MDA Katowice - Międzynarodowy Dworzec Autobusowy Katowice
Strefa pasażera

Infolinia: 703 302 555
Koszt: 2,08 PLN z VAT/min., dostępna w godzinach 7.00-21.00, 7 dni w tygodniu, z wyłączeniem dni świątecznych (tylko do godziny 15.00).

 UWAGA: oferta może ulec zmianie w zależności od zawieszania, wznawiania i modyfikowania kursów przez poszczególnych przewoźników. Aby poznać szczegóły należy dokładnie zapoznać się z LEGENDĄ.

Rozkład jazdy linii na lotnisko w Pyrzowicach znajdziesz TUTAJ.

  • Odjazdy
  • Przyjazdy
Godzina odjazduKierunekPrzezStanowisko PrzewoźnikOznaczenia
00:09 Szczecin 9 Fox-Trans Lys 4;6;7
00:10 Zielona Góra 11 Golden Plus Trans A;6;7
00:20 Czerkasy/Kijów Lwów - Żytomierz - Kijów - Mironówka 12 Ewe-Trans A;6;7
00:20 Nadwirna Lwów - Stryj - Dolina - Kalusz - Ivano-Frankiwsk 9 Fox-Trans Lys 1;2;6
00:30 Rachów Lwów - Stryj - Iwano-Frankowsk - 11 Agat A;6;7
00:35 Kijów Lwów - Równe - Żytomierz - 5 Global Trans Tour 4;5;7;1;
00:39 Ostrava Gorzyczki - Dolni Lutyne 8 Studency Agency A;6;7;
00:50 Sanok Kraków Airport - Kraków MDA - Rzeszów - 3 Neobus A;6;7;a;P;i;p;
01:05 Kołobrzeg Wrocław - Poznań - Koszalin - Mielno 4 Flixbus 1;2;5;6;7;
01:15 Praga Ołomuniec - Brno - Iglawa 9 Transtempo A;6;7;
01:20 Praga Hradec - Karlove Vary 10 Agat Vova 3;5;6;7
01:20 Medyka Kraków - Tarnów - Rzeszów - Przemyśl 6 Flixbus N1338 A;6;7;
01:25 Wiedeń Ostrava - Olomouc - Brno 5 Flixbus A;6;7;Int.;
01:25 Berlin Wrocław 4 Flixbus A;6;7;
01:35 Gdynia Łódź - Toruń - Sopot - 5 Flixbus A;6;7;
01:40 Szczecin 9 Ideal Travel 3;4;5;6;7;
01:45 Poznań 12 Fortuna Travel 6;
01:50 Czernihów Lwów - Rivne - Kijów 4 Flixbus A;6;7;
01:50 Kijów Lwów - Dubne - Równe - Żytomierz 9 Transtempo A;6;7;
02:00 Chersoń Lwów - Tarnopol - Odessa - 11 Golden Plus Trans A;6;7
02:25 Jelenia Góra 11 Pol Sv Lines 1;4;
02:30 Poznań 9 Tarnopolskie pts A;6;7;
02:30 Świnoujście 10 Logo Trans A;6;7;
02:55 Zakopane Kraków - Myślenice - Nowy Targ 4 Inter A;6;7
02:55 Chersoń Lwów - Tarnopol - Chmielnicki - Winnica 8 Lux-Reisen Bis A;6;7;
03:00 Żywiec 8 Kantol Anatlii Kantor A;6;7;
03:10 Czeskie Budziejowice Nachod - Hradec Kralove - Pardubice - Praga - Piasek 12 Modultrans 1;3;5;7
03:10 Bonn Opole - Wrocław - Berlin ZOB - Magdeburg - Gutersloh - Dortmund - Leverkusen - Koln 5 Flixbus N1338 A;6;7;
03:15 Szczecin Wrocław - Lubin - Polkowice - Zielona Góra - Świebodzin - Gorzów Wielkopolski 4 Inter A;6;7
03:15 Pyrzowice 2 Matuszek A;6;7;
03:15 Monachium Wien - Ostrava - Olomouc - Brno 6 Flixbus A;6;7
03:30 Szczecin 10 Gdamaler Tour 3;6;
03:30 Warszawa 5 Flixbus A;6;7;Int.;
03:35 Praga Gorzyczki - Ostrawa - Brno 4 Flixbus A;6;7;
03:45 Zakopane Kraków - Nowy Targ - 5 Flixbus A;6;7;
03:45 Szczecin 9 Fox-Trans Lys 1;3;4;5;6;7
04:00 Wrocław 4 Fanlogic A;6;7;
04:05 Wrocław 11 Ewe-Trans A;6;7
04:15 Pyrzowice 2 Matuszek A;6;7;
04:15 Praga Ostrava - Ołomuniec - Brno - Praga 5 Global Trans Tour 3;4;6;7;
04:20 Szczecin 10 Pan Bus A;6;7;
04:30 Kraków 5 Flixbus A;6;7;
04:35 Praga Liberec - MladaBoleslav 11 Openline A;6;7
04:40 Leszno 12 Modultrans A;6;7
04:41 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl A;6;7;
04:55 Wrocław Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;i;p;
05:00 Jelenia Góra 8 Kozak Express A;6;7
05:00 Koszyce Kraków - Myślenice - Nowy Targ - Zakopane - Bukowina Tatrzańska - Poprad - Presov AS - 4 Flixbus A;6;7;
05:01 S8 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl A;6;7;
05:05 Budapeszt Żywiec - Żylina - Bańska Bystrzyca - Zwoleń - Sahy - 6 Flixbus 1;4;5;6;7
05:15 Zakopane Kraków - Nowy Targ - Bukowina Tatrzańska 4 Flixbus 1;4;5;6;7;
05:20 Poznań 12 Ewe-Trans A;6;7
05:35 Kraków 8 Studency Agency A;6;7;
05:40 Zielona Góra 9 P-Trans A;6;7
05:40 Szczecin 11 Pavluks - Trans A;6;7;
05:41 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl A;
05:45 Nowa Itaka 15 Nowa Itaka A;6;7
05:50 Praga Ostrava - Ołomouc - Brno 6 Flixbus N1301 A;6;7;
05:56 S8 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl A;
06:00 MG Transport 2 MG Transport A;6;7;
06:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
06:00 Gdynia Łódź - Toruń - Gdańsk - Sopot 6 Flixbus A;6;7
06:05 Warszawa Częstochowa 4 Flixbus 1;2;3;6;7
06:05 Warszawa Częstochowa 4 Flixbus 4;5
06:05 Wrocław 9 P-Trans A;6;7
06:10 Sanok Kraków Airport - Kraków MDA - Rzeszów 3 Neobus A;6;7;a;P;i;p;
06:10 Poznań 10 Royall-Company A;6;7;
06:15 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;a;V
06:20 Medyka Kraków - Rzeszów - Przemyśl 4 Flixbus A;6;7;
06:20 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl 6;7;
06:25 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
06:30 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl A;
06:30 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz E;
06:30 Wrocław 10 Agat Przykarpacki Expres A;6;7;Int.
06:35 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl 6;7;
06:36 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz E;
06:38 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl 6;7;
06:45 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
06:50 Berlin Wrocław 5 Flixbus A;6;7;
06:53 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;a;
06:55 S8 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl A;6;7;
07:00 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
07:05 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;a;V
07:05 Zakopane Chrzanów - Kraków - Rabka Zdrój 6 Flixbus 3;4;5;6;7
07:07 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
07:07 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
07:10 Wrocław 10 L. A. T. Lines 1;3;5;7;
07:20 Szczecin 9 Agat Ostapczuk A;6;7
07:20 Świdnik Kraków - Tarnów - Sandomierz - Kraśnik - Lublin 4 Flixbus 1;4;5;6;7;
07:30 Busko Zdrój Olkusz - Miechów - Działoszyce - Kazimierza Wielka - 19 Łach Łukasz A;6;7;d;V
07:33 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
07:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;a;
07:35 Pardubice Brno - Praga - Hradec Kralove 8 Easttrans A;6;7;
07:35 Ostrawa Gorzyczki 13 Asik 2;3;4;5;7;
07:41 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz E;
07:43 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;a;
07:44 Kraków 6 Flixbus 1;5;6;7;
07:47 MDA Katowice Sądowa 19 PKS Racibórz D;6;V
07:48 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
07:50 Wrocław 10 Global Trans Tour 1;3;5;6;7;
07:50 Medyka Kraków - Rzeszów 6 Flixbus A;6;7;
08:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
08:00 Montpellier Gliwice - Kłodzko - Kudowa Zdrój - Praha - Plzen - Nurnberg - Strasburg - Belfort - Lyon 4 Flixbus A;6;7;
08:05 MG Transport 3 MG Transport A;6;7;
08:05 Wisła Żory - Jastrzębie Zdrój - Pawłowice - Skoczów - Ustroń 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
08:07 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
08:10 Oslo Ciechocinek - Gdańsk - Gdynia - Karlskrona - Borås - Goteborg - 4 Flixbus N1202 5;7;
08:15 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;a;V
08:15 Hamburg Wrocław - Berlin - Lubeck 5 FLIXBUS 3;4;5;6;7
08:21 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl A;6;7;
08:22 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl 6;7;
08:30 Praga Ostrawa - Olomuc - Brno 12 Leon Pol Trans 3;6;7;
08:30 Praga Ostrawa - Olomuc - Brno 12 2;4;6;
08:30 Praga Ostrawa - Olomuc - Brno 12 Leon Pol Trans 2;4;5;1;
08:30 Wrocław Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;i;p;
08:35 Wrocław 9 Marcyniuk Teresa PR;
08:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;a;
08:35 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
08:40 Wrocław 12 Betelgeize PR;
08:41 S8 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl A;6;7;
08:42 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl 6;7;
08:45 Polańczyk Olkusz - Kraków - Bochnia - Tarnów - Krosno - Sanok - Solina 20 TravelPL A;6;7;P;d;j;j*
08:45 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz E;
08:45 Poprad Kraków - Zakopane - Bukowina Tatrzańska - Stary Smokowiec 4 Flixbus A;6;7;Int.;
08:45 Praga Ostrava - Olomouc - Brno 5 Flixbus 1;2;4;5;7
08:50 Wiedeń Ostrawa - Ołomuniec - Brno 6 Flixbus A;6;7;
08:52 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
09:00 Gdynia Częstochowa - Łódź - Toruń - Grudziądz - Gdańsk 5 Flixbus A;6;7;
09:00 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
09:05 Wałbrzych 8 Fanlogic A;6;7
09:05 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;a;V
09:06 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;
09:07 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
09:20 Wrocław 11 Pavluks - Trans A;6;7;
09:23 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
09:30 Zakopane Kraków - Rabka Zdrój - Nowy Targ - 6 Flixbus 1;4;5;6;7;
09:30 Lwów Medyka 9 EET A;6;7;
09:30 Poznań 12 Cherskyi Ihor-Trigor 1;4;6;
09:32 MDA Katowice Sądowa 19 PKS Racibórz D;V
09:32 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
09:35 Praga Ostrawa - Ołomuniec - Brno 13 Ecolines A;6;7;
09:35 Rzeszów Kraków Balice - Kraków 5 Flixbus A;6;7;
09:36 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz E;
09:40 Oslo Ciechocinek - Gdańsk - Gdynia - Karlskrona - Borås - Goteborg - 4 Flixbus N1202 1;2;3;4;6;
09:40 Pilzno 8 Lux-Reisen Bis A;6;7;
09:50 Szczecin 8 Fortuna Tour NP;
09:52 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
10:00 Racibórz Gliwice - Kuźnia Raciborska - Nędza 19 PKS Racibórz D;6;V
10:00 Świebodzin 10 Agat Kaznatrans A;6;7;
10:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
10:00 Pyrzowice 2 Matuszek A;6;7;
10:00 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;
10:00 Praga Ostrava - Olomouc - Brno 6 Flixbus 1;4;5;6;7
10:07 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
10:10 Sanok 12 Sindbad A;6;7;
10:15 Sanok Kraków Airport - Kraków MDA - Rzeszów - 3 Neobus A;6;7;a;P;i;p;
10:15 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
10:23 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl 6;7;
10:30 Medyka Kraków - Rzeszów 5 Flixbus A;6;7;
10:30 Praga Ostrava - Ołomouc - Brno 12 Musil Tour 1;2;3;5;6;7
10:33 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl A;6;7;
10:35 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
10:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
10:35 Lwów Kraków - Korczowa 4 Flixbus 1;2;5;6;7;
10:43 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl 6;7;
10:48 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
10:50 MDA Katowice Sądowa 18 Darjan A;s;
10:50 Kijów Lwów - Równo - Żytomierz 8 Lwowskie ATP 2;5;
10:53 S8 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl A;6;7;
10:53 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
11:00 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
11:05 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
11:07 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
11:15 Berlin Wrocław - Olszyna 5 Flixbus A;6;7;
11:25 Cherson Lwów - Żytomierz - Kijów - Czerkasy - Mikołajów 12 Betelgeize NP;
11:30 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz E;
11:30 Charków Lwów - Dubno - Równo - Żytomierz - Kijów - Połtawa 11 Pavluks - Trans A;6;7;
11:30 Pyrzowice 2 Matuszek A;6;7;
11:35 MDA Katowice Sądowa 19 Łach Marek A;d;V;
11:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
11:40 Praga Mlada Bolesław 8 Openline A;6;7
11:45 Odessa/Kołomyja Lwów - Tarnopol - Chmielnicki - Winnica - Umań - 11 Ewe-Trans A;6;7;
11:50 Bydgoszcz Częstochowa - Łódź - Ciechocinek - 6 Flixbus 1396 A;6;7
11:50 Czernichów Lwów - Równe - Żytomierz - Kijów 10 Global Trans Tour 1;2;4;6;7;
11:50 Praga Brno - Ostrawa 9 EET A;6;7;
11:53 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;a;
12:00 Poznań 12 Betelgeize A;6;7;
12:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
12:05 Wisła Żory - Pawłowice - Skoczów - Ustroń 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
12:05 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl A;
12:06 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;
12:07 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
12:15 Paryż Jastrzębie Zdrój - Ostrava - Ołomuniec - Brno - Praga - Nurnberg - Mannheim - Reims 4 Flixbus N1309 A;6;7;
12:15 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
12:15 Berlin Wrocław - Iłowa - Flughafen 5 Flixbus A;6;7;
12:20 Kraków 6 Flixbus A;6;7;
12:20 Lublin Kraków - Rzeszów 5 Flixbus A;6;7;
12:20 Czernichów Lwów - Gorochów - Rowno - Żytomierz - Kijów 11 Zesen Trans A;6;7;
12:20 S8 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl A;
12:25 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;
12:30 Racibórz Gliwice - Kuźnia Raciborska - Nędza 19 PKS Racibórz D;V
12:30 Kazimierza Wielka Olkusz - Wolbrom - Miechów - Działoszyce - Skalbmierz 18 Łach Marek A;d;V;
12:30 Pyrzowice 2 Matuszek A;6;7;
12:30 Wrocław Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;p;
12:34 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl 6;7;
12:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;a;
12:39 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
12:40 MDA Katowice Sądowa 20 Mat-Bus A;6;d;V
12:45 Zaporoże Łuck - Równe - Żytomierz - Kijów - Krzemieńczuk - Dniepr 9 Marcyniuk Teresa NP;
12:45 Kraków 13 Asik 4;5;6;7;
12:50 Zakopane Kraków - Rabka-Zdrój - Nowy Targ 5 Flixbus 1;4;5;6;7
12:50 Medyka Kraków - Rzeszów - Przemyśl 6 Flixbus A;6;7;
12:54 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl 6;7;
12:55 MDA Katowice 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
12:59 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
13:00 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
13:00 Gdynia Łódź - Toruń - Grudziądz - Gdańsk - 6 Flixbus A;6;7;
13:05 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
13:07 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
13:08 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl A;
13:10 Wiedeń Ostrava - Olomouc - Brno - 5 Flixbus A;6;7;
13:18 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl 6;7;
13:20 Kraków 5 Flixbus A;6;7;
13:28 S8 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl A;
13:30 Pyrzowice 2 Matuszek A;6;7;
13:30 Siewierodonieck Nowowołyńsk - Łuck - Równe - Żytomierz - Kijów - Połtawa - Charków - Kramatorsk - Bahmut 13 Fara Interprise A;6;7;
13:30 Busko Zdrój Olkusz - Miechów - Pińczów 20 Mat-Bus A;6;d;V
13:30 Mikołajów Włodzimierz Wołyński - Łuck - Równe - Żytomierz - Kijów - Uman - Odesa 8 Savchenko Hryhorii 4;6
13:31 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;
13:35 Katowice 4 Flixbus A;6;7;
13:35 Praga Opole - Nysa - Złoty Stok - Kłodzko - Polanica Zdrój - Duszniki Zdrój - Kudowa Zdrój - Nachod - Hradec Kralove 6 Flixbus 1316 A;6;7
13:38 S8 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl 6;7;
13:40 Zaporoże Lwów - Winnica - Uman - Dnipro - 12 Cherskyi Ihor-Trigor 3;5;7;
13:40 Karpacz Wrocław - Jelenia Góra 5 Flixbus 3;4;5;6;7
13:43 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
13:45 Warszawa 4 Flixbus 1;2;5;6;7;
13:50 MG Transport 2 MG Transport A;6;7;
13:52 MDA Katowice Sądowa 19 PKS Racibórz D;V;6
14:00 Stąporków Siewierz - Częstochowa - Radomsko - Rzejowice - Przedbórz - Fałków - Końskie 18 Darjan A;s;
14:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
14:00 Zaporoże Lwów - Tarnopol - Umań - Krzywy Róg 9 Forsage auto 2;4;6;
14:04 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl A;
14:05 MDA Katowice Sądowa 8 Savchenko Hryhorii 3;5
14:05 Wisła Żory - Pawłowice - Skoczów - Ustroń 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
14:07 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
14:10 Wierzchowina Lwów - Iwano-Frankowsk - Kołomyja - Kosów - 10 P-Trans A;6;7
14:15 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
14:20 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;
14:24 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
14:29 S8 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl A;
14:30 Chełm Kraków - Rzeszów - Lublin 4 Flixbus 1316 A;6;7
14:30 Winnica Lwów - Tarnopol - Chmielnicki 9 Kozak Express A;6;7
14:30 Sanok Kraków Airport - Kraków MDA - Rzeszów 3 Neobus A;6;7;a;P;i;p;
14:33 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl 6;7;
14:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
14:36 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz E;
14:36 MDA Katowice 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
14:40 Czerniowce Lwów - Iwano -Frankowsk - Kołomyja 10 Sułtan travel 2;4;6;7
14:45 Nowa Itaka 7 Nowa Itaka A;6;7
14:45 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
14:53 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl 6;7;
14:53 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
15:00 Racibórz Gliwice - Kuźnia Raciborska - Nędza 19 PKS Racibórz D;6;V;
15:00 Medyka Kraków - Rzeszów - Przemyśl 5 Flixbus A;6;7;
15:00 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
15:04 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl A;
15:05 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
15:05 Kamieniec Podolski Lwów - Tarnopol - Buczacz - Czortków - Borszczów 9 Tarnopolskie pts A;6;7;
15:07 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
15:10 Mińsk Baranovichi - Brest 8 EET A;6;7;
15:10 Warszawa Częstochowa 5 Flixbus A;6;7;
15:15 Aalborg Wrocław - Berlin - Hamburg - Flensburg - Kolding - Aarhus 6 Flixbus A;6;7;
15:15 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;a;V
15:20 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl 6;7;
15:22 MDA Katowice Sądowa 19 Łach Łukasz A;6;7;d;V
15:25 Wrocław 8 Lwowskie ATP 4;7;
15:29 S8 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl A;
15:30 Zaporoże Lwów - Chmielnicki - Winnica - Uman - Odessa - Cherson 12 Musil Tour 2;3;4;5;6;7;
15:30 Charków Łuck - Równe - Żytomierz - Kijów - Połtawa 10 Agat Kaznatrans A;6;7;
15:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
15:35 Zakopane Kraków - Myślenice - Nowy Targ 6 Flixbus A;6;7;
15:40 Mikołajów Lwów - Chmielnicki - Umań - Odessa 8 Openline A;6;7
15:40 Charków Lwów - Równo - Żytomierz - Kijów - Połtawa 11 Pavluks - Trans A;6;7;
15:40 S8 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl 6;7;
15:45 Jelenia Góra 13 Fara Interprise A;6;7;
15:52 MDA Katowice Sądowa 19 PKS Racibórz D;V
15:53 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;a;
15:55 Kamieniec Podolski Lwów - Ivano Frankowsk - Kolomyja - Śniatyn - Czerniowce - 9 P-Trans A;6;7
16:00 Cherson Tarnopol - Winnica - Uman - Woznesensk - Mikołajów 12 Betelgeize A;6;7;
16:00 Kraków 6 Flixbus N1202 1;2;3;
16:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
16:00 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz E;
16:04 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl A;
16:05 MG Transport 3 MG Transport A;6;7;
16:05 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;a;V
16:07 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
16:10 Kraków 6 Flixbus 1;4;5;6;7
16:15 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
16:15 Wiedeń Ostrawa - Ołomuniec - Brno 5 Flixbus A;6;7;
16:15 Haga Wrocław - Berlin - Hanower - Dortmund - Dusseldorf - Eindhoven - Rotterdam 4 Flixbus A;6;7;
16:16 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
16:20 MDA Katowice Sądowa 19 Mat-Bus 7;a;m;V
16:20 Poznań Częstochowa - Bełchatów - Łódź - Konin 6 Flixbus 3;4;5;6;7
16:25 Wrocław Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;p
16:29 S8 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl A;
16:30 Racibórz Gliwice - Kuźnia Raciborska - Nędza 19 PKS Racibórz D;V
16:30 Kraków 6 Flixbus N1202 4;
16:31 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
16:31 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;
16:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;a;
16:40 Wiedeń Ostrawa - Brno - Bratysława 5 Flixbus 1;4;5;6;7;
16:40 Kropivnitsky Lwów - Dubno - Żytomyr - Kijów - Czerkasy 11 L. A. T. Lines 1;2;4;6;
16:40 Bielsko Biała 10 EET A;6;7;
16:40 Bytom 20 TravelPL A;6;7;P;c;n
16:48 Wrocław 11 Ewe-Trans A;6;7;
16:50 Czerniowce Lwów - Stryj - Dolina - Kalusz - Iwano Frankowsk - Kołomyja 10 Agat Przykarpacki Expres A;6;7;Int.
16:50 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;
17:00 Pyrzowice 2 Matuszek A;6;7;
17:00 Wrocław 11 Zesen Trans A;6;7;
17:00 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b;g
17:05 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
17:05 MDA Katowice Sądowa 19 Łach Marek 7;d;V;
17:06 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl A;
17:07 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V;g
17:10 Busko Zdrój Olkusz - Miechów - Pińczów 19 Mat-Bus 7;a;m;V
17:10 Zielona Góra 13 Ecolines A;6;7;
17:11 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl 6;7;
17:15 Wrocław 4 Flixbus 1;4;5;6;7;
17:15 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
17:15 Opole 12 Sindbad A;6;7;
17:15 Amsterdam Wrocław - Dresden - Giessen - Leverkusen - Dusseldorf - Duisburg 5 Flixbus A;6;7;
17:23 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl 6;7;
17:25 Ostrawa Gorzyczki 13 Asik 4;5;6;7;
17:29 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
17:30 Kijów Lwów - Równe - Zytomierz 8 Fanlogic A;6;7
17:31 S8 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl A;6;7;
17:35 Odessa Lwów - Tarnopol - Chmielnicki 11 Gdamaler Tour 1;4;6;7;
17:42 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl 6;7;
17:43 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
17:44 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
17:45 Sumy Lwów - Równe - Kijów - 10 Pan Bus A;6;7;
17:45 Medyka Kraków - Rzeszów - Przemyśl 4 Flixbus 1;4;5;6;7
17:50 Kazimierza Wielka Olkusz - Wolbrom - Miechów - Działoszyce - Skalbmierz 19 Łach Marek 7;d;V;
17:55 Stebnik Lwów - Stryj - Drohobycz - Truskawiec 12 Fortuna Travel 6;
18:00 Charków Łuck - Równe - Żytomierz - Kijów - Połtawa 8 Kantol Anatlii Kantor A;6;7;
18:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
18:00 Wrocław 11 Połoniny A;6;7
18:00 Kamieniec Podolski Lwów - Rohatyń - Ivano-Frankiwsk - Kołomyja - Czerniowce 9 Fox-Trans Lys 1;2;4;5;6;7
18:00 Nadwórna Lwów - Sambor - Stryj - Dolyna - Kalusz - Iwano-Frankowsk 10 Vital Euro Trans A;6;7
18:00 Kraków 13 Ecolines A;6;7;
18:05 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
18:07 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b;g
18:10 Marsylia Brno - Wiedeń - Wenecja - Padwa - Nicea 5 Flixbus A;6;7;
18:10 Kraków 4 Flixbus N1309 A;6;7;
18:15 Sanok Kraków Airport - Kraków MDA - Rzeszów - 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;p;
18:15 Zakopane Rabka Zdrój - Nowy Targ 6 Flixbus 1396 A;6;7
18:15 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
18:17 MDA Katowice Sądowa 19 PKS Racibórz 7;d;m;V
18:17 MDA Katowice Sądowa 19 PKS Racibórz D;V
18:20 Chmielnik Lwów - Tarnopol - Chmielnicki - Winnica 10 Agat Vova 2;4;6;7
18:30 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
18:30 Kraków 6 Flixbus N1202 7;
18:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
18:35 Opole Zabrze - Gliwice - Strzelce Opolskie 5 Flixbus 3;4;5;6;7;
18:42 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl A;
18:45 Racibórz Gliwice - Kuźnia Raciborska - Nędza 19 PKS Racibórz 7;d;m;V
18:45 Racibórz Gliwice - Kuźnia Raciborska - Nędza 19 PKS Racibórz D;V
18:45 Charków Żytomierz - Kijów - Połtawa 8 Easttrans A;6;7;
18:50 Cherson Lwów - Tarnopol - Chmielnicki - Umań - Mikołajów 9 Ideal Travel 3;4;5;6;7;
18:53 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr 6;7;a;
19:00 Kamieniec Podolski Lwów - Iwanofrankowsk - 12 Modultrans A;6;7
19:00 Rzeszów Kraków - Brzesko - Tarnów 5 Flixbus A;6;7;
19:00 Kijów Lwów - Równe - Żytomierz - 10 I Travel Bus A;6;7;
19:00 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b;g
19:02 S8 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl A;
19:05 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;
19:07 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V;g
19:10 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
19:12 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl 6;7;
19:14 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl 6;7;
19:15 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
19:15 Bremen Berlin - Hamburg 5 Flixbus A;6;7;
19:15 Kraków 6 Flixbus N1202 5;6;
19:20 Dnipro Lwów - Tarnopol - Chmielnicki - Winnica 10 Gdamaler Tour 4;7
19:20 Kijów Lwów - Równo - Nowograd-Wołyński - Żytomierz 11 Pavluks - Trans A;6;7;
19:27 S8 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl 6;7;
19:30 Cieszyn Żory - Pawłowice 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;
19:30 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
19:34 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl 6;7;
19:35 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr 6;7;a;
19:40 Truskawiec Lwów - Stryj - Drohobycz - 9 Rozmar 2;5;6
19:50 Czerniowce Lwów - Tarnopol - Trembowla - Zaleszczyki 10 Royall-Company A;6;7;
20:00 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
20:05 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
20:05 Trembowla Lwów - Złoczów - Tarnopol 11 Pol Sv Lines 2;5;
20:07 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b;g
20:07 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl A;
20:09 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
20:10 Kraków 5 FLIXBUS 1;4;5;6;7
20:20 Odessa Lwów - Tarnopol - Chmielnicki - Winnica 6 Flixbus 1;2;4;5;6
20:20 Turka Lwów - Sambir - Staryj Sambir 12 Agat West Travel 1;4;6;
20:25 Sumy Lwów - Równe - Żytomierz - Kijów - Boryspol - Romny - 13 Ecolines A;6;7;
20:27 S8 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl A;
20:29 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
20:30 Stebnik Lwów - Stryj - Drohobycz - Truskawiec 10 Fortuna Travel 4;6;
20:30 Zaporoże Lwów - Tarnopol - Podwołoczyska - Wołoczyska - Chmielnicki 9 Agat Ostapczuk A;6;7
20:30 Charków Lwów - Czerniowce - Kijów - Poltava 12 Awtokombinat-1 A;6;7;
20:35 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
20:40 Monachium Ostrava - Olomouc - Brno - Praha - Regensburg 5 Flixbus A;6;7;
20:40 Kamieniec Podolski Lwów - Stryj - Dolina - Kałusz - Iwano-Frankiwsk - Kołomyja - Horodenka - Śniatyn - Czerniowce 11 Bus Trans International 1;2;4;6;7;
20:55 Rzeszów Kraków 6 Flixbus A;6;7;
21:00 Kraków 13 Asik 1;2;3;4;6;
21:00 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b;g
21:05 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;6;7;
21:07 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V;g
21:10 Pilzno 9 Rozmar 1;3;6
21:15 Kraków 5 Flixbus A;6;7;
21:15 Malmo Wrocław - Berlin - Lubeck - Puttgarden - Rodbyhavn - Kopenhaga 6 Flixbus A;6;7;
21:25 Krzemieńczuk Lwów - Równe - Żytomierz - Kijów - Chmielnicki - Czerkasy - Aleksandria 13 Ros M Bus 2;6
21:25 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;6;7;
21:30 Wrocław 4 Flixbus A;6;7;Int.;
21:30 S80 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl A;6;7;
21:30 Częstochowa 10 Sułtan travel 1;3;5;6;
21:40 Czerniowce Kraków - Lviv - Stryj - Ivano-Frankivsk - Kołomyja 12 Modultrans 2;4;5;6;
21:40 Krematorsk Żytomierz - Kijów - Połtawa 11 Openline A;6;7
21:45 Melitopol Lwów - Tarnopol - Chmielnicki - Umań - Odessa - Mikołajów - Chersoń - Kropywnycki - Aleksandria - Krzemieńczuk - Połtawa - Charków - Dnipro - Zaporoże - 9 Bus Trans A;6;7;
21:45 Karlowe Wary Hradec Kralowe - Praga - Pilzno 13 Fortuna Travel 2;4;
21:50 Szczecin 9 Bus Trans A;6;7;
21:50 S8 Tarnowskie Góry Chorzów - Orzech - Nakło Śląskie 17 Kol Śl A;6;7;
21:50 Ostrawa 5 Flixbus A;6;7;
21:50 Chersoń Lwów - Winnica - Umań - Mikołajów 8 Fortuna Tour PR;
22:00 MG Transport 2 MG Transport A;6;7;
22:00 Wrocław Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;p
22:00 Haga Praga - Koblenz - Rotterdam 4 Flixbus A;6;7;
22:05 Kraków 4 Flixbus A;6;7;
22:05 Pula Ostrava - Wiedeń - Ljubljana - Trieste 6 Flixbus 1;5;6;7;
22:07 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b;g
22:10 Liberec Brno 11 Gdamaler Tour 2;4;5;6;
22:25 Kamieniec Podolski Lwów - Stryj - Dolina - Kałusz - Iwano-Frankowsk - Kołomyja - Czerniowce - Chocin 13 MV Logistic A;6;7;
22:25 Brugge Opole - Wrocław - Berlin - Dortmund 6 Flixbus A;6;7;
22:30 MDA Katowice Sądowa 5 Flixbus 1;4;5;6;7
22:40 Połtawa Lwów - Riwne - Żytomierz - Kijów 12 1;4;6;
22:40 Połtawa Lwów - Riwne - Żytomierz - Kijów 12 Leon Pol Trans 3;4;7;
22:40 Praga Liberec 11 Ewe-Trans 3;6;
22:40 Kijów Lwów - Riwne - Żytomierz 12 Leon Pol Trans 1;2;5;6;
22:44 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;6;7;
22:45 Kdyne Ostrawa - Ołomuniec - Brno - Praga - Pilzno 13 Ros M Bus 4;6
22:55 Kijów Kraków - Korczowa - Lwów - Riwne - Żytomierz 4 Fanlogic A;6;7;
23:04 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;6;7;
23:05 Kraków 5 Flixbus A;6;7;
23:05 Plzen Ostrava - Ołomuniec - Brno - Praga 9 Vital Euro Trans A;6;7
23:10 Poznań 9 Forsage auto 3;5;7;
23:10 Czerniowce/Iwano Frankowsk Lwów - Stryj - Kalusz 11 Ewe-Trans A;6;7
23:10 Pilzno Ostrawa - Brno - Praga 10 Bus Trans International 1;3;5;6;7;
23:15 Pyrzowice 2 Matuszek A;6;7;
23:30 Świnoujście 11 Pavluks - Trans A;6;7;
23:30 Praga 12 Awtokombinat-1 A;6;7;
23:40 Zaporoże Lwów - Równe - Żytomierz - Kijów - Czerkasy 10 Logo Trans A;6;7;
23:40 Karlowe Wary Liberec - Mlada Boleslav - Praga 13 MV Logistic A;6;7;
23:45 Jelenia Góra 10 I Travel Bus A;6;7;
23:45 Budapeszt Ostrawa - Bratysława 4 Flixbus 1;2
23:45 Bukareszt Ostrawa - Budapeszt - Braszów 4 Flixbus 3;4;5;6;7
23:45 Praga Ostrava - Olomouc - Brno 5 Flixbus A;6;7;
23:45 Tallinn Pyrzowice - Warszawa - Białystok - Augustów - Ogrodniki - Vilnius - Riga 6 Flixbus N1301 A;6;7;
23:50 Katowice 4 Flixbus 1;4;5;6;7;
23:50 Praga Hradec Kralove 12 Agat West Travel 2;4;6;
23:55 Liberec Ostrawa - Ołomouc - Brno - Praga 11 Agat A;6;7
23:55 MG Transport 3 MG Transport A;6;7;
23:59 Gdynia Pyrzowice - Łódź - Toruń - Gdańsk - Sopot 6 Flixbus 1;4;5;6;7
Godzina przyjazduKierunekPrzezStanowisko PrzewoźnikOznaczenia
00:01 Nadwirna Ivano-Frankiwsk - Kalusz - Dolina - Stryj - Lwów 9 Fox-Trans Lys 4;6;7
00:05 Chersoń Odessa - Tarnopol - Lwów - 11 Golden Plus Trans A;6;7
00:05 Poznań 12 Ewe-Trans A;6;7
00:10 Szczecin 9 Fox-Trans Lys 1;2;6
00:20 Liberec Praga - Brno - Ołomouc - Ostrawa 11 Agat A;6;7
00:30 Praga Praga - Brno - Ołomuniec - Ostrava 5 Global Trans Tour 4;5;7;1;
00:34 Kraków 8 Studency Agency A;6;7;
00:49 Wrocław Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;i;p;
01:00 Zakopane Bukowina Tatrzańska - Nowy Targ - Kraków 4 Flixbus 1;2;5;6;7;
01:10 Bonn Koln - Leverkusen - Dortmund - Gutersloh - Magdeburg - Berlin ZOB - Wrocław - Opole 6 Flixbus N1338 A;6;7;
01:10 Kijów Żytomierz - Równe - Dubne - Lwów 9 Transtempo A;6;7;
01:18 Chmielnik Winnica - Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 10 Agat Vova 3;5;6;7
01:20 Koszyce Presov AS - Poprad - Bukowina Tatrzańska - Zakopane - Nowy Targ - Myślenice - Kraków 4 Flixbus A;6;7;
01:20 Warszawa 5 Flixbus A;6;7;Int.;
01:30 Zakopane Nowy Targ - Kraków - 5 Flixbus A;6;7;
01:35 Cherson Mikołajów - Umań - Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 9 Ideal Travel 3;4;5;6;7;
01:35 Stebnik Truskawiec - Drohobycz - Stryj - Lwów 12 Fortuna Travel 6;
01:45 Praga Brno - Ostrawa - Gorzyczki 4 Flixbus A;6;7;
01:45 Praga Iglawa - Brno - Ołomuniec 9 Transtempo A;6;7;
01:55 Zielona Góra 11 Golden Plus Trans A;6;7
02:15 Trembowla Tarnopol - Złoczów - Lwów 11 Pol Sv Lines 1;4;
02:20 Zaporoże Czerkasy - Kijów - Żytomierz - Równe - Lwów 10 Logo Trans A;6;7;
02:25 Kamieniec Podolski Borszczów - Czortków - Buczacz - Tranopol - Lwów 9 Tarnopolskie pts A;6;7;
02:50 Pilzno 8 Lux-Reisen Bis A;6;7;
02:50 Szczecin Nowy Targ - Myślenice - Kraków 4 Inter A;6;7
02:58 Charków Połtawa - Kijów - Żytomierz - Równe - Łuck 8 Kantol Anatlii Kantor A;6;7;
03:00 Medyka Przemyśl - Rzeszów - Tarnów - Kraków 5 Flixbus N1338 A;6;7;
03:00 MDA Katowice 2 Matuszek A;6;7;
03:05 Gdynia Sopot - Gdańsk - Toruń - Łódź 6 Flixbus A;6;7
03:05 Czerniowce Kołomyja - Ivano-Frankivsk - Kalusz - Stryj - Lviv - Kraków 12 Modultrans 1;3;5;7
03:10 Zakopane Gorzów Wielkopolski - Świebodzin - Zielona Góra - Polkowice - Lubin - Wrocław 4 Inter A;6;7
03:20 Dnipro Winnica - Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 10 Gdamaler Tour 3;6;
03:25 Wiedeń Brno - Olomouc - Ostrava 5 Flixbus A;6;7;Int.;
03:30 Czernihów Kijów - Rivne - Lwów 4 Flixbus A;6;7;
03:35 Kamieniec Podolski Czerniowce - Kołomyja - Ivano-Frankiwsk - Rohatyń - Lwów 9 Fox-Trans Lys 1;3;4;5;6;7
03:40 Gdynia Sopot - Toruń - Łódź - 5 Flixbus A;6;7;
03:55 Czerniowce/Iwano Frankowsk Kalusz - Stryj - Lwów 11 Ewe-Trans A;6;7
03:55 Kijów Żytomierz - Riwne - Lwów - Korczowa - Kraków 4 Fanlogic A;6;7;
04:00 MDA Katowice 2 Matuszek A;6;7;
04:10 Kijów Żytomierz - Równe - Lwów 5 Global Trans Tour 3;4;6;7;
04:11 Sumy Kijów - Równe - Lwów 10 Pan Bus A;6;7;
04:25 Krematorsk Połtawa - Kijów - Żytomierz 11 Openline A;6;7
04:25 Praga Brno - Olomouc - Ostrava 5 Flixbus A;6;7;
04:30 Kamieniec Podolski Iwanofrankowsk - Lwów 12 Modultrans A;6;7
04:37 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;6;7;
04:50 Berlin Wrocław 4 Flixbus A;6;7;
04:50 Rzeszów Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;i;p;
04:50 Winnica Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 8 Kozak Express A;6;7
04:57 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;6;7;
05:00 Gdynia Sopot - Gdańsk - Toruń - Łódź - Pyrzowice 6 Flixbus 1;4;5;6;7
05:10 Czerkasy/Kijów Mironówka - Kijów - Żytomierz - Lwów 12 Ewe-Trans A;6;7
05:10 Kołobrzeg Mielno - Koszalin - Poznań - Wrocław 4 Flixbus 1;4;5;6;7;
05:30 Ostrava Dolni Lutyne - Gorzyczki 8 Studency Agency A;6;7;
05:30 Charków Połtawa - Kijów - Żytomierz - Równo - Lwów 11 Pavluks - Trans A;6;7;
05:30 Kamieniec Podolski Czerniowce - Śniatyn - Kolomyja - Ivano Frankowsk - Lwów - 9 P-Trans A;6;7
05:30 Nowa Itaka 15 Nowa Itaka A;6;7
05:37 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
05:40 Tallinn Riga - Vilnius - Ogrodniki - Augustów - Białystok - Warszawa - Pyrzowice 6 Flixbus N1301 A;6;7;
05:52 Monachium Brno - Olomouc - Ostrava - Wien 6 Flixbus A;6;7
05:52 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
05:55 MG Transport 2 MG Transport A;6;7;
05:58 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
06:00 Wierzchowina Kosów - Kołomyja - Iwano-Frankowsk - Lwów 9 P-Trans A;6;7
06:00 Budapeszt Bratysława - Ostrawa 4 Flixbus 4;5
06:00 Czerniowce Zaleszczyki - Trembowla - Tarnopol - Lwów 10 Royall-Company A;6;7;
06:00 Bukareszt Braszów - Budapeszt - Ostrawa 4 Flixbus 1;2;3;6;7
06:09 Wrocław Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;i;p;
06:14 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;a;V
06:15 Haga Rotterdam - Koblenz - Praga 4 Flixbus A;6;7;
06:16 S8 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl 6;7;
06:21 S8 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl A;
06:26 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
06:29 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz E;
06:29 Czerniowce Kołomyja - Iwano Frankowsk - Kalusz - Dolina - Stryj - Lwów 10 Agat Przykarpacki Expres A;6;7;Int.
06:31 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl 6;7;
06:34 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl 6;7;
06:35 Cieszyn Pawłowice - Żory 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz E;
06:41 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl A;
06:45 Kraków 5 Flixbus A;6;7;
06:51 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;a;
06:51 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;6;7;
06:58 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
07:00 Kropivnitsky Czerkasy - Kijów - Żytomyr - Dubno - Lwów 10 L. A. T. Lines 1;3;5;7;
07:03 MDA Katowice Sądowa 6 Flixbus 3;4;5;6;7
07:04 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;a;V
07:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
07:06 Wisła Ustroń - Skoczów - Pawłowice - Jastrzębie Zdrój - Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
07:10 Katowice 4 Flixbus 1;4;5;6;7;
07:10 Zaporoże Chmielnicki - Wołoczyska - Podwołoczyska - Tarnopol - Lwów 9 Agat Ostapczuk A;6;7
07:25 Kraków 13 Asik 2;3;4;5;7;
07:28 MDA Katowice Sądowa 19 Łach Łukasz A;6;7;d;V
07:29 S8 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl A;
07:32 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;a;
07:33 Charków Połtawa - Kijów - Żytomierz 8 Easttrans A;6;7;
07:40 Cieszyn Pawłowice - Żory 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz E;
07:40 Pula Trieste - Ljubljana - Wiedeń - Ostrava 6 Flixbus 1;5;6;7;
07:40 Czernichów Kijów - Żytomierz - Równe - Lwów 10 Global Trans Tour 1;3;5;6;7;
07:41 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;a;
07:44 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl A;
07:45 Racibórz Nędza - Kuźnia Raciborska - Gliwice 19 PKS Racibórz D;6;V
07:45 Brugge Dortmund - Berlin - Wrocław - Opole 6 Flixbus A;6;7;
07:50 Kraków 4 Flixbus A;6;7;
07:58 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
08:00 MG Transport 3 MG Transport A;6;7;
08:04 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
08:05 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
08:05 Kraków 4 Flixbus N1202 5;7;
08:10 Kraków 5 FLIXBUS 3;4;5;6;7
08:14 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;a;V
08:17 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;6;7;
08:18 S8 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl 6;7;
08:20 Połtawa Kijów - Żytomierz - Riwne - Lwów 12 Leon Pol Trans 3;6;7;
08:20 Połtawa Kijów - Żytomierz - Riwne - Lwów 12 2;4;6;
08:20 Kijów Żytomierz - Riwne - Lwów 12 Leon Pol Trans 2;4;5;1;
08:29 Rzeszów Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;i;p;
08:30 Zaporoże Dniepr - Krzemieńczuk - Kijów - Żytomierz - Równe - Łuck 9 Marcyniuk Teresa PR;
08:32 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;a;
08:33 S8 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl A;
08:35 Odessa Winnica - Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 5 Flixbus 1;2;4;5;7
08:35 Cherson Mikołajów - Czerkasy - Kijów - Żytomierz - Lwów 12 Betelgeize PR;
08:37 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;6;7;
08:38 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl 6;7;
08:40 Wrocław 4 Flixbus A;6;7;Int.;
08:44 Bytom 20 TravelPL A;6;7;P;d;j;j*
08:44 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz E;
08:45 Rzeszów Kraków 6 Flixbus A;6;7;
08:48 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl A;
08:55 Kraków 5 Flixbus A;6;7;
08:55 Kijów Żytomierz - Równe - Lwów 8 Fanlogic A;6;7
08:58 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
09:04 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;a;V
09:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
09:05 Cieszyn Pawłowice - Żory 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;
09:15 Charków Połtawa - Kijów - Żytomierz - Równo - Dubno - Lwów 11 Pavluks - Trans A;6;7;
09:20 Bielsko Biała 9 EET A;6;7;
09:20 Zaporoże Dnipro - Uman - Winnica - Lwów - 12 Cherskyi Ihor-Trigor 1;4;6;
09:21 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
09:25 Opole Strzelce Opolskie - Gliwice - Zabrze 6 Flixbus 1;4;5;6;7;
09:25 Kraków 13 Ecolines A;6;7;
09:28 S8 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl A;
09:30 Racibórz Nędza - Kuźnia Raciborska - Gliwice 19 PKS Racibórz D;V
09:30 Monachium Regensburg - Praha - Brno - Olomouc - Ostrava 5 Flixbus A;6;7;
09:30 Chersoń Winnica - Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 8 Lux-Reisen Bis A;6;7;
09:35 Kraków 4 Flixbus N1202 1;2;3;4;6;
09:35 Cieszyn Pawłowice - Żory 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz E;
09:42 Chersoń Mikołajów - Umań - Winnica - Lwów 8 Fortuna Tour NP;
09:45 MDA Katowice 2 Matuszek A;6;7;
09:48 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl A;
09:50 Charków Połtawa - Kijów - Żytomierz - Równe - Łuck 10 Agat Kaznatrans A;6;7;
09:55 Kraków 6 Flixbus 1;4;5;6;7
09:58 MDA Katowice Sądowa 19 PKS Racibórz D;6;V
09:58 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
09:59 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;
10:05 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
10:05 Opole 12 Sindbad A;6;7;
10:14 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
10:14 Wrocław Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;i;p;
10:19 S8 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl 6;7;
10:20 Zaporoże Cherson - Odessa - Uman - Winnica - Chmielnicki - Lwów 12 Musil Tour 1;2;3;5;6;7
10:25 Bremen Hamburg - Berlin 5 Flixbus A;6;7;
10:25 Wrocław 4 Flixbus 1;2;5;6;7;
10:27 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;6;7;
10:29 S8 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl A;
10:32 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
10:35 Wrocław 8 Lwowskie ATP 2;5;
10:39 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl 6;7;
10:44 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl A;
10:49 Stąporków Końskie - Fałków - Przedbórz - Rzejowice - Radomsko - Częstochowa - Siewierz 18 Darjan A;s;
10:49 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;6;7;
10:51 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
10:58 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
11:04 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
11:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
11:10 Rzeszów Tarnów - Brzesko - Kraków 5 Flixbus A;6;7;
11:15 MDA Katowice 2 Matuszek A;6;7;
11:15 Wrocław 12 Betelgeize NP;
11:15 Wrocław 11 Pavluks - Trans A;6;7;
11:29 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz E;
11:30 Mikołajów Odessa - Umań - Chmielnicki - Lwów 8 Openline A;6;7
11:32 Wrocław 11 Ewe-Trans A;6;7;
11:32 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
11:33 Kazimierza Wielka Skalbmierz - Działoszyce - Miechów - Wolbrom - Olkusz 19 Łach Marek A;d;V;
11:40 Mińsk Brest - Baranovichi 9 EET A;6;7;
11:40 Wrocław 10 Global Trans Tour 1;2;4;6;7;
11:40 Zakopane Nowy Targ - Rabka Zdrój 6 Flixbus 1396 A;6;7
11:51 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;a;
11:55 Cherson Mikołajów - Woznesensk - Uman - Winnica - Tarnopol 12 Betelgeize A;6;7;
11:58 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
12:01 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
12:04 MDA Katowice 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
12:05 Cieszyn Pawłowice - Żory 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;
12:05 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
12:10 Kraków 4 Flixbus N1309 A;6;7;
12:10 Ostrawa 5 Flixbus A;6;7;
12:10 Wrocław 11 Zesen Trans A;6;7;
12:14 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
12:15 Malmo Kopenhaga - Rodbyhavn - Puttgarden - Lubeck - Berlin - Wrocław 6 Flixbus A;6;7;
12:15 MDA Katowice 2 Matuszek A;6;7;
12:16 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
12:18 Marsylia Nicea - Padwa - Wenecja - Wiedeń - Brno 5 Flixbus A;6;7;
12:24 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;
12:25 Rzeszów Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;p;
12:28 MDA Katowice Sądowa 18 Łach Marek A;d;V;
12:28 MDA Katowice Sądowa 19 PKS Racibórz D;V
12:30 S8 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl 6;7;
12:32 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;a;
12:35 Wrocław 9 Marcyniuk Teresa NP;
12:35 S8 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl A;
12:39 Busko Zdrój Pińczów - Miechów - Olkusz 20 Mat-Bus A;6;d;V
12:40 Poznań Konin - Łódź - Bełchatów - Częstochowa 5 Flixbus 1;4;5;6;7
12:40 Ostrawa Gorzyczki 13 Asik 4;5;6;7;
12:45 Amsterdam Duisburg - Dusseldorf - Leverkusen - Giessen - Dresden - Wrocław 6 Flixbus A;6;7;
12:50 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl 6;7;
12:54 Wisła Ustroń - Skoczów - Pawłowice - Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
12:55 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl A;
12:55 Zakopane Nowy Targ - Myślenice - Kraków 6 Flixbus A;6;7;
12:58 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
13:00 Jelenia Góra 13 Fara Interprise A;6;7;
13:04 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
13:04 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
13:05 Warszawa Częstochowa 5 Flixbus A;6;7;
13:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
13:14 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl 6;7;
13:15 MDA Katowice 2 Matuszek A;6;7;
13:15 Wiedeń Brno - Ołomuniec - Ostrawa 5 Flixbus A;6;7;
13:24 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
13:29 MDA Katowice Sądowa 8 Savchenko Hryhorii 4;6
13:29 MDA Katowice Sądowa 20 Mat-Bus A;6;d;V
13:30 Haga Rotterdam - Eindhoven - Dusseldorf - Dortmund - Hanower - Berlin - Wrocław 4 Flixbus A;6;7;
13:30 Cieszyn Pawłowice - Żory 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;
13:30 Poznań 12 Cherskyi Ihor-Trigor 3;5;7;
13:30 Chełm Lublin - Rzeszów - Kraków 6 Flixbus 1316 A;6;7
13:34 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl 6;7;
13:35 Medyka Przemyśl - Rzeszów - Kraków 5 Flixbus 3;4;5;6;7
13:40 Wiedeń Bratysława - Brno - Ostrawa 4 Flixbus 1;2;5;6;7;
13:41 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
13:45 MG Transport 2 MG Transport A;6;7;
13:50 Poznań 9 Forsage auto 2;4;6;
13:50 Racibórz Nędza - Kuźnia Raciborska - Gliwice 19 PKS Racibórz D;V;6
13:58 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V
13:59 MDA Katowice Sądowa 18 Darjan A;s;
14:00 Wrocław 10 P-Trans A;6;7
14:00 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
14:04 MDA Katowice 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
14:04 Mikołajów Odesa - Uman - Kijów - Żytomierz - Równe - Łuck - Włodzimierz Wołyński 8 Savchenko Hryhorii 3;5
14:05 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
14:14 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
14:19 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;
14:20 Jelenia Góra 9 Kozak Express A;6;7
14:21 S8 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl A;
14:25 Praga Hradec Kralove - Nachod - Kudowa Zdrój - Duszniki Zdrój - Polanica Zdrój - Kłodzko - Złoty Stok - Nysa - Opole 4 Flixbus 1316 A;6;7
14:26 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
14:29 S8 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl 6;7;
14:29 Wrocław Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;i;p;
14:30 Częstochowa 10 Sułtan travel 2;4;6;7;
14:30 Nowa Itaka 7 Nowa Itaka A;6;7
14:32 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
14:34 Wisła Ustroń - Skoczów - Pawłowice - Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
14:35 Cieszyn Pawłowice - Żory 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz E;
14:41 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl A;
14:49 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl 6;7;
14:50 Aalborg Aarhus - Flensburg - Hamburg - Berlin - Wrocław 5 Flixbus A;6;7;
14:51 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
14:58 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b
14:58 MDA Katowice Sądowa 19 PKS Racibórz D;6;V
15:00 Poznań 9 Tarnopolskie pts A;6;7;
15:00 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
15:04 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
15:05 Wiedeń Brno - Olomouc - Ostrava 5 Flixbus A;6;7;
15:05 Praga Ostrawa - Brno 8 EET A;6;7;
15:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V
15:05 Medyka Kraków 6 Flixbus A;6;7;
15:10 Świebodzin 10 Agat Kaznatrans A;6;7;
15:14 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;a;V
15:16 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl 6;7;
15:20 Praga Brno - Ołomouc - Ostrava 12 Musil Tour 2;3;4;5;6;7;
15:20 Busko Zdrój Kazimierza Wielka - Działoszyce - Miechów - Olkusz 19 Łach Łukasz A;6;7;d;V
15:20 Kijów Żytomierz - Równo - Lwów 8 Lwowskie ATP 4;7;
15:25 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
15:30 Gdynia Gdańsk - Grudziądz - Toruń - Łódź - 6 Flixbus A;6;7;
15:30 Praga Mlada Bolesław 8 Openline A;6;7
15:30 Szczecin 11 Pavluks - Trans A;6;7;
15:32 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
15:35 Siewierodonieck Bahmut - Kramatorsk - Charków - Połtawa - Kijów - Żytomierz - Równe - Łuck - Nowowołyńsk 13 Fara Interprise A;6;7;
15:35 Zielona Góra 9 P-Trans A;6;7
15:38 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl 6;7;
15:50 Racibórz Nędza - Kuźnia Raciborska - Gliwice 19 PKS Racibórz D;V
15:50 Poznań 12 Betelgeize A;6;7;
15:51 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;a;
15:55 Oslo Goteborg - Boras - Karlskrona - Gdynia - Gdańsk - Ciechocinek - 6 Flixbus N1202 1;2;3;
15:58 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V;g
15:59 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz E;
16:00 MG Transport 3 MG Transport A;6;7;
16:00 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
16:04 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;a;V
16:05 Praga Brno - Olomouc - Ostrava 6 Flixbus 1;4;5;6;7
16:05 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b
16:10 Kraków 5 Flixbus A;6;7;
16:10 Katowice 4 Flixbus A;6;7;
16:12 S8 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl A;
16:14 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
16:15 Zakopane Nowy Targ - Rabka-Zdrój - Kraków 6 Flixbus 3;4;5;6;7
16:19 Busko Zdrój Pińczów - Miechów - Olkusz 19 Mat-Bus 7;a;m;V
16:24 Rzeszów Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;p
16:25 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
16:25 Oslo Goteborg - Boras - Karlskrona - Gdynia - Gdańsk - Ciechocinek - 6 Flixbus N1202 4;
16:27 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl A;
16:28 MDA Katowice Sądowa 19 PKS Racibórz D;V
16:30 Wrocław 11 L. A. T. Lines 1;2;4;6;
16:30 Cieszyn Pawłowice - Żory 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;
16:32 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;a;
16:35 Warszawa 5 Flixbus 1;4;5;6;7;
16:35 Lwów Medyka 10 EET A;6;7;
16:38 Polańczyk Solina - Sanok - Krosno - Tarnów - Bochnia - Kraków - Olkusz 20 TravelPL A;6;7;P;c;n
16:43 Odessa/Kołomyja Umań - Winnica - Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 11 Ewe-Trans A;6;7;
16:45 MDA Katowice 2 Matuszek A;6;7;
16:49 Wrocław 10 Agat Przykarpacki Expres A;6;7;Int.
16:49 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;
16:50 Czernichów Kijów - Zytomierz - Rowno - Gorochów - Lwów 11 Zesen Trans A;6;7;
16:58 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b;g
17:00 Sumy Romny - Boryspol - Kijów - Żytomierz - Równe - Lwów 13 Ecolines A;6;7;
17:02 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
17:03 Kazimierza Wielka Skalbmierz - Działoszyce - Miechów - Wolbrom - Olkusz 19 Łach Marek 7;d;V;
17:04 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
17:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
17:05 Lwów Korczowa - Kraków 4 Flixbus 1;4;5;6;7;
17:07 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl 6;7;
17:09 MDA Katowice Sądowa 19 Mat-Bus 7;a;m;V
17:10 Medyka Przemyśl - Rzeszów - Kraków 5 Flixbus A;6;7;
17:10 Sanok 12 Sindbad A;6;7;
17:14 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
17:15 Kraków 13 Asik 4;5;6;7;
17:19 S8 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl 6;7;
17:20 Wałbrzych 8 Fanlogic A;6;7
17:25 S8 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl A;
17:25 Liberec Brno 11 Gdamaler Tour 1;4;6;7;
17:27 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;6;7;
17:35 Szczecin 10 Pan Bus A;6;7;
17:39 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl 6;7;
17:40 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl A;
17:40 Karpacz Jelenia Góra - Wrocław 4 Flixbus 1;4;5;6;7
17:41 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
17:45 Poznań 12 Fortuna Travel 6;
17:45 Żywiec 8 Kantol Anatlii Kantor A;6;7;
17:48 MDA Katowice Sądowa 19 Łach Marek 7;d;V;
17:50 Szczecin 9 Fox-Trans Lys 1;2;4;5;6;7
17:50 Winnica Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 11 Połoniny A;6;7
17:50 Praga Brno - Ołomuniec - Ostrawa 13 Ecolines A;6;7;
17:55 Plzen Praga - Brno - Ołomuniec - Ostrava 10 Vital Euro Trans A;6;7
17:58 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V;g
18:04 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
18:05 Paryż Reims - Mannheim - Nurnberg - Praga - Brno - Ołomuniec - Ostrava - Jastrzębie Zdroj 4 Flixbus N1309 A;6;7;
18:05 Bydgoszcz Ciechocinek - Łódź - Częstochowa 6 Flixbus 1396 A;6;7
18:05 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b;g
18:08 Lublin Rzeszów - Kraków 5 Flixbus A;6;7;
18:11 S8 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl A;
18:14 Wrocław Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;p;
18:15 Racibórz Nędza - Kuźnia Raciborska - Gliwice 19 PKS Racibórz 7;d;m;V
18:15 Racibórz Nędza - Kuźnia Raciborska - Gliwice 19 PKS Racibórz D;V
18:18 Praga Karlove Vary - Hradec 10 Agat Vova 2;4;6;7
18:25 Oslo Goteborg - Boras - Karlskrona - Gdynia - Gdańsk - Ciechocinek - 6 Flixbus N1202 7;
18:26 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl A;
18:30 Zakopane Nowy Targ - Rabka Zdrój - Kraków 5 Flixbus 3;4;5;6;7;
18:32 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr A;6;7;a;
18:38 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
18:40 Szczecin 9 Ideal Travel 3;4;5;6;7;
18:40 Pardubice Hradec Kralowe - Praga - Brno 8 Easttrans A;6;7;
18:43 MDA Katowice Sądowa 19 PKS Racibórz 7;d;m;V
18:43 MDA Katowice Sądowa 19 PKS Racibórz D;V
18:50 Jelenia Góra 10 I Travel Bus A;6;7;
18:50 Leszno 12 Modultrans A;6;7
18:51 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Piotr 6;7;a;
18:55 Berlin Olszyna - Wrocław 5 Flixbus A;6;7;
18:58 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b;g
18:58 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
19:00 Świnoujście 11 Pavluks - Trans A;6;7;
19:04 Cieszyn Pawłowice - Żory 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;
19:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
19:06 S8 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl A;
19:08 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl 6;7;
19:10 S8 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl 6;7;
19:10 Oslo Goteborg - Boras - Karlskrona - Gdynia - Gdańsk - Ciechocinek - 6 Flixbus N1202 5;6;
19:10 Medyka Rzeszów - Kraków 5 Flixbus A;6;7;
19:10 Szczecin 10 Gdamaler Tour 4;7;
19:14 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
19:25 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl 6;7;
19:26 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl A;
19:29 MDA Katowice Sądowa 18 Bus Brothers Gabrowski Dariusz A;6;7;
19:30 Pilzno 9 Rozmar 2;5;6
19:30 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl 6;7;
19:32 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Piotr 6;7;a;
19:35 Poznań 10 Royall-Company A;6;7;
19:55 Jelenia Góra 11 Pol Sv Lines 2;5;
19:58 MDA Katowice Sądowa 1 Unibus A;6;7;V;g
20:03 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
20:04 MDA Katowice Sądowa 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
20:05 S8 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl A;
20:05 Hamburg Lubeck - Berlin - Wrocław 5 FLIXBUS 1;4;5;6;7
20:05 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b;g
20:10 Praga Brno - Olomouc - Ostrava 6 Flixbus 1;2;4;5;6
20:15 Zielona Góra 13 Ecolines A;6;7;
20:19 Praga Hradec Kralove 12 Agat West Travel 1;4;6;
20:20 Karlowe Wary Pilzno - Praga - Hradec Kralowe 10 Fortuna Travel 4;6;
20:20 Szczecin 9 Agat Ostapczuk A;6;7
20:24 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;
20:25 Praga 12 Awtokombinat-1 A;6;7;
20:25 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl A;
20:30 Pilzno Praga - Brno - Ostrawa 11 Bus Trans International 1;2;4;6;7;
20:34 Jastrzębie Zdrój Żory 20 Drabas Marcin A;6;7;a;V
20:35 Rzeszów Kraków - Kraków Balice 5 Flixbus A;6;7;
20:50 Wiedeń Brno - Ołomuniec - Ostrawa 6 Flixbus A;6;7;
20:55 Ostrawa Gorzyczki 13 Asik 1;2;3;4;6;
20:58 MDA Katowice Sądowa 1 Inter A;6;7;V;b;g
21:00 Truskawiec Drohobycz - Stryj - Lwów - 9 Rozmar 1;3;6
21:01 S8 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl A;6;7;
21:05 Kraków Modlniczka 1 Unibus A;6;7;V;g
21:10 Kraków 6 Flixbus A;6;7;
21:10 Gdynia Gdańsk - Grudziądz - Toruń - Łódź - Częstochowa 5 Flixbus A;6;7;
21:15 Kdyne Pilzno - Praga - Brno - Ołomuniec - Ostrawa 13 Ros M Bus 2;6
21:20 Czerniowce Kołomyja - Iwano-Frankowsk - Lwów 10 Sułtan travel 1;3;5;6;
21:21 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl A;6;7;
21:25 Poprad - Stary Smokowiec - Bukowina Tatrzańska - Zakopane - Kraków 4 Flixbus A;6;7;Int.;
21:26 S80 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;6;7;
21:30 Praga MladaBoleslav - Liberec 11 Openline A;6;7
21:35 Szczecin 9 Bus Trans A;6;7;
21:35 Stebnik Truskawiec - Drohobycz - Stryj - Lwów 13 Fortuna Travel 2;4;
21:35 Szczecin 8 Fortuna Tour PR;
21:35 Czeskie Budziejowice Piasek - Praga - Pardubice - Hradec Kralove - Nachod 12 Modultrans 2;4;5;6;
21:40 Melitopol Zaporoże - Dnipro - Charków - Połtawa - Krzemieńczuk - Aleksandria - Kropywnycki - Chersoń - Mikołajów - Odessa - Umań - Chmielnicki - Tarnopol - Lwów - 9 Bus Trans A;6;7;
21:45 Berlin Flughafen - Iłowa - Wrocław 5 Flixbus A;6;7;
21:46 S8 MDA Katowice Sądowa 17 Kol Śl A;6;7;
21:55 MG Transport 2 MG Transport A;6;7;
21:55 Medyka Przemyśl - Rzeszów - Kraków 4 Flixbus A;6;7;
21:59 Rzeszów Gliwice 3 Neobus A;6;7;a;P;m;i;p
22:00 Odessa Chmielnicki - Tarnopol - Lwów 11 Gdamaler Tour 2;4;5;6;
22:00 Kraków 6 Flixbus 1;5;6;7;
22:01 Montpellier Lyon - Belfort - Strasburg - Nurnberg - Plzen - Praha - Kudowa Zdrój - Kłodzko - Gliwice 4 Flixbus A;6;7;
22:05 Kraków Modlniczka 1 Inter A;6;7;V;b;g
22:15 Karlowe Wary Praga - Mlada Boleslav - Liberec 13 MV Logistic A;6;7;
22:20 Medyka Rzeszów - Kraków 6 Flixbus A;6;7;
22:25 Zakopane Rabka Zdrój - Kraków - Chrzanów 5 Flixbus 1;4;5;6;7
22:30 Praga Brno - Olomuc - Ostrawa 12 Leon Pol Trans 1;2;5;6;
22:30 Praga Brno - Olomuc - Ostrawa 12 Leon Pol Trans 3;4;7;
22:30 Praga Brno - Olomuc - Ostrawa 12 1;4;6;
22:35 Krzemieńczuk Aleksandria - Czerkasy - Chmielnicki - Kijów - Żytomierz - Równe - Lwów 13 Ros M Bus 4;6
22:35 Kamieniec Podolski Tarnopol - Lwów 11 Ewe-Trans 3;6;
22:40 S8 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl A;6;7;
22:45 Wrocław 4 Fanlogic A;6;7;
23:00 MDA Katowice 2 Matuszek A;6;7;
23:00 Wrocław 11 Ewe-Trans A;6;7
23:00 Nadwórna Iwano-Frankowsk - Kalusz - Dolyna - Stryj - Sambor - Lwów 9 Vital Euro Trans A;6;7
23:00 S80 Tarnowskie Góry Nakło Śląskie - Orzech - Chorzów 17 Kol Śl A;6;7;
23:00 Berlin Wrocław 5 Flixbus A;6;7;
23:00 Kamieniec Podolski Czerniowce - Śniatyn - Horodenka - Kołomyja - Iwano-Frankiwsk - Kałusz - Dolina - Stryj - Lwów 10 Bus Trans International 1;3;5;6;7;
23:08 Zaporoże Krzywy Róg - Umań - Tarnopol - Lwów 9 Forsage auto 3;5;7;
23:20 Charków Poltava - Kijów - Czerniowce - Lwów 12 Awtokombinat-1 A;6;7;
23:25 Kijów Żytomierz - Nowograd-Wołyński - Równo - Lwów 11 Pavluks - Trans A;6;7;
23:30 Kamieniec Podolski Chocin - Czerniowce - Kołomyja - Iwano-Frankowsk - Kałusz - Dolina - Stryj - Lwów 13 MV Logistic A;6;7;
23:30 Świnoujście 10 Logo Trans A;6;7;
23:35 Praga Brno - Ołomouc - Ostrava 6 Flixbus N1301 A;6;7;
23:35 Kijów Żytomierz - Równe - Lwów 10 I Travel Bus A;6;7;
23:40 Kraków 5 Flixbus A;6;7;
23:40 Warszawa Częstochowa 4 Flixbus 3;4;5;6;7
23:40 Warszawa Częstochowa 4 Flixbus 1;2
23:45 Rachów Iwano-Frankowsk - Stryj - Lwów 11 Agat A;6;7
23:47 Świdnik Lublin - Kraśnik - Sandomierz - Tarnów - Kraków 4 Flixbus 1;4;5;6;7;
23:49 Turka Staryj Sambir - Sambir - Lwów 12 Agat West Travel 2;4;6;
23:50 MG Transport 3 MG Transport A;6;7;
23:55 Budapeszt Sahy - Zwoleń - Bańska Bystrzyca - Żylina - Żywiec 6 Flixbus 1;4;5;6;7

Legenda:

* – kursuje także 02.01;07.01;02.11;12.11;
+ – kursuje w dni wolne od pracy w (niedziele i święta)
1 – kursuje w poniedziałki
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartki
5 – kursuje w piątki
6 – kursuje w soboty
7 – kursuje w niedzielę
1/2 – kursuje z poniedziałku na wtorek
1-4 – kursuje od poniedziałku do czwartku
A – kursuje od poniedziałku do piątku
a – nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.12
a1 – kursuje w relacji Kraków-Mrzeżyno-Kraków codziennie w okresie 27.04-6.05,1.06-30.09
a2 – kursuje w relacji Kraków-Mrzeżyno-Kraków codziennie wokresie od 01.10-26.04 i 07.05-31.05 dniach 4-7 w relacji skróconej Kraków-Poznań-Kraków
B – kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę
b – nie kursuje w dniu 01.01 w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i 25.12
C – kursuje w soboty, niedziele i święta
c – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.12
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 grudzień
E – kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
e – nie kursuje w okresie ferii letnich
Ex – kurs ekspresowy
F – kursuje od kwietnia do czerwca oraz we wrześniu
f – nie kursuje w okresie letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
F1 – kursuje w dniach 06.01;05.04;03.05;03.06;11.11
G – kursuje w październiku i grudniu
g – nie kursuje w dniu 24.12
H – kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
h – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
i – nie kursuje w dniu 26.12
Int. – Kurs międzynarodowy
j – nie kursuje w dniu 27.12
k – nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 26.12
L – kursuje w okresie ferii letnich
l – nie kursuje w dniu 31.12
m – nie kursuje w dniach 24 i 31 grudzień
n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24.12.i 31.12
NP – kursuje w dni nieparzyste
o – nie kursuje 02.01
p – nie kursuje dnia 01.01
P – pospieszny
PR – kursuje w dni parzyste
r – nie kursuje w okresie ferii zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
S – kursuje w dni nauki szkolnej
s – nie kursuje w święta​
T – nie kursuje 01.11
t – nie kursuje w okresie szkolnych przerw świątecznych
u – kursuje także 2.01, 07.01 , 4.05, piątek po Bożym Ciele, 2.11, 12.11.
u1 – kursuje także 05.01,10.11
V – kurs przyspieszony
w – nie kursuje w dzień Bożego Ciała
x – kursuje także 6.01; 01.-03.05; Boże ciało, 01.11; 11.11
x1 – kursuje codziennie w czasie zimowych ferii szkolnych, w okresie przerw świątecznych, w okresie 1.04-1.11
Y – nie kursuje do 30.06
y1 – kursuje także 5.01, 30.04, środa przed Bożym Ciałem, 31.10, 10.11.
y2 – kursuje także 06.01;11.11
z – nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała