 P-Trans A;6;7
14:00 Wrocław 9 P-Trans A;6;7
15:35 Zielona Góra 9 P-Trans A;6;7
08:59 Stuttgart Pforzheim - Karlsruhe - Heidelberg - Mannheim - Darmstadt - Frankfurt/Main - Bad Homburg - Giessen 9 Sandra 5;6;1;2
14:19 Medyka 9 Sandra 3;4;6;7
09:55 Opole 12 Sindbad A;6;7;
11:40 Przemyśl Jarosław - Przeworsk - Rzeszów - Dębica - Tarnów - Kraków 12 Sindbad 3;6;
15:15 Świecko Zielona Góra - Nowa Sól - Legnica - Wrocław - Opole - Gliwice 12 Sindbad 4;7;
17:10 Przemyśl Krosno - Jasło - Biecz - Gorlice - Grybów - Nowy Sącz - Limanowa - Mszana Dolna - Myślenice 12 Sindbad A;6;7;
14:30 Częstochowa 10 Sułtan travel PR;
21:20 Czerniowce Kołomyja - Iwano-Frankowsk - Lwów Sułtan travel NP;
02:25 Kamieniec Podolski 9 Tarnopolskie pts A;6;7;
15:00 Poznań 9 Tarnopolskie pts A;6;7;
03:25 Kołobrzeg Piła - Poznań - Kalisz - Ostrów Wielkopolski - Kępno - Wieluń - Częstochowa 3 Telesfor P;A;6;7;a;h;l
19:34 Zakopane Poronin - Biały Dunajec - Nowy Targ - Rabka Zdrój - Myślenice - Kraków 3 Telesfor P;A;6;7;a;h;l
01:50 Kijów Żytomir - Równe - lwów 9 Transtempo A;6;7;Int.
02:00 Praga Brno - Ołomouc 10 Transtempo A;6;7;Int.
08:44 Bytom 19 TravelPL A;6;7;P;d;j
16:48 Polańczyk Solina - Sanok - Krosno - Tarnów - Bochnia - Kraków - Olkusz 19 TravelPL A;6;7;P;c;n
07:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
07:15 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
07:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V
07:55 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
08:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
08:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
09:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
09:15 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
09:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V
09:55 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
10:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
10:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
11:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
11:15 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
11:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V
11:55 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
12:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
12:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
13:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
13:15 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
13:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V
13:55 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
14:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
14:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
15:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
15:15 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
15:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V
15:55 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b
16:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b
16:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
17:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b;g
17:15 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b;g
17:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;g
17:55 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b;g
18:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b;g
18:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
19:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b;g
19:15 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b;g
19:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;g
19:55 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b;g
20:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b;g
20:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
21:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b;g
21:15 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b;g
21:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;g
21:55 Kraków Modlniczka 1 Unibus 2;3;4;V;b;g
22:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus 5;6;7;1;V;b;g
22:35 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
03:10 Zaporoże Dnipro - Krivoy Rog - Uman - Winnica 11 Wezun A;6;7
13:30 Poznań 11 Wezun A;6;7
09:00 Zamość Tomaszów Lubelski - Narol - Cieszanów - Lubaczów - Oleszyce - Jarosław - Tarnów - Kraków 18 Woś Grzegorz A;6;7;d;n;P

Legenda:

* – kursuje także 02.01;07.01;02.11;12.11;
+ – kursuje w dni wolne od pracy w (niedziele i święta)
1 – kursuje w poniedziałki
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartki
5 – kursuje w piątki
6 – kursuje w soboty
7 – kursuje w niedzielę
1/2 – kursuje z poniedziałku na wtorek
1-4 – kursuje od poniedziałku do czwartku
A – kursuje od poniedziałku do piątku
a – nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.12
a1 – kursuje w relacji Kraków-Mrzeżyno-Kraków codziennie w okresie 27.04-6.05,1.06-30.09
a2 – kursuje w relacji Kraków-Mrzeżyno-Kraków codziennie wokresie od 01.10-26.04 i 07.05-31.05 dniach 4-7 w relacji skróconej Kraków-Poznań-Kraków
B – kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę
b – nie kursuje w dniu 01.01 w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i 25.12
C – kursuje w soboty, niedziele i święta
c – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.12
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 grudzień
E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
e – nie kursuje w okresie ferii letnich
Ex – kurs ekspresowy
F – kursuje od kwietnia do czerwca oraz we wrześniu
f – nie kursuje w okresie letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
F1 – kursuje w dniach 06.01;05.04;03.05;03.06;11.11
G – kursuje w październiku i grudniu
g – nie kursuje w dniu 24.12
H – kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
h – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
i – nie kursuje w dniu 26.12
Int. – Kurs międzynarodowy
j – nie kursuje w dniu 27.12
k – nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 26.12
L – kursuje w okresie ferii letnich
l – nie kursuje w dniu 31.12
m – nie kursuje w dniach 24 i 31 grudzień
n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24.12.i 31.12
NP – kursuje w dni nieparzyste
o – nie kursuje 02.01
p – nie kursuje dnia 01.01
P – pospieszny
PR – kursuje w dni parzyste
r – nie kursuje w okresie ferii zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
S – kursuje w dni nauki szkolnej
s – nie kursuje w święta​
T – nie kursuje 01.11
t – nie kursuje w okresie szkolnych przerw świątecznych
u – kursuje także 2.01, 07.01 , 4.05, piątek po Bożym Ciele, 2.11, 12.11.
u1 – kursuje także 05.01,10.11
V – kurs przyspieszony
w – nie kursuje w dzień Bożego Ciała
x – kursuje także 6.01; 01.-03.05; Boże ciało, 01.11; 11.11
x1 – kursuje codziennie w czasie zimowych ferii szkolnych, w okresie przerw świątecznych, w okresie 1.04-1.11
Y – nie kursuje do 30.06
y1 – kursuje także 5.01, 30.04, środa przed Bożym Ciałem, 31.10, 10.11.
y2 – kursuje także 06.01;11.11
z – nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała